БЛОГИ  »  Антоніна Торбіч

Чим займалася «Четверта влада» влітку: звіт

23.09.2014, 09:03      Антоніна Торбіч      Переглядів: 2113

Редакція порталу стоїть перед складним і, водночас, простим вибором, який стосується продовження нашої діяльності. Простим – тому що для нас є прийнятним кожен з двох варіантів розвитку громадського рівненсько-волинського інтернет-ЗМІ ЧЕТВЕРТА ВЛАДА. 

Перший – опираючись на підтримку небайдужих громадян (також частково залучаючи і грантові кошти), висвітлювати і надалі суспільно-важливу інформацію – показувати правдиву інформацію, яка може впливати на життя людей і суспільства. Роблячи таким чином свій вклад у розбудову громадянського суспільства – суспільства, яке наймає владу для найкращої організації свого життя, і контролює, щоб влада саме тим і займалася.

Другий – через брак фінансування призупинити діяльність інтернет-порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, зосередившись лише на щомісячних телевізійних програмах для «Громадського ТБ» (підготовка програм здійснюється завдяки підтримці канадських платників податків та міжнародної громадської організації «Інтерньюз-нетворк»). А також на тренінгових та інших проектах, які не передбачають роботу на ЧЕТВЕРТУ ВЛАДУ.

І водночас вибір складний, бо розвитку незалежного від влади, політиків чи бізнесу інтернет-ЗМІ ми присвячуємо вже четвертий рік, взявши за пріоритет проведення та публікацію журналістських розслідувань та журналістських викриттів. І досі підтримуємо цю діяльність лише заради читачів, які нам довіряють. Адже можливість залучати гранти на різні проекти не потребує існування порталу.

Улітку 2014 року ми зосередилися, зокрема, на оприлюдненні доходів чиновників та суддів. Про статки рівненських та волинських властьімущих можна ознайомитися в наших спеціалізованих проектах «Доходи і майно влади (Рівненщина)» та «Доходи і майно влади (Волинь)».

Скарги в прокуратуру та суд на чиновників та суддів, які приховують свої доходи, дають свої результати – чиновники починають розкривати доходи членів своїх сімей.

Наші журналістські розслідування, опубліковані в цей час, можна переглянути у відповідній рубриці.

Підтримували живих, прощалися із вбитими героями війни та намагалися донести правдиву інформацію про війну у публікаціях, зібраних у темі «Герої війни на Донбасі».

Разом з небайдужими рівнянами відстоювали землю громади від недобросовісних забудовників на Пагорбі Слави та на території колишнього «Хлібозаводу». Окрім цього, щодня оприлюднювали близько 20-ти новин Рівненщини, Волині та загалом України.

Намагаємось також шукати і публікувати корисні консультації для особистісного розвитку чи пов’язані із військовими діями в Україні.

Ми свідомо відмовилися від політичної реклами, для того, щоб уникнути цензури і самоцензури, пишучи про політику і політиків.

Хочемо, щоб про політиків писали чи показували лише за результатами їх корисної чи шкідливої для суспільства діяльності, а також про їхнє обличчя, яке вони приховують, з тим, щоб зробити вибір людей на користь того чи іншого політика максимально зваженим. Адже саме ці люди багато на що впливають у нашому житті.

Ми ніколи не ставили і не ставимо «джинси» – прихованої реклами. Приховану рекламу вважаємо шахрайськими та корупційними діями тих ЗМІ, які її «згодовують» читачам під маскою журналістських матеріалів. «Джинса» – це один із способів за допомогою ЗМІ вводити людей в оману. Це частина інформаційної війни корупціонерів та інших негідників від політики і бізнесу проти власного суспільства.

Просимо наших читачів допомогти зробити нам вибір: чи вважаєте ви за доцільне продовження існування інтернет-порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА і чи готові підтримувати фінансово нашу діяльність? Купить средство карепрост в Астрахани со скидкой

Як допомогти «Четвертій владі»?

Кожен бажаючий творити незалежне громадське інтернет-ЗМІ за такими редакційними правилами може долучитись своїми коштами, послугами, волонтерською діяльністю. Можливість перерахувати кошти:

ЄДРПОУ 26406610 МГО «Рiвненський прес-клуб» р/р 26002141976, МФО 380805. Призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога для виконання статутних завдань»

 Звіти порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА постійно можна побачити за цим посиланням: http://4vlada.com/info/zviti-redaktsi


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

журналістка, заступниця директора Рівненського агентства журналістських розслідувань, представниця ІМІ у Рівненській областi, голова Рівненського прес-клубу, координаторка рівненського громадського руху «За життя»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору