БЛОГИ

Я дуже рідко, насправді, підвищую голос на сторонніх людей, кричу, доводжу, зате іду одразу до керівника - будь-де, чи це прибиральник в метро, який мене оббив ганчіркою, чи це вихователь в дитсадку.

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Державне агентство лісових ресурсів України ігнорують факти масових порушень та зловживань у роботі голови Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка.

Про звичайного повстанця, що готувався до боротьби з радянською владою

Штраф у розмірі 5100 гривень було накладено на виконавчий комітет Нововолинської міської ради Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинської області. За невиконання без поважних причин рішення Львівського апеляційного адміністративного суду від 02.11.2016 року у судовій справі «Бідзюра проти Сапожнікова».

У європейському чвертьмільйонному місті у 2017 році. Школа №27 Рівне. При чому це не лише в одній школі.

Редактори «Четвертої влади», залучившись підтримкою громадських активістів, зібрали понад сотню підписів під вимогою покарати радника голови Рівненської облдержадміністрації на громадських засадах.

У Рівному зеленіє та розквітає весна, з`явилися молоді листочки на деревах ... але не на всіх. Через неправильну обрізку деревам міста можуть суттєво скоротити життя.

Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва вперше пройдуть на Рівненщині

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору