БЛОГИ

18-19 лютого пластуни з Рівненської округи взяли участь в підготовці та проведенні обласного тренінгу (пластова назва – “вишкіл”) для підстаршин пластових таборів. Тренінг відбувався на пластовій базі “Волошки” (с. Волошки, Рівненський район) в рамках підготовки до обласного літнього пластового табору.

Взятися за перо мене змусила публікація в одному з комунальних ЗМІ Рівного, де керівник управління транспорту, точніше не він, а від його імені, живописно і емоційно розказує що змусило його взятись за перо і про новий дуобус, і про те як його обурила інформація про походження і історію цієї машини.

Якийсь собі секретар Рівнеради на сесії обурився, що якась там об`єднана Рада Реформ говорить про велику пересторогу щодо гальмування реалізації двох проектів Громадського бюджету.

Мені закидають надто агресивну реакцію на святкування 23 лютого в Україні.

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник, який при підготовці публікації про цензурований фільм сховався за юристкою, дав себе знати у Фейсбук. Що він сказав гарними словами і що він сказав насправді читайте далі в блозі.

Медична практика в Африці. Хтось вважає, що це заробіток, хтось - що піар. Немає сенсу переконувати в зворотньому тих, хто у чомусь переконаний. Зрештою, хворі тут найближчим часом не закінчаться. Можна самому і попіаритися, і заробити. Якщо це так.

Подібну ділянку, теж 50 соток, депутати вже продали декілька місяців тому (Київська, 110-В) за подібною #фундаментною_схемою .

Різниця дууууже велика: якщо це спільне майно власників, то усі рішення щодо нього вони ухвалюють разом. Якщо це майно юридичної особи ОСББ, то рішення голова ОСББ приймає одноосібно, і єдиним стримуючим фактором можуть бути обмеження в статуті, якщо вони там прописані...

Нічого не було дарма. Нічого не можна забути. Все закарбоване шрамами на тілі і в душі. Вже немає розчарування. Вже немає відчаю. Лють. Вона залишилась. Бажання почати новий виток боротьби з врахуванням попередніх помилок. Діяти рішучіше і жорстко.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору