БЛОГИ

Завтра на засіданні НКРЕКП мають розглядати тарифи для Рівнеоблводоканалу на 2018 р.

Що важливіше громаді - комунальний дитсадок чи обіцянка зі смаком "земельної схеми"?

Увечері 17 лютого 1945 року з лікарні на Рівненщині втік заарештований повстанець, якого доставили сюди з місцевого відділу НКГБ.

Уяви собі, що ти, наприклад, плиточник. І чуєш, що в лікарні є вакансія різноробочого. Платять 3200 грн/міс (менше ж не можна). І ти такий: о, так, я йду працювати! Допомагати хворим – це мрія мого життя! Але не все так просто.

Чому депутати Рівненської міської ради тричі (16.07.2015, 25.02.2016, 15.11.2017) голосують про відмову у передачі ПантелеєвуЮ.Ю.земельної ділянки по вул. Млинарській,9

Ви свідомий громадянин свого міста? Вам не байдуже, скільки з власного гаманця сплачуєте за комунальні послуги? Ви зацікавитесь та хочете впливати на тарифи, що встановлюються на тепло у місті Рівне? Тоді це можна зробити на громадському обговорені. Точніше кажучи, Ви маєте на це право. Однак чи дадуть Вам можливість цим правом скористатись?

За невиконання рішення Володимир-Волинського міського суду щодо надання публічної інформації на запит про використання комунального майна і землі впродовж ряду років заступник начальника відділу примусового виконання покарань управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області 10 жовтня вдруге оштрафував виконавчий комітет Нововолинської міської ради. Цього разу уже на 10 200 грн. Перший штраф складав 5 100 грн., всіх штрафних державних санкцій від виконавчої гілки влади – 3.

Відколи за 2 доби мій попередній допис набрав на «4 владі» понад 5 000 переглядів й поширився «Фейсбуком» – особливо у ветеранських спільнотах АТО – там розгорілися гарячі дискусії. Молоді ветерани гаряче заговорили про «липових» АТОвців, про навантаження на держбюджет від усіх пільг; хто і що кому винен, а найбільше - про «скрізь панує несправедливість»...

Вагаюсь між тим чи потерпіти ще кілька зупинок, але після чергового російськомовного шансону не витримую. Чекаю зупинки. Встаю. Підходжу до водія.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору