БЛОГИ

Як змінили райради свої веб-адреси за 5 років

До написання цих роздумів наштовхнула остання поїздка з волонтерською місією на фронт російсько-української війни, що відбувалася в рамках діяльності створеного «Свободою» Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська. Якщо побачене мене вкотре вразило, то дещо з почутого – вкрай обурило…

Відповів на запитання у Фейсбуці щодо того потрібен творчий конкурс на спеціальність журналістика в університетах чи не потрібен. Оскільки вже кілька разів у різних дискусіях повторював цю думку, то щоб потім багато разів не повторювати – залишу це тут, щоб можна було при потребі знаходити через Гугл.

У т.ч. 7 причин, чому краще платити на виході, а не на вході.

Як що ви не депутат, маєте бізнес, а інспекція праці знайде у вас неоформленого працівника – вас оштрафують на 96 000 гривень. Якщо інспектор Держпраці подумає, що ви не пускаєте його на підприємство для проведення перевірки вас оштрафують на 320 000 гривень.

Як органи НКГБ назвали вітальну листівку контрреволюційним закликом

Збирання колосків, запобігання ласки [3] та лягання біля ніг (див.: Рут 3, 4-14) не пройшли даремно: Вооз звернув на неї увагу, уласкавив її, годував (Рут 2, 14; 3, 15) і врешті з нею одружився (Рут 4, 1-12). Рута стала жінкою чужинця вдруге і народила йому сина, якого назвали Овид (чи Йовед), котрий «став батьком Єссея, що був батьком Давида»

На сайті Управління освіти Луцької міської ради натрапила на результати звітування керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Не те щоб вони мене здивували. Швидше за все виявились очікуваними.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору