БЛОГИ

Вперше День Молоді у Здолбунові відбувався у новому форматі на «ЗЕленому газОНі».

Вже, напевно, немає такої людини, яка б не чула про сміттєву кризу у Львові та її відлуння по всій країні.

Поки на загальнонаціональних ресурсах одна за одною з’являються спроби дискредитувати керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна – у Рівному, звідки Віталій родом, своя ніша недобросовісного заробітку на подібному промислі. Кілька місцевих видань неодноразово «джинсують», заробляючи на інфомаційній війні проти антикорупціонера.

За 17 тисяч з міського бюджету

Ось так зараз виглядає понищена незаконними забудовниками у 2014 році територія парку на Пагорбі слави. Тут знову все заростає непролазними хащами.

Власне, вразили мене не самі події, а висновки, до яких вони мене підводять:

У зв’язку з НЕ/добудовою приміщення гімназії «Престиж» у мене виникло багато запитань, на які я ніяк не можу знайти відповідь. Я ніяк не можу зрозуміти, які ж такі вигоди має отримати В.Хомко, який так наполегливо відстоює термінове будівництво стадіону для приватного футбольного клубу за кошти бюджету міста?

Розпочну з того, що більшість медичних закладів в Україні – це малопотужні і не завжди завантажені лікарні зі зношеними основними фондами, застарілим обладнанням, відсутністю сучасного діагностичного обладнання.

Вона готувалася працювати на користь своєї Батьківщини

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору