БЛОГИ

Я ж, як і багато моїх рівненських колег-журналістів, пам`ятаємо Геннадія Воробйова як веселого, авторитетного і харизматичного командира 13-го армійського корпусу

Вранці 3-го лютого рівняни зіштовхнулися зі значною проблемою. Рухатися вулицями міста можливо лише дрібненькими кроками або ковзаючи – тротуари та проїжджа частина всуціль вкриті тоненьким шаром слизького льоду.

Дитина в утробі, звісно, відрізняється від народженої особи. Які між ними відмінності? Чи мають вони моральну значущість?

Звернулася до мене вчора повідомленням через Фейсбук-сторінку така собі Mykvik Anastasia, з якою я геть не знайома. Просить позичити 500 гривень на «лікування брата».

Ось таку записочку дістала вчора із шафки свого наймолодшого Антонія у садку. Краєм ока заглянула в сусідню шафку - там лежала така ж. Підписана прізвищем батьків одного з одногрупників Антонія.

Понад 26 мільйонів переглядів за півтора місяці.

Так голова студентської профспілки Андрій Турченюк зреагував на критику своєї діяльності та закритості організації, яку він очолює.

 1 2 3 » 

журналістка, заступниця директора Рівненського агентства журналістських розслідувань, представниця ІМІ у Рівненській областi, голова Рівненського прес-клубу, координаторка рівненського громадського руху «За життя»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору