БЛОГИ

Луцькі депутати не люблять себе обділяти. Звичайно, не всі, але деякі з них статусом депутата користуються сповна і навіть понад міру.

 Коли я зустрічаю своїх знайомих, вони щоразу питають: «Ти ще займаєшся благодійністю?». А після цього питання завжди звучить наступна, передбачувана мною, репліка: «Не знаю як ти так можеш, не боятися... Я б там при вході розридалась/розридався»... Я заспокоюю цих людей фразою, що варто концентруватися не на тому, що ці діти тяжкохворі, а на тому, що їхній шанс вижити дуже високий. А помирають діти і від грипу та пневмонії.

Я майже ніколи не здаю гроші на потреби дитсадка. І, що цікаво, для цього мені не доводиться вкотре пояснювати, як я це робила раніше, і нагадувати вихователям, що вимагати про таку оплату – незаконно.  Вже кілька місяців вихователі уникають говорити при мені про те, що потрібно на щось здавати гроші, чи то на потреби групи, садка загалом або на оплату вистави заїжджого театру.

Ребрендінг - може і справді тепер до платників краще ставитимуться - думаю. Зайшов у зал, - та ні, все по старому - черги величезні, різні звіти в різні віконця, що-де-коли, чорт голову зламає.

У попередньому своєму блозі я переповів першу частину бесіди із екс-президентом Польщі Лехом Валенсою. Тепер про те, як політик оцінює ситуацію в Росії та Білорусії. 

Зараз той час, коли влада та судді відверто-цинічно насміхаються з такої громадської активності.   Для нас є справою честі не допустити будівництво автозаправних станцій. Це буде наша спільна перемога.

Ты суслика видишь? – Нет. И я нет. А от есть. Понял. Цитата з фільму ДМБ, як ніколи знадобилась для цієї історії, хоча має вона відношення зовсім не до армії, а до сільського господарства і озвучених новин владою в цій галузі. А також до теми паперового залучення інвестицій в район, а заодно і комунальних ЗМІ.

Просто як сніг на голову мешканцям Луцька звалився такий собі Олександр Лазорко, який до цього не був помічений турботою про рідне місто. Очевидно, що він розраховує  подачками зі свого благодійного фонду, скориставшись матеріальною скрутою, цинічно купити довірливих лучан, так як це зробив Ігор Палиця. У мене особисто створюється відчуття дежавю, яке  підсилюється схожістю між Лазорко та Палицею в біографії та  методах психологічної обробки виборців.

Зайве рекламування шкідливої продукції. 

У нашій країні все робиться для людей і виключно для їхнього блага.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору