БЛОГИ  »  Святослав Клічук

Якого перевізника слід оминати: порада для тих, хто мандрує автобусом Європою

13.01.2018, 20:45      Святослав Клічук      Переглядів: 1643

Друзі, оминайте стороною перевізника «Східно-Європейська Подорож».

Мав необачність повертатися їх автобусом з Вроцлава до Рівного. Їхали довго, перетнувши кордон, заїхали до Львова, думав за 3 години буду дома, в Рівному. А ні.

У них пересадка, береш торби і йдеш на інший автобус. І чекаєш там на інші автобуси, поки наповниться. А коли ті приїдуть - це вже як пощастить.

Водій сказав, що буває і 5 годин чекають. Мені випало лише 2,5 години, до Рівного спізнилися, графіку не дотримались.

Коли хотів поговорити про ситуацію з фірмою - телефони не відповідали. Водій одразу сказав, усім не подобається, але ніхто нічого їм не зробить. Ось це найбільше взбісило.

То я хочу вас застерегти, не робіть мою помилку - якщо не хочете годинами чекати невідомо чого - обирайте іншого перевізника.

Ну і можете зробити репост.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Голова правління ГО "Рівненський центр "Соціальне партнерство", засновник ГІ "За чесний тендер"

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору