БЛОГИ

Сьогоднішній день залишиться в пам`яті надовго. Він закарбований контрастами. Велич літургії та стійкий запах поту та сечі. Радість від звістки про народження Спасителя та розгублені обличчя людей, які не бачать цей світ.

В середині жовтня в благодійному фонді «Скарбниця Надії» стартував проект «Краплини життя». Цей проект передбачає безкоштовний пошук донорів для пацієнтів, що лікуються в лікарнях міста Рівного. Мова йде в першу чергу про дорослих пацієнтів Рівненської обласної клінічної лікарні, потреба лікарні близько 250 донорів на місяць.

Я знаю, що хтось дуже хоче щоб ми пішли один на одного лобами. Щоб сварилися та матюкались. Щоб кричали і відстоювали кожен свою позицію. Щоб раділи, що сильніше вдарили.

Чиновники нам кажуть, що немає звернень від батьків. Журналісти просять запрошувати на ефіри батьків, бо без їх участі важко до когось достукатися. Я бачу тих батьків двічі на тиждень - виснажених, зморених, з червоними від сліз та ночей без сну очима. Батьків, які від втоми не одразу розуміють що ти їм говориш.

В його величезних чорних очах можна втопитися.

Розмовляла сьогодні зі знайомою відносно хоспісу. Ну ви знаєте ту ганебну ситуацію у Франківську, де люди проти сусідства з хоспісом, бо не хочуть щоб їхні діти бачили хворих людей.

На жаль, не всі батьки, які потрапляють в лікарню з хворою дитиною - чесні та порядні. Останнім часом ми мали декілька випадків, коли люди дають батькам в руки гроші, а на що вони витрачені батьки пояснити не можуть.

Я відчула себе співучасником злочину. Я дозволяю системі за допомогою тих точок і прямих знущатися над своєю дитиною, яка ще возить в возику свою велику ляльку і малює в альбомі зайчиків і кошенят.

Маю дуже хорошу знайому. Ось вчора знову повернулися до тієї самої теми. Про її ненароджену дитинку...

Знаєте, що для мене було відкриттям вчорашнього дня? Виявляється, ми вже зробили перший і дуже важливий крок в Європу...

 1 2 » 

заступник голови благодійного фонду «Скарбниця Надії»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору