БЛОГИ

Комунальні засоби масової інформації поступово відходять в минуле, але поки «тримаються на плаву».

Навіть кошти на початок робіт виділили - 2,069 млн. грн., а на початку травня і тендер оголосили. Зголосилося три фірми, 23 травня відбувся аукціон. Але уже на сьогодні відомо - "кіна не буде", Замовник - Управління УЖК Рівненського міськвиконкому, вчора оприлюднив інформацію про відхилення останньої пропозиції.

Від енергоефективності будинку до енергонезалежності країни. Таким принципом ми керуємось в луцькому об’єднанні співвласників багатоквартирного будинку «Федорова, 4». За майже півтора року існування мешканці зуміли не лише встановити індивідуальний тепловий пункт та тепловий лічильник, але вже й завершують утеплення дев’ятиповерхівки.

Моя дружина до недавнього часу працювала у виконкомі. В один з її обов’язків входило забезпечення «озвучки» пленарних засідань сесій міської ради. Висидіти мовчки всю сесію, а потім не розказати вдома про все побачене і почуте в яскравих фарбах та емоціях - це була для неї задача не по силам. Таким чином, я був в курсі майже всіх справ в нашому «білому домі», але поки як спостерігач. Таких тематичних розмов ми мали безліч.

Колись одна з журналісток місцевого ЗМІ пропонувала місцевим політикам брати приклад з одного депутата, який дав 10 000 грн. на допомогу по лікуванню її колезі.

Нашому місту – чисте і безпечне озеро! Що слід зробити?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору