БЛОГИ

У газетах та волинських сайтах є комерційна, політична та іміджеві джинса.

Редакції інтернет-видань на Волині впровадили заборону передруків ексклюзивних матеріалів. Редактори найпопулярніших сайтів Волині пояснили причину виникнення такого нововведення.

Проведення реформи охорони здоров’я – це не просто вимога часу, а необхідність. Про це говорять вже не перший рік, але багато що в медицині залишилось з радянських часів.

Ім’я політика Ігоря Палиці часто з’являється у ЗМІ, адже він займає посаду голови Волинської облради. Попри публічність та численні публікації про очільника ради, є журналісти, які заявляють про недостатню його відкритість.

Комунальні засоби масової інформації поступово відходять в минуле, але поки «тримаються на плаву».

Закон України «Про інформацію» гарантує кожному журналісту право безперешкодно відвідувати приміщення суб’єктів владних повноважень, відкриті заходи, які ними проводяться. Але раніше у Волинській облраді та ОДА траплялися інциденти, коли журналістів не пропускали в приміщення, або ж не надавали інформацію на запити.

Стереотипні думки вже давно мали б відійти у минуле, однак й досі живуть у головах деяких людей. Сексизм – це дискримінація, упередження ставлення людини за ознакою статі. Досить часто можна побачити сексистські фрази у ЗМІ, у рекламі, а такого не повинно бути.

Cтолиця Австрії вражає красою скульптур, будівель та фонтанів. У цьому місті з`являється бажання творити, розглядаючи неспішно велич архітектури.

Про етику в часи війни, свободу ЗМІ, порушення прав журналістів під час конфліктів йшлося на конференції у Відні, де я мала можливість побувати.

В Україні 1 серпня запрацювала система «єдиного вікна» при митному оформленні товарів та транспортних засобів.

 1 2 3 » 

Журналістка, регіональна представниця Інституту масової інформації у Волинській області

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору