БЛОГИ  »  Володимир Торбіч

Державна хата ректора Постоловського

05.12.2017, 17:53      Володимир Торбіч      Переглядів: 2744

Ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський на Вченій раді (орган колективного управління університетом): «Ви не маєте право тут бути (журналістам) – це все одно, що я до вас через вікно в хату вліз».

Як людина, яка досліджує вже не один рік ситуацію у вищих навчальних закладах Рівненщини, впевнено заявляю – ректор Постоловський за кошти і майно платників податків вже не перший рік сприяє руйнації педагогічної освіти області.

Чоловік вже настільки знахабнів, що державне майно порівнює зі своєю хатою. І таких як сам пригрів біля себе.

Можливо, ректор колись був іншим і зробив багато корисного, але ми живемо тут і зараз, а не в минулому. І орієнтуємось на майбутнє. І з таким ректором, і загалом керівництвом універу, майбутнього в РДГУ немає.

На жаль, більшість працівників Рівненського державного гуманітарного університету не усвідомлюють, що вони дозволяють вести на дно цей Титанік.

За умов, коли все більше рівнян їдуть вчитися в Польщу, бути там де РДГУ – це шлях на дно.

Оскільки чимало рівнян з різних галузей пройшли і проходять через РДГУ – це має нас хвилювати. Має хвилювати і як батьків дітей, яких навчають чи навчатимуть випускники РДГУ. Хвилювати настільки, щоб ми щось робили, щоб змінити ситуацію. Всі. Викладачі, студенти, батьки студентів і батьки школярів, посадовці і ті, хто отримує послуги від посадовців (чимало з яких теж пройшли РДГУ).

Бо державне – це НЕ нічиє. Викиньте з голови комуністичну звичку так думати. Державне – це суспільне. Це належить громадянам країни. Будьте такими громадянами. А не болотом.

Я сам маю диплом цього вишу. Знаю, що хабарництво у виші було і тоді та досі лишається. І керівництво його толерує або свідомо заплющує на нього очі. І знаю, що це не єдина проблема вишу.

Але університет ще можна врятувати. Правда, вже тільки шляхом операції.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

журналіст, редактор, блогер з Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору