БЛОГИ  »  Антоніна Торбіч

Чим корисна «Четверта влада» громаді

24.03.2014, 09:01      Антоніна Торбіч      Переглядів: 2285

Друзі, у ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ - черговий дедлайн по виплаті журналістам гонорарів за лютий.

Якщо ви хочете, щоб портал продовжив свою діяльність наступного місяця - долучайтеся гривнею до творення незалежного громадського інтернет-ЗМІ.

Ми не підконтрольні жодному представнику влади, партії чи бізнесу. Наш контролер - власна совість, а також професійні та етичні стандарти журналістики.

Тут наші звіти і рахунки, за якими можна підтримати нашу діяльність: http://4vlada.com/info/zviti-redaktsi

Ознайомитися з пріоритетами діяльності ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ можна в рубриці РОЗСЛІДУВАННЯ. Зокрема, завдяки системній увазі журналістів порталу до діяльності паспортних присосок, тему підхопила рівненська прокуратура і подала позов на одну з таких присосок. В результаті - рівненська філія ДП «Документ» притягалась до відповідальності за стягнення з громадян незаконних платежів – Верховний Суд зобов’язав їх сплатити до держбюджету штраф розміром 2,5 млн гривень.

Також наші пріоритети відзначені в рубриці ПРОЕКТИ.

Постійну увагу приділяємо покращенню доступу до публічної інформації. В Рівненському міському суді розглядається скарга ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ до міського голови щодо приховування бюджету проектів міськради, підтриманих Євросоюзом. У Вищий адмінсуд подана скарга щодо приховування міським головою Рівного Володимиром Хомком і його заступниками доходів членів своїх сімей. На розгляді в Київському апеляційному адміністративному суді перебуває судовий позов стосовно приховування апаратом Верховної Ради декларацій про доходи рівненських та волинських нардепів.

Також у Євросуді перебувають справи журналістів ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ стосовно приховування ЦВК біографій кандидатів у нардепи, та стосовно небажання Рівненського окружного адмінсуду розглядати справу по суті щодо приховування чиновниками Рівненської ОДА (старої влади) своїх надбавок та премій.

Нагадуємо, завдяки судовому позову головного редактора ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, Рівненський місквиконком у 2009 році вперше оприлюднив список черговиків на отримання земельної ділянки в Рівному. Також завдяки позову журналіста нашого порталу стало відомо, як оминають тендери в Рівненській облраді та адміністрації, купуючи дороге обладнання

Протягом останнього місяця ми відхилили дві пропозиції купити частину сайту або повністю, бо досі віримо, що він може й надалі залишатися громадським засобом масової інформації.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

журналістка, заступниця директора Рівненського агентства журналістських розслідувань, представниця ІМІ у Рівненській областi, голова Рівненського прес-клубу, координаторка рівненського громадського руху «За життя»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору