БЛОГИ  »  отець Віталій Поровчук

Чи треба заборонити в Україні аборти?

07.04.2017, 21:26      отець Віталій Поровчук      Переглядів: 1741

Вітаю, дорогі друзі, зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Архангел Гавриіл звістив добру звістку Діві Маріі про те, що вона зачне від Святого Духа Ісуса Христа, який спасе кожного з нас від смерті. Ісуса Христа, який навчить нас по- справжньому любити.

Спаситель перебував у лоні Мами під Іі серцем протягом дев`яти місяців. Справжній Ісусик-живий, маленький і переповнений любов`ю.

Мільйони теж живих дітей Божих - братиків і сестричок Ісуса Христа, перебуваючи у маминих лонах були у жахливий спосіб закатовані абортами. «Рух за життя » на Рівненщині спільно з ряшівськими та львівськими колегами, благодійна місія «Православне діло» за підтримки університетів- УКУ та НУГВП відкрили на свято виставку «Жінки хоробрі чи божевільні», за матеріалами книги польськоі публіцистки та фотомисткині Марти Карпінськоі.

Виставка розповідає про історії жінок, які, ризикуючи власним життям, маючи тяжкі хвороби, відмовилися робити аборт, рятуючи життя дитини.

Виставка протягом тижня буде знаходитися в другому корпусі Водника.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

священик, голова Благодійної місії «Православне діло»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору