БЛОГИ

Вирішив зробити добірку найцікавіших «чорних піарів» та просто піарів кандидатів-мажоритарників на Волині. 

Кандидатам у народні депутати вигідно приховувати цікаві факти біографії.

У попередньому блозі я розповів про принцип шкільного самоврядування в США. Нагадую, що школи в США діляться на початкові (1-5 класи) середні (6-8 класи) та старші (9-12 класи) У цьому пропоную перегляд фотогалереї середньої школи.

У штаті Огайо шкільна освіта не входить в структуру міської ради – це абсолютно інший рівень місцевого самоврядування – ще одна горизонталь. Нам казали, що в деяких штатах це може бути інакше і там міста опікуються школами. Але не в Огайо.

За два місяці до виборів настає той час, коли соціологи активно вивчають громадську думку щодо рейтингу кандидатів в тому чи іншому виборчому окрузі. Та й самі учасники виборчого процесу, за умови наявності фінансових можливостей, проводять соціологічні зрізи, аби упевнитися, що їхня агітаційна кампанія дає жаданий результат. А у випадку відсутності результату, щоби внести необхідні корективи у роботу штабу. 

У Рівному 80% точок продажу тютюнових виробів працюють із порушеннями законів

«Ви ніби паразитуєте на батьках, які здають кошти на ремонт садочка», – таку репліку сьогодні кинула зазвичай досить привітна вихователька, дискутуючи зі мною про необхідність ділитися кревно заробленими з адміністрацією садочка.

Продовжую писати про відмінності американського самоврядування від українського недосамоврядування.

Сумна ситуація складається, панове. Вузи та коледжі, які готують майбутніх лікарів переповнені, але фахівців нема.

У Сполучених штатах наша група відвідала з десяток міст в штаті Огайо з населенням від 17 до 40 тисяч і одне місто з населенням 287 тисяч. Відвідували ми переважно мерії та структури міської влади.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору