БЛОГИ  »  отець Віталій Поровчук

Православна парафія під стріхою у Рівному. Отцю Юрію Велігурському – 75 років

25.05.2017, 13:33      отець Віталій Поровчук      Переглядів: 2446

Нещадавно, у день святого Юрія - отцю Юрію Велігурському виповнилося 75 років.

Парафія преподобного Йова Почаївського облаштовує нове місце для домового храму.

Переїзд збігся зі святом святого Юрія Змієборця. Служили Літургію. Причащалися Святих Таїн.Вітали настоятеля отця Юрія з 75 річчям.

Увечері на біблійних читаннях досліджували Євангелію від Івана, де йдеться про свідоцтво Івана Хрестителя про Ісуса Христа. "Хто вірує в Сина, той має вічне життя; а хто в Сина не вірує, той життя не побачить - а гнів Божий на нім перебуває." ( Івана 3. 36)

Дякувати Богу, наша спільнота, яка перебуває під духовним омофором єрисалимського патріарха Іринея, служить та працює. Проте, не маємо свого постійного приміщення для облаштування храму, не маємо і земельної ділянки для будівництва. Починаємо зосереджувати свої зусилля на цій ділянці роботи. Шукаємо однодумців для співпраці.

А тут можна переглянути відео зі служіння:

Життя християнської спільноти.У день святого Юрія - отцю Юрію Велігурському виповнилося 75 років. Парафія преподобного Й...

Опубліковано Vitaliy Porovchuk 10 травня 2017 р.


Сім років нашого життя у співслужінні з духовенством та вірними Православної Церкви катакомбної традиції в Україні та істинно-православними закордоном, подарували нам велику радість Дякуємо за це Богові! Христос Воскрес!


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

священик, голова Благодійної місії «Православне діло»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору