БЛОГИ  »  отець Віталій Поровчук

Чому в Україні війна і що робити

08.10.2014, 19:41      отець Віталій Поровчук      Переглядів: 1521

Головна причина того, що розпочалася війна - наше життя в гріху. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

09.10.2014, 12:37 185.26.182.*** Володимир
Артеме, Росія, насправді має ще більші проблеми ніж Україна - жити в рабстві, алкоголізмі і бідності і поки що не бачити просвітку... Це хіба не війна влади проти власного народу?
08.10.2014, 23:30 37.55.248.*** Артем
Та це прикол якийсь, до чого тут це і якщо вже відштовхуватись від думки священника, то чого на росію ще ніхто не напав? Чи логіка і православя вже не разом?

священик, голова Благодійної місії «Православне діло»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору