БЛОГИ  »  Святослав Клічук

Землею на Пагорбі Слави вони вдавляться

05.05.2014, 21:36      Святослав Клічук      Переглядів: 2415

Не здивуюся, якщо завтра виявиться, що єдиними правопорушниками в цій справі будуть хлопці, які той забор ламали

Янукович втік, януковичі лишилися. Рівненську землю крадуть не гірше дореволюційного. Ось на Пагорбі Слави вирішили за раз вкрасти 68 соток. Може вдавляться? Допоможемо вдавитися потворам! Люди змінилися, прості люди вже не проковтнуть. А ось міські чинуші, прокурори, міліція залишились такими ж. Треба їх гнати. Гнати з влади назавжди. Вони не вміють по-іншому.

Хомко не знає як боротись за землю міста? Тоді до-побачення Хомко, нам такий мер не потрібен. Міліція їде на виклик 2 години? До побачення. Ідіть в секюріті супермаркетів. Усі. Через таких як Ви загинули більше 100 Українців. А ви робите те ж саме, сволочі. Вам важелів не вистачає, чи совісті? Через вас ми втратили Крим, через вас далі гинуть наші солдати. Краще йдіть добровільно, якщо не вмієте працювати по-іншому.

У нас був прокурор Черепаха. Його нема вже. Ну тобто у нас нема, може десь на підвищення пішов. Але прокурори черепахи лишились. Все роблять так повільно. І чекають золотих ключів, до своїх кишень. Але у нас немає золота для цих тварюк, по-іншому їх назвати слів не знаходиться. Тільки шини, тільки коктейлі. Ми, прості люди, які зробили Майдан, і яких знову дурять, тільки ми можемо випалити цю нечисть. Більше нікому. Стара влада була злочинна, а нова щось робить по-іншому? Ні, і ще раз ні. Люстрацію провалили, посади продають, схеми удосконалюють...

Намагатися так нагло вкрасти 68 соток землі парку це плювок усім в обличчя. Забор незаконний поставити можна. А знести його ні. Не здивуюся, якщо завтра виявиться, що єдиними правопорушниками в цій справі будуть хлопці, які той забор ламали. А ті, які крадуть землю на мільйони - ні при чому. Але вони ніяк не збагнуть, так уже не буде, ніколи. Занадто дорога ціна заплачена, і українці вже інші. Україна ще стара, але українці вже інші. Тепер нам варто зробити наступний крок - стару систему під корінь.

Ділянка на Пагорбі Слави це справа на мільйони. Але і кожен активіст революції вартий мільйонів. Вони будуть боротися, у них завжди все вдавалося. І ми будемо, і цього разу в мене немає жодного сумніву, що ми переможемо. А хто зможе нас зупинити?


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

20.05.2014, 12:23 95.133.35.*** Мурашка
Підтримую автора
05.05.2014, 22:34 213.174.12.*** Володимир
Правильно сказано. Корупціонери будуть здивовані.

Голова правління ГО "Рівненський центр "Соціальне партнерство", засновник ГІ "За чесний тендер"

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору