БЛОГИ

  Неможливо більше спостерігати за тим, що відбувається в країні. Депутати різних рівнів, партії і чиновники, судді і силові структури відсторонились від громади і займаються лише власним визиском. Слова можновладців нічого не варті, закон – як дишло…, а Конституцію сплюндровано і розтоптано. Все настільки погано і безнадійно, що в цьому є надія.

15 лютого, середа, о 16.10 – вул.. Гагаріна, 51

До Міжнародного дня онкохворої дитини кіноцентр «ЕРА» влаштовує благодійний перегляд фільму «Подорож 2: Таємничий острів» у 3Д

Громадська організація "Жінки Батьківщини" організовують благодійну акцію 14-15 лютого на Майдані Незалежності.

"Хліба і видовищ” вимагали громадяни Риму у імператорів, і ті змушені були платити за право спокійно володарювати, без бунтів та повстань. Римська імперія трималась на силі легіонів, влада Риму трималась на " хлібі і видовищах”. Золоте правило – громадяни не повинні голодувати і забагато думати. Їхні мізки повинні бути зайняті розвагами, влада ж повинна бути абсолютною. Той імператор, який відмовився платити за це , занапастив імперію.

Донедавна українцям не потрібно було бунтувати...

Італія захоплює, зачаровує, перехоплює подих. Вона залишається незабутнім спогадом у пам’яті кожного, хто хоч раз побував у цій країні. Якось така нагода випала мені. І з першого кроку, з першого погляду я закохалася у цю країну. 

Днями мав необережність опублікувати на Фейсбуці жартівливий НАКАЗ щодо графіку прибирання у редакції газети "Сіті Рівне". І уявіть моє здивування, коли наступного дня допис на основі його змісту з´явився на "Телекритиці". Ось, що значить викладати в соцмережах персональну інформацію! :) Далі - цитую dusia.telekritika.ua

Кілька слів про моє внутрішнє падіння через невміння прощати.

                                       Або як викорінити в собі байдужість.

 

Спочатку думав, що чиновники просто вирішили заїстися, мовляв, а чого це ми маємо надавати інформацію про наші премії. Тепер думаю, що, очевидно, цим чиновникам є що приховувати.

Коли наша волонтерська група почала займатись громадською роботою , тобто вийшли за межі палати і відділення онкогематології , і почали пропагувати донорство і добродійність , як види соціальної відповідальності, я поставив волонтерам запитання, якого тоді сам до кінця не усвідомлював «Ви розумієте що тепер ми зобов’язані займатись політикою?».

Зараз я намагаюся навести лад в своїй голові. Навести той самий лад не вдається. Можливо, коли я поділюсь своєю проблемою, стане трохи спокійніше. Про такі речі намагаються не говорити і не писати. Я щиро сподіваюся, що своїми словами я нікому не спричиню шкоди. Мовчати більше не можу!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору