БЛОГИ

У Рівному зеленіє та розквітає весна, з`явилися молоді листочки на деревах ... але не на всіх. Через неправильну обрізку деревам міста можуть суттєво скоротити життя.

Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва вперше пройдуть на Рівненщині

Свято-Софіївське братство з церкви преподобного Іова Почаївського та пластуни поїхали у гості до друзів у Дубенській дім для літніх людей та людей з особливими потребами.

І вже зовсім добило, коли в моєму Басовому Куті заборонили зупинятися біля магазину на Розвилці, де зупинка була відтоді, як почали ходити перші автобуси-коробочки, а перенесли ледь не до «чигунки», залізниці цебто...

Отак і наша патрульна. Новий гарний бантик, який мав би підкреслити, що суспільство вийшло з інфантильного віку і готове відповідати – на виклики, вимоги і за учинки. Але у суспільства ще не відросла совість, на якій той бантик би тримався.

Вже більше 6 місяців в Україні фактично не працюють Радивилівський, Яремчанський, Козівський та Лохвицький суди. Бо в жодному із них не має суддів з повноваженнями.

Вона брудна. Часто. Часто аж смердить. Часом шинами. Часом гівном. Часом трупами. Часом фосфор горить. Часом в плямі стоїш, де зашкалює дозиметр. Часом в болоті по коліна. Часто плачеш.

Так хочеться в Україні справжнього Чистого четверга. Так хочеться позбирати усе сміття і скласти великими купами там, де йому місце. Бачити як вивозять це сміття з кабінетів прямо в СІЗО. Чути як сміттю оголошують вироки.

В звязку із публічною образою журналістки Інни Білецької, яку допустив радник голови рівненської ОДА Андрій Андрощук і бездоказвим ствердженням пана Андрощука, що журналістка своїми постами у Фейсбук працює на ворогів України, журналісти «Четвертої влади» розпочали збір підписів під публічним зверненням до голови рівненської ОДА. Маємо перші 25 підписів. Збір підписів триває до наступного четверга 20 квітня.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору