БЛОГИ

Кілька місяців тому низка місцевих та всеукраїнських ЗМІ оприлюднили інформацію про еротичне відео, зняте дитиною, яке з’явилося у соцмережі. Хоч відео було видалене майже відразу після появи, його встигли побачити кілька її однолітків. За тему вхопилися місцеві журналісти, і деякі з них роздули дитячу помилку чи необережність до масштабів загальноукраїнської проблеми. Вказали і ознаки, за якими можна досить легко ідентифікувати дівчинку: номер школи, клас, хто її виховує і гуртки, які вона відвідує.

8 липня набрав чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів». Він усуває існуючі у чинному законодавстві та судовій практиці України правові колізії та прогалини, які дають можливість ухилятися платникам від сплати аліментів і додаткових витрат на дитину.

Чиновники нам кажуть, що немає звернень від батьків. Журналісти просять запрошувати на ефіри батьків, бо без їх участі важко до когось достукатися. Я бачу тих батьків двічі на тиждень - виснажених, зморених, з червоними від сліз та ночей без сну очима. Батьків, які від втоми не одразу розуміють що ти їм говориш.

Я – дівча з кісками, років 10-ти чи трохи більше. Мама бере мене з собою в чергу, щоб ми змогли купити ДВІ ковдри. Бо ж в одні руки – одна ковдра. Такі червоні, «полуторні», (одна з них – досі в моїй шафі на дні валяється: зимою недостатньо тепло, влітку – надто важка, тож чекає невідь якого часу).

В луцькій п’ятиповерхівці на проспекті Молоді, 1, якій цього року виповнюється 40 років, встановили індивідуальний тепловий пункт, тепловий лічильник та проведуть капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж. Завдяки місцевим та загальнодержавним програмам об’єднання співвласників багатоквартирного будинку отримало на ці роботи близько півмільйона гривень з бюджету.

Ім’я політика Ігоря Палиці часто з’являється у ЗМІ, адже він займає посаду голови Волинської облради. Попри публічність та численні публікації про очільника ради, є журналісти, які заявляють про недостатню його відкритість.

Вже кілька днів думаю про мотиваційний пост стосовно донабору. Ну типу, ей, давайте, приєднуйтесь, в нас тут так весело! Еге-гей! Всі до нас! Купа смайлів. Репост, будь ласка!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору