БЛОГИ

Зараз можна почути багато різноманітних тверджень про стан справ у Збройних силах України. Частково вони мають право на існування. Є певні зрушення. Але, щоб зробити більш-менш об`єктивний висновок, потрібно «поваритися» в цьому середовищі певний час. Як на мою думку та на думку моїх товаришів, матеріал Марії Берлінської, керівниці Центру підтримки аеророзвідки є дуже вдалим узагальненням стану справ у Збройних силах, що стосується внутрішніх тенденцій і робочих буднів.

Не дивлячись на просторікування та провокаційні коментарі недоброзичливців, стосовно моїх судових позовів до бомонду місцевої влади у м. Нововолинську, іще жодного адміністративного процесу я їм не програв. Бо за мною правда, яка є зброєю всіх пригноблених, у всі часи. Вона, правда - непереможна!

Відтепер антикорупційною діяльністю у комунальній сфері займатися буде простіше.

Вітаю, друзі! Вибороли. Ті, хто репетував про закони 16 січня, приймають правки до закону, які зроблять так, що з корупцією боротимуться лиші ті, хто її плодить.

Чи міг хтось ще два роки тому припустити, що одне з найбільш цивілізованих міст України тонутиме в смітті? А разом з ним рейтинг одного з претендентів на посаду президента. Переконаний, що ні.

Хлопці із обойми.

В його величезних чорних очах можна втопитися.

Наше місто могло би пишатися великою кількістю доглянутих високих гарних дерев, якби їх не стали обрізати швидкими темпами. Якщо справи з обрізкою так йтимуть далі, то дуже скоро рівняни будуть позбавлені такого важливого елементу міського середовища як дерева!

Я часто спостерігаю, як мої колеги навіть в позаробочий час і не на службі намагаються вплинути на порядок чи стан речей. Каже лейтенант поліції ІваннаБояківська, що ледве стримує себе, щоб не зробити зауваження, навіть коли вона не по формі гуляє по парку з дитиною. Про те, як патрульні рятують людей, котів, собак під час відпусток і вихідних писано-переписано.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору