БЛОГИ

Проти себе майдани влаштовуйте, собі в хатах ставте намети – всі ті, хто захищає депутатів і забудовників, всі ті, кому змерлі діти – норма, економія і виклик часу, всі ті, кому лікар, який спить в ординаторській, поки зневоднена дитина впадає в шок – не така уже і біда, а ямка з відсівом – необхідність і добре, хоч так. Собі намети поставте всі ті, хто домовився і порішав. Проти себе протестуйте.

Чи замислюється людина, беручи до рук газету, відкриваючи сайт інтернет-видання чи вмикаючи якийсь телеканал, кому належить те або інше медіа? Чому саме таке його основне тематичне і змістове наповнення? Як визначається контент? Чому інформація про одні й ті ж події та явища в різних медіа подаються по-різному? Це бачення журналіста чи редакційна політика ЗМІ?

Про затримання повстанців в оселі, розташованій на хуторах

Я ж, як і багато моїх рівненських колег-журналістів, пам`ятаємо Геннадія Воробйова як веселого, авторитетного і харизматичного командира 13-го армійського корпусу

Це про дітей. Хвореньких. З народження. З тяжкими ураженнями нервової системи. З повною відсутністю можливості за себе постояти. Ці дітки мерзнуть. На термометрах в спальнях 11-13 градусів.

Складно приборкати емоції. Але вони непродуктивні, тому це потрібно, надзвичайно потрібно.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору