БЛОГИ

Вагаюсь між тим чи потерпіти ще кілька зупинок, але після чергового російськомовного шансону не витримую. Чекаю зупинки. Встаю. Підходжу до водія.

«Ну от уявіть: прийшли ви в кав`ярню, а вам подають недоїдки після інших відвідувачів... Та ще таке, що до вас пережували і виплюнули сотні людей... Гарно, так?» – підсумовує свій допис у фейсбуці рівненська фотографиня Валентина Захарова. І хоч порівняння тут із кав’ярнею, звертається цим дописом екс-журналістка до рівненських медійників. Її обурює, що журналісти дуже часто переписують/перепощують повідомлення з соцмереж, та ще й поширюють їх в усіх групах, де зареєстровані.

Кілька місяців тому низка місцевих та всеукраїнських ЗМІ оприлюднили інформацію про еротичне відео, зняте дитиною, яке з’явилося у соцмережі. Хоч відео було видалене майже відразу після появи, його встигли побачити кілька її однолітків. За тему вхопилися місцеві журналісти, і деякі з них роздули дитячу помилку чи необережність до масштабів загальноукраїнської проблеми. Вказали і ознаки, за якими можна досить легко ідентифікувати дівчинку: номер школи, клас, хто її виховує і гуртки, які вона відвідує.

Я – дівча з кісками, років 10-ти чи трохи більше. Мама бере мене з собою в чергу, щоб ми змогли купити ДВІ ковдри. Бо ж в одні руки – одна ковдра. Такі червоні, «полуторні», (одна з них – досі в моїй шафі на дні валяється: зимою недостатньо тепло, влітку – надто важка, тож чекає невідь якого часу).

Поки на загальнонаціональних ресурсах одна за одною з’являються спроби дискредитувати керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна – у Рівному, звідки Віталій родом, своя ніша недобросовісного заробітку на подібному промислі. Кілька місцевих видань неодноразово «джинсують», заробляючи на інфомаційній війні проти антикорупціонера.

Чергове судове засідання відбулося у Рівненському міському суді наприкінці квітня цього року. Суддя Оксана Крижова, яка наразі розглядає цю справу, своєю ухвалою зробила розгляд справи закритим.

Близько півмільйона гривень рівненських платників податків у 2016-му році міська влада витратила на послуги ЗМІ. Ми поцікавилися, яким ЗМІ і за що саме платить міськвиконком та його управління. І з`ясували, що майже 40 відсотків цих коштів отримує наближена до влади радіостанція.

Не вірте очам своїм. Обідня перерва у податковій - з 13.00 до 14.00.

7 квітня радник голови Рівненської ОДА Андрій Андрощук фактично звинуватив рівненську журналістку Інну Білецьку у тому, що вона працює на російську пропаганду. Усе через пост у Фейсбуці, в якому журналістка показала, як на півночі Рівненщини бурштинокопачі створили блок-пост.

28 лютого рівненськими та кількома всеукраїнськими ЗМІ прокотилася хвиля фейку. Журналісти у своїх виданнях дружно зробили репост із допису в акаунті такого собі «Василя Трегуби», поширеного у фейсбук-групі «Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто». В дописі йшлося про те, що цього дня у Рівному провалився автобус, який привіз дітей на екскурсію. Пізніше з`ясувалося, що повідомлення виявилося фейковим.

 1 2 3 » 

журналістка, заступниця директора Рівненського агентства журналістських розслідувань, представниця ІМІ у Рівненській областi, голова Рівненського прес-клубу, координаторка рівненського громадського руху «За життя»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору