БЛОГИ

На трьох катамаранах у сплаві взяли участь дітки з особливими потребами з організації «Передзвін», учасники групи психологічної взаємодопомоги «Фенікс», юнаки-сироти та люди з обмеженими можливостями.

Розгалужена пластова мережа у селах та містечках, у містах дала б можливість знизу вирішити питання, які не вирішують зверху - виховувати дитину і молоду людину у християнському дусі, українській патріотичній традиції, на засадах тверезості та громадськоі активності. Крім того - це навички самозарадності і початки військової підготовки.

Журналіст в роботі має бути готовим до непередбачуваних ситуацій. Навіть, якщо записує в гугл-календар та планує на аркуші паперу список справ, є ймовірність, що щось може піти не так, як планувалось.

За інформацією НАК «Нафтогаз України», ТОВ «Рівнетеплоенерго» протягом 2017 року суттєво нарощує заборгованість за газ, що використовується для виробництва теплової енергії. Тільки за один тиждень вересня борги зросли на 1 мільйон 120 тисяч гривень. А з початку 2017 року вже перевищили показник у 48 мільйонів гривень.

А ви знаєте, що протипожежна безпека у рівненських садочках забезпечується батьківськими коштами? Згідно звіту міського управління освіти, у 2016 році на придбання вогнегасників в усіх ДНЗ міста було витрачено 15 тисяч гривень. І цього недостатньо.

Виявляється, міська влада не знає скільки коштів витрачатиме на стадіон «Авангард» в разі його будівництва.

У дев’ятиповерхівці на вулиці Конякіна, 29а у Луцьку розпочали роботи з термомодернізації. Невдовзі фасад будівлі прикрасять великим логотипом міста.

Відділ примусового виконання покарань Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області вдруге оштрафував на 5 100 гривень виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова – В.Б. Сапожніков) за невиконання постанови Володимир-Волинського міського суду від 16 березня 2017 року, справа № 165222316а, за відмову у наданні інформації, що є публічною.

Відкритість бюджетного процесу та участь у ньому мешканців є однією з ключових ознак функціонування демократичного суспільства. Прозорість бюджету дозволяє активній частині громадськості зрозуміти суть бюджетних процесів, а інструменти участі дають змогу впливати на рішення органів влади, відстоюючи свої права.

Сьогодні планував почати статтю, яку замовило мені одне із українських видань. Матеріал якраз "дозрів". Дорогою до роботи з’явився вступ, якого бракувало сюжету майбутньої публікації. Але трапилося так, "що лише одному Господу відомо про подальші діяння твої…". Довелося відкласти роботу над статей і написати цей допис.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору