БЛОГИ  »  отець Віталій Поровчук

Встаньмо у неділю з канапи

03.12.2017, 16:34      отець Віталій Поровчук      Переглядів: 472

Милосердний Боже, Отче і Господи, дай мені жадати всім серцем тільки того, чого потребує від мене Твоя свята воля. На всіх стежках життя мого підтримай моі слабкі сили і благослови на все добре, чисте і святе.
Цією "Молитвою перед початком доброго діла " та співом "Отче наш "розпочалася вчора у квасилівській школі Пластова окружна спартакіада. Зібралося близько 150 дітей та молоді.

Згадую про це у маршрутці дорогою до храму,тому що багато моїх друзів та приятелів сьогодні не прийдуть у храм і не будуть молитися. Багато не прийде також і пластунів, що вчора були на спартакіаді. Але знаю, що багато пластунів і прийде.

До чого все це пишу? А хочу сказати, що вставши з канапи, поборовши свою лінь, можемо і спортом займатися і одночасно про глибокі речі задумуватися. У Бога вчитися як жити, щоб не схибити. Щоб бути щасливими у міцній родині без алкоголю, тютюну, комп`ютерних ігор, ігрових автоматів , інших наркотиків. Тільки треба відкрити своє серце до Бога, бути нелінивими і проявляти творчість. У першу чергу священикам,щоб проповідувати про воскреслого Христа.

Дякую Богові і моїм юнакам та юначкам з Колоденки, Порозова і Тайкур, які взяли участь у змаганнях і навіть перемагали. Перше місце у юнаків з волейболу, Тарас Тищук взяв два других місця з настольного тенісу та боксу. Потужньо грали у футбол, вигравши два матчі і третій програли за пенальті.

Але найбальше мені сподобалося як майже двісті молодих людей співали у спортзалі Царю Небесний та Отче наш. Причому діти, які ходять і в Московський і в Київський патріархат. Сподіваюся вони приведуть Церкву до єдності, помісності і любові до Украіни.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

священик, голова Благодійної місії «Православне діло»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору