БЛОГИ

Не май 100 гривень, а май бізнес-друзів зятя. Міський голова Рівного Володимир Хомко ніколи не працював у бізнесі. Але йому поталанило з зятем.

Cтолиця Австрії вражає красою скульптур, будівель та фонтанів. У цьому місті з`являється бажання творити, розглядаючи неспішно велич архітектури.

Озираючись на рік, що минає, можемо говорити про кілька тенденцій і фактів, які стали визначальними в діяльності волинських журналістів і медіа загалом. З одного боку, частина із них має негативне забарвлення, зумовлене впливом власника на діяльність видання та неповагою владних органів до діяльності журналістів. З іншого, маємо сплеск журналістської солідарності та активності у захисті своїх професійних прав.

Дивишся сесію облради і пригадується кацапська лошадь лавров – «Дебілибля»...

На початку 2016 року Антикорупційний моніторинг спільно з ініціативою Вело Рівне запропонував міській владі більше уваги приділяти додатковому освітленню пішохідних переходів.

Друзі! Наближаються новорічні свята і ми традиційно думаємо, як прикрасити свою домівку, щоб було затишно та красиво. Замислюємося також над питанням, чи ставити ялинку та яку краще обрати: живу чи штучну.

Рубрика: #генії_бізнеса. Пересічний українець Олександр Кундеус в 2015 році завдяки владі Рівного втілив бінес мрію багатьох українців - "отримати з бюджета бабло і зникнути".

Про Рівненщину говорять. Її ділять. Її хочуть. Як вже немолода, але ше гарна жінка, вона заграє з різними політиками, як пенсіонерка сварить активістів і ненавидить все, що їй підказують ненавидіти. Живучи в постійному передчутті соціального вибуху, спокійно реагує на вилучення тон сонячного каміння, гранат і арсеналів зброї. Не здригається від вою серен і введення військ. Не дивується мордобоям в радах і приїзду чергових клоунів. А вам чим рік запам`ятався?

Як радянська влада покарала кухаря та стрільця УПА

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору