БЛОГИ

Ім’я політика Ігоря Палиці часто з’являється у ЗМІ, адже він займає посаду голови Волинської облради. Попри публічність та численні публікації про очільника ради, є журналісти, які заявляють про недостатню його відкритість.

Комунальні засоби масової інформації поступово відходять в минуле, але поки «тримаються на плаву».

Закон України «Про інформацію» гарантує кожному журналісту право безперешкодно відвідувати приміщення суб’єктів владних повноважень, відкриті заходи, які ними проводяться. Але раніше у Волинській облраді та ОДА траплялися інциденти, коли журналістів не пропускали в приміщення, або ж не надавали інформацію на запити.

Стереотипні думки вже давно мали б відійти у минуле, однак й досі живуть у головах деяких людей. Сексизм – це дискримінація, упередження ставлення людини за ознакою статі. Досить часто можна побачити сексистські фрази у ЗМІ, у рекламі, а такого не повинно бути.

Cтолиця Австрії вражає красою скульптур, будівель та фонтанів. У цьому місті з`являється бажання творити, розглядаючи неспішно велич архітектури.

Про етику в часи війни, свободу ЗМІ, порушення прав журналістів під час конфліктів йшлося на конференції у Відні, де я мала можливість побувати.

В Україні 1 серпня запрацювала система «єдиного вікна» при митному оформленні товарів та транспортних засобів.

Від якості питної води залежить здоров’я населення. Вода не повинна мати стороннього запаху, кольору, або ж неприємного смаку. Також має відповідати сучасним вимогам щодо кількісного вмісту хімічних та біологічних елементів. Норми встановлені науково-дослідним шляхом і рекомендуються Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

«Луцьк – приємне відкриття!» - гасло численних промоційних роликів міста. Однак туристична привабливість міста залежить не лише від кількості пам’яток. Туристів цікавить те, чого немає в інших місцях. Важливе також хороше транспортне сполучення, щоб пам’ятки фахово відреставровані, в місті можна було легко орієнтуватись завдяки вказівникам, щоб було де зупинитись на ночівлю. Також велике значення має безпека в місті.

Україна багата на родючі чорноземи, має сприятливі умови для ведення сільського господарства. У світі цінують якісну українську продукцію. Завдяки підписаній Угоді про Асоціацію з ЄС, Україна матиме надалі нові перспективи в експорті своєї продукції. Існує хибна думка, що лише великі компанії можуть експортувати товар до Європи. Однак успіх в експорті не завжди пов’язаний з великим розміром компанії. Перш за все, важлива якість товару та відповідна сертифікація.

 1 2 3 » 

Журналістка, регіональна представниця Інституту масової інформації у Волинській області

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору