БЛОГИ

Переглянула вчора новини українських каналів і несподівано для себе виявила, що топ-новина України – це підтоплення.

Міське виховання дітей з усією своєю спрямованістю на прививання їм навиків танцю, мови, музики, творчості грішить одним важливим недоліком. Воно вбиває волю дитини. Постійно перебуваючи в полі зору батьків дитина перестає самостійно пізнавати світ, вона втрачає себе перетворюючись у бездуховний напханий знаннями чемодан. Дитина без волі з усіма своїми знаннями стає легкою маріонеткою будь-якого управителя. Вона з дитинства звикла до ланцюга на шиї. І їй інтуїтивно без різниці в чиїх руках буде інша сторона цього зашморгу.

Гроші – це енергія. Наявність в людини потрібної їй кількості грошей енергетично забезпечує її життєдіяльність в сучасному світі. Нестача грошей – це нестача енергії, тобто різниця між хочеться і можу.

Історія Луцького перинатального центру розпочалася давно – ще у 2000 році.

Маючи власний бізнес я більше 10 років спостерігаю за рухом грошей як у себе, так і в близько 100 людей, які є партнерами мого бізнесу. Це дозволило мені виявити закономірності у світі грошей, які працюють автоматично і не порушуються ніколи.

Прочитав у «Волині-новій» від 28 березня маніпулятивну статтю за підписом нардепа Степана Івахіва «Опозиція ледь не «поховала» законопроект про ціни на молоко» – й обурився нахабством її автора. Цікаво, хто з політтехнологів напоумив його «філософствувати» про дії опозиції у Верховній Раді з проблеми, щодо якої йому ліпше було б промовчати?

На вулиці Пушкіна, 7 поблизу рівненського міського та обласного управління МВС в квартирі житлового будинку вже декілька років незаконно працює кафе-кондитерська.

Відпрацьовані люмінесцентні лампочки можна утилізувати, але не в Луцьку. 

Колектив Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Здолбунівського району, на відміну від багатьох інших шкіл району, проходити відповідні обстеження за власний рахунок категорично відмовився і теж із відповідним листом звертався до голови РДА п. Шуля.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору