БЛОГИ

Щоб уникнути розпусти, нехай кожен чоловік має дружину свою і кожна жінка має свого чоловіка (1Кор. 7:2).

Зараз Настя, учениця Березнівського спортивного ліцею, не може поскаржитися на меншу увагу від мами. На жаль. Бо вже майже п’ять місяців вона – під щогодинною пильною увагою, більшу частину цього часу провела в несвідомому стані, місяць була у комі.

Заради цього перетворились на чорта, жида і смерть. Мерзли, дерли горлянки, витрачали час. З температурою і баяном серйозні, здавалось би, поважні люди – грали дурників і співали колядки заради найвищої цілі – прислужитись Богові і ближньому.

Минуло Різдво. Сьогодні день народження моєї мами. Це перше Різдво, коли вона буде з нами лише в нашому серці, думках та пам`яті.

Сьогоднішній день залишиться в пам`яті надовго. Він закарбований контрастами. Велич літургії та стійкий запах поту та сечі. Радість від звістки про народження Спасителя та розгублені обличчя людей, які не бачать цей світ.

У Рівному підтримали акцію #принеси_ляльку, яка поширилася всією Україною після історії зі священиком Московського патріархату, який відмовився відспівувати трагічно загиблого 2-річного хлопчика в Запоріжжі.

У грудні споживачі природного газу отримали рахунки за спожитий у листопаді газ із суттєво завищеними (приблизно в два рази) сумами до оплати.

04 січня 1945 року на центральній площі Рівного повісили вісьмох ворогів радянської влади

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору