БЛОГИ

До чого все це пишу? А хочу сказати, що вставши з канапи, поборовши свою лінь, можемо і спортом займатися і одночасно про глибокі речі задумуватися. У Бога вчитися як жити, щоб не схибити. Щоб бути щасливими у міцній родині без алкоголю, тютюну, комп`ютерних ігор, ігрових автоматів , інших наркотиків. Тільки треба відкрити своє серце до Бога, бути нелінивими і проявляти творчість. У першу чергу священикам,щоб проповідувати про воскреслого Христа.

Розгалужена пластова мережа у селах та містечках, у містах дала б можливість знизу вирішити питання, які не вирішують зверху - виховувати дитину і молоду людину у християнському дусі, українській патріотичній традиції, на засадах тверезості та громадськоі активності. Крім того - це навички самозарадності і початки військової підготовки.

Піднімаємо також інформаційну хвилю на підтримку законопроекту про заборону абортів.

Свято-Софіївське братство з церкви преподобного Іова Почаївського та пластуни поїхали у гості до друзів у Дубенській дім для літніх людей та людей з особливими потребами.

Виставка розповідає про історії жінок, які, ризикуючи власним життям, маючи тяжкі хвороби, відмовилися робити аборт, рятуючи життя дитини.

7 квітня у приміщенні 2-го корпусу НУВГП відбудеться фотовиставка «Жінки хоробрі чи божевільні?», присвячена жінкам, які готові були жертвувати своїм життям задля життя своїх дітей. Маючи важкі захворювання, вони відмовилися від пропозиції лікарів зробити аборт. Натомість виносили й народили своїх дітей, ризикуючи власним життям.

Благодійна місія "Православне діло", що діє при парафії преподобного Йова Почаївського та Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське братство" проповідувли Слово Боже на пластовому таборі "Свято весни" в Олександрії та на туристичному фестивалі "Поліське коло". Було близько 400 людей.

На різдвяні свята, 9-11 січня 2016 року, на пластовій оселі «Слава», поблизу Клеваня, серед соснового лісу відбувся табір куреня число 33 ім. Уласа Самчука, станиці Рівне НСОУ «Пласт». Капеланське служіння та духовну опіку здійснювали члени Рівненського православного молодіжного Свято-Софіївського братства і місії «Православне діло».

 1 2 3 » 

священик, голова Благодійної місії «Православне діло»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору