БЛОГИ

Прикро, що зараз не так багато родин, які пам’ятають і шанують своїх предків. Чи багато є людей, які пам’ятають своїх прадідів, прапрадідів? Знають свій рід у багатьох поколіннях?

Тадададаааааам! Вікторина «Чи добре ти знаєш свою державу?».

Сьогодні отримав другий лист від Рівненського СБУ. «Четверта влада» допомагала збирати інформацію для програми про статки незрозумілого походження у першого заступника голови СБУ Павла Демчини. Також не раз писали і поширювали інформацію колег про земельні мутки СБУ в Рівному. Поширювали інформацію про те як СБУ займається цькуванням голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. бачу хлопці Демчини, вихідця з Рівненщини, вирішили погратися.

Редакції інтернет-видань на Волині впровадили заборону передруків ексклюзивних матеріалів. Редактори найпопулярніших сайтів Волині пояснили причину виникнення такого нововведення.

Проведення реформи охорони здоров’я – це не просто вимога часу, а необхідність. Про це говорять вже не перший рік, але багато що в медицині залишилось з радянських часів.

Нарешті знайшов час написати кілька фраз про перше попереднє судове засідання в якому начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області Ігор «Я ботаю по фєні» Мічуда хоче спростування і 140 тисяч.

Є загальновідома істина, прописана навіть у Святому Письмі: стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе.

Він був усього лиш сільським шефом зв`язку УПА і не бажав служити у лавах Червоної армії

Ігор Мічуда через рік згадав про свою ображену честь і гідність. В позові написав, що він не бос, а начальник рівненського ДАБІ і «по фєні він не ботає». Журналіст виставляє його перед читачами «аморальним чиновником і корупціонером». І каже, що публікація, очевидно через рік, вплинула на його здоров’я і здоров’я його близьких.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору