БЛОГИ

7 квітня радник голови Рівненської ОДА Андрій Андрощук фактично звинуватив рівненську журналістку Інну Білецьку у тому, що вона працює на російську пропаганду. Усе через пост у Фейсбуці, в якому журналістка показала, як на півночі Рівненщини бурштинокопачі створили блок-пост.

28 лютого рівненськими та кількома всеукраїнськими ЗМІ прокотилася хвиля фейку. Журналісти у своїх виданнях дружно зробили репост із допису в акаунті такого собі «Василя Трегуби», поширеного у фейсбук-групі «Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто». В дописі йшлося про те, що цього дня у Рівному провалився автобус, який привіз дітей на екскурсію. Пізніше з`ясувалося, що повідомлення виявилося фейковим.

Я ж, як і багато моїх рівненських колег-журналістів, пам`ятаємо Геннадія Воробйова як веселого, авторитетного і харизматичного командира 13-го армійського корпусу

Вранці 3-го лютого рівняни зіштовхнулися зі значною проблемою. Рухатися вулицями міста можливо лише дрібненькими кроками або ковзаючи – тротуари та проїжджа частина всуціль вкриті тоненьким шаром слизького льоду.

Дитина в утробі, звісно, відрізняється від народженої особи. Які між ними відмінності? Чи мають вони моральну значущість?

Звернулася до мене вчора повідомленням через Фейсбук-сторінку така собі Mykvik Anastasia, з якою я геть не знайома. Просить позичити 500 гривень на «лікування брата».

Ось таку записочку дістала вчора із шафки свого наймолодшого Антонія у садку. Краєм ока заглянула в сусідню шафку - там лежала така ж. Підписана прізвищем батьків одного з одногрупників Антонія.

 1 2 3 » 

журналістка, заступниця директора Рівненського агентства журналістських розслідувань, представниця ІМІ у Рівненській областi, голова Рівненського прес-клубу, координаторка рівненського громадського руху «За життя»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору