БЛОГИ  »  Антоніна Торбіч

Яким я пам`ятаю генерала Воробйова

15.02.2017, 16:36      Антоніна Торбіч      Переглядів: 3078

У 2005 році рівненські журналісти, за сприяння Геннадія Воробйова, який тоді був командиром 13-го армійського корпусу, мали можливість повправлятися на полігоні, стріляючи з різних видів зброї. Потім найбільш вправні отримали невеличкі сувеніри. Фото з архіву 2005 року. Усі фото Володимира Торбіча

Як уже повідомляли ЗМІ,11 лютого у Києві помер генерал-полковник Воробйов Геннадій Петрович.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав радник президента Юрій Бірюков.

Талантливый. Умный. Мудрый. Не всегда удобный. Он провел в АТО много больше, чем многие и многие. Сегодня он провел с...

Опубліковано Юрієм Бирюковим 11 лютого 2017 р.


У дописі йшлося, що Воробйов помер у власному кабінеті ректора Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

«Сьогодні він провів нараду. Повернувся до кабінету. У свій робочий кабінет – ректора Університету оборони України. І помер. Серце», – писав Юрій Бірюков.

У коментарях до запису радник президента підтвердив, що Геннадій Воробйов був тим, хто відмовився виводити армію проти Майдану.

Воробйов Геннадій Петрович від18 листопада 2009 року по 17 січня 2014 року був командувачем Сухопутних військ ЗСУ, від 16 лютого 2014 року – перший заступник начальника генерального штабу ЗС України, а з травня 2016 – в. о. начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Я ж, як і багато моїх рівненських колег-журналістів, пам`ятаємо Геннадія Воробйова як веселого, авторитетного і харизматичного командира 13-го армійського корпусу Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України. Було це у Рівному з 2004 по 2006 рік. Саме за його керівництва армійський корпус був чи не найбільш відкритим для журналістів. А сам Геннадій Воробйов, як пригадую, завжди брав слухавку, коли потрібно було щось з`ясувати.

За його керівництва армійським корпусом усі бажаючі журналісти змогли взяти участь у практикумі поводження з різими видами вогнепальної зброї.

Геннадій Воробйов власноруч вручав символічні нагороди найбільш влучним.

До війни було ще далеко, тож можна зрозуміти захват журналістів після таких тренувань:

 

Вже навіть пішовши на вищу службу у Київ, вітав з днем журналіста. А номер мобільного не змінював, як мінімум, до 2014 року (востаннє з ним тоді спілкувалася, збираючи інформацію для публікації).

Боляче, що така щира і відкрита людина, патріот своєї країни – вже не з нами. Сумуємо разом з близькими і рідними генерал-полковника.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

журналістка, заступниця директора Рівненського агентства журналістських розслідувань, представниця ІМІ у Рівненській областi, голова Рівненського прес-клубу, координаторка рівненського громадського руху «За життя»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору