БЛОГИ

Звіт голови облради не затвердили. Це відкриває шлях до його можливої відставки.

Ось так зараз виглядає понищена незаконними забудовниками у 2014 році територія парку на Пагорбі слави. Тут знову все заростає непролазними хащами.

На найближчій сесії Рівненської обласної ради в змінах до бюджету депутати розглянуть важливе боргове питання. І без того куценького обласного бюджету хочуть виділити 20,6 мільйонів на погашення боргів 2012 року за другий лінійний прискорювач у рівненському онкодиспансері.

Громадський бюджет для розвитку міст - це не тільки данина моді, а потужний інструмент активізації участі громадян у розвитку міста. Але цей інструмент буде ефективним тільки якщо реалізація проектів матиме результат. Причому результат, який можна побачити і навіть спробувати на дотик.

Про ціну на газ, вартість опалення та шляхи виходу для рівнян.

Після перемоги Джамали на Євробаченні-2016 в інтернеті з’явилося безліч публікацій про історичні успіхи, перемоги та здобутки українців у світі. Ймовірно зустрічали матеріали «Топ-20 досягнень українців за 2 тижні», «30 неймовірних фактів про Україну» або «24 причини гордитися Україною».

Важко розповідати рівнянам про тему, в якій дуже мало-хто розбирається, бо стосується вона комп’ютерів, баз даних, систем, програм і тому подібного. Але точно так само дуже легко будь-кого ввести в оману в цій темі! Переконати, що низ це верх, а чорне – це біле.

Хто платить, той замовляє музику. Так здається в народі говорять. Ми звикли платити за все. І за необхідні аналізи в поліклініці і за ремонт в дитячому садку. Благодійні внески – так цнотливо називаються побори в соціальній сфері. З благодійністю тут спільного мало. Оплатив послугу – отримав. Ні – то гуляй.

Вибори скінчилися. Офіційних результатів ще нема, але вже зрозуміло, що влада в місті здебільшого залишиться без змін. І мова не тільки про прізвище міського голови...

рівненський політик

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору