БЛОГИ

27 квітня у Львівському національному університеті імені І.Франка відбулася  Всеукраїнська науково-практична конференція «Українські мас-медіа: традиції та виклики сьогодення». До проведення цього заходу активно долучився також Національний університет «Острозька академія», де вже другий рік поспіль функціонує спеціальність «Журналістика».

Віра в халяву перемагає здоровий глузд. Нова фінансова піраміда, яка обіцяє людям ледь не рай на землі, а як мінімум дохід у 20% за місяць вже працює в Рівному.

24 квітня у Острозькій академії побували представники освітньої програми «Європа у валізі». Проект спрямований на інформування молоді України про систему європейських цінностей, європерспективу самої України, а також про комплекс міжнародних культурно-освітніх програм для представників нашої країни.

Міські чиновники наввипередки говорять про реформування житлово-комунальних підприємств Рівного. Вказують на те, що в цій сфері зобов’язаний запрацювати приватний капітал і тоді рівняни матимуть можливість отримувати якісні послуги. Наскільки плани влади є реальними в цій сфері? Як вони реалізовуватимуться?

22 квітня у Здолбунові відкрився новий ринок продукції сільськогосподарського призначення. Тепер щонеділі у зручному для підїзду місці городяни мають змогу придбати продукцію вирощену  селянами з навколишніх сіл: городину, тварини. Причому завелась за таким ринком, який нині був розташований на вул.8 Березня поруч із універсальним міським ринком, назва «поросячий базар». І ось тепер журналісти газети Здолбунів сіті зрозуміли чому саме так він називався.

Найбільшою прикрістю для ненародженої дитини завжди було те, що а матці нема вікна, пише Ренді Алкорн, автор книги «Чому за життя». Доля дитини – в руках тих, хто її не бачить. Але за останні роки все радикально змінилося.

Такого дивного перебігу передвиборчого процесу в Україні я не пам’ятаю за всі двадцять з гаком років моєї участі в політичному житті. Влада й опозиція ніби влаштували конкурс на найбезглуздішу організацію виборчої кампанії. Прикметно, що Україна і перспектива її державності дуже рідко фігурують навіть у промовах чільних політичних діячів. В основному мова йде про поділ округів, підбір кандидатів, тобто про персональні проблеми того чи іншого політика.

В моєму будинку живе купа наркоманів. Вони вже всіх дістали. А справитися з ними нереально. Викликати міліцію немає сенсу. Не тому, що у нас погана міліція, а тому що у нас така система і такі закони. Міліція складе протоколи, а толку з того?

Той аргумент, що аборт попереджає жорстоке поводження з дітьми, такий самий правдивий, як і той, що вбивство дружини попереджає жорстоке поводження з дружиною

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору