БЛОГИ  »  отець Віталій Поровчук

Добре діло. Великдень з друзями

20.04.2017, 17:25      отець Віталій Поровчук      Переглядів: 1428

Свято-Софіївське братство з церкви преподобного Іова Почаївського та пластуни поїхали у гості до друзів у Дубенській дім для літніх людей та людей з особливими потребами.

Служили Літургію, разом причащалися Тіла і Крові Христових. Співали та споживали великодню їжу на спільній трапезі Любові.

Близько тридцяти братів та сестер, які можуть пересуватися, приходять до каплички на богослужіння. Ще приблизно стільки ж лежачих та близько двадцяти людей з закритого психо-неврологічного відділення, які сповідаються і причащаються, є нашими парафіянами та друзями. Решта, понад сто людей, теж наші друзі.
Влітку мандруємо з ними до святих місць та на природу.Люди потребують дружби, хочуть вирватися з замкненого середовища, щось побачити.

Вже декілька років поспіль, ми проводим літні «Зустрічі на «Соколі» - пластовій оселі у Карпатах. Цього року знову збираємося туди. Старшопластуни, сеньйори і юнацтво долучаються до служіння людині у потребі.

Пам`ятаймо, що воскреслий Ісус кличе нас робити вибір, брати відповідальність за своє зростання, плоди, зростання інших. Христос Воскрес!


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

священик, голова Благодійної місії «Православне діло»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору