БЛОГИ

«Чому?» - постійно ставили ми собі питання, слухаючи новини з України, в 30-50-ти кілометрах від епіцентру нашої «надзвичайної ситуації» на Польській стороні все спокійно, хоча замети обабіч доріг висотою по метру-півтора також є?

Як під Новий рік ЦВК знижки на доступ до публічної інформації роздавала.

Згідно нового закону, який вступив у дію 16 грудня, курити у  більшості громадських місць  заборонено, за винятком спеціально відведених місць.  

Те, з якою старанністю представники адміністрації Східноєвропейського університету працювали на перемогу депутата-«тушки» Ігоря Палиці у межах вузу та поза ним, цілковито спростовує норму про заборону передвиборчої агітації на території освітніх закладів

Пам’ятаєте епопею з відрізком дороги між Здолбуновом і Квасиловом зі сторони «селища цементників», коли Здолбунівська міська рада переконувала що той відрізок з вічними ямами відноситься до Рівненського району, а квасилівчани казали, що до Здолбунівського. Бо нікому не хотілось брати на себе відповідальність за той ганебний відрізок. А тепер журналісти Здолбунів city віднайшли ще і нічийні відеокамери і цілу систему відеоспостереження.

Про Білорусію, Пітер та молдовське вино...

За кордоном оподатковується не сума валютної операції, а лише прибуток від такої операції, себто всього лиш різниця між курсом продажу і купівлі. У нас же пропонують оподатковувати всю суму. Це навіть податком назвати не можна. Це справжні рекет!

Хомко вибрав неморальний варіант: особисті справи в робочий час і за бюджетний кошт, а “натомившись” від власного самопіару та виборчої кампанії подався в Таїланд. Знову ж таки за гроші платників податків. Ненормально якось...

Я віддаю собі усвідомлення того, що дана розповідь ображає і оборює безпосередньо не лише нашого Президента (Я написала як у Конституції - з великої літери), але й тих мужів, які працюють на Рівненщині від імені Президента. Однак іншої асоціації в цю жахливу мить - у мене не виникло! - тому і назва склалася по першому враженню.

Цього року вдалось відвідати Гданськ за програмою навчальних візитів до Польщі Study Tours to Poland. Про поїздку, програму та власне про Польщу читайте у блогах "Study Tours to Poland 2012". 

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору