БЛОГИ

Дорогий брате, Василю. Ви запитуєте, чому не можна спастися поза Церквою. Щоб відповісти на це питання, потрібно з’ясувати, а що є Церква.

Звісно, я ще нічого не знаю в журналістиці і нічого не вмію, ви праві. І у мене історико-філологічна, а не журналістська освіта (професійні медіа-тренінги, ви, я так розумію, за освіту не вважаєте). Але ось вам думка журналістів і медіа-фахівців, яких вам важче буде назвати незнайками та недожурналістами:

Чому ми виступили проти гріха симонії. Працюймо заради Христа. Не покладемо лжу на струни.

Судячи зі слогану радіо («Слухай головне - головне слухай!») та його заявленого розважально-культурологічного формату, виходить, що  найголовніше в житті, що можна робити за державний кошт - це розважатися. 

Якось упродовж всього дня мені не давала спокою одна думка: треба обскубати чуба. Відтак запланував собі похід до перукарні. Отже вечір, виходжу з тренажерної зали, морозець пече вуха, але я не зважаю, бо вже уявляю, як перукарка зрізає мого чуба під корінь. На цій романтичній ноті приперло мене поглянути на годинник. А той повідав, що до перукарні того дня я вже потрапити не зможу, хіба що залізу через вікно і самотужки вискубаю клятого чуба – година була пізня і стригальний заклад, по ідеї, вже мав бути зачинений.

Досить часто наші державні мужі, пафосно звітуючись про свої вагомі здобутки, беруть до уваги саме кількісний, а не якісний показник. Приміром, Микола Янович нещодавно ніяк не міг зрозуміти, чому педагоги сміються із його фрази про п´ятиразове підвищення їм зарплатні.

У мене тільки одне питання: а яке було б рішення конкурсних комітетів (чи тих, хто такі рішення уповноважений приймати), якби не було особистих зустрічей і вагомих аргументів для переконання?

Днями мій приятель-політик Святослав повідав історію про волонтера з-за кордону та рівненських представниць слабкої статі. Після розповіді мені стало ніяково. Прочитайте, зрозумієте чому. Далі - розповідь Святослава:

Часто закидають журналістам, які займаються розслідуваннями, що вони роблять замовні матеріали.

У липні цього року я писав про лікарняні маразми: на замітку обласним реформаторам медицини. Обіцяв оприлюднити відповідь влади, але на пошту відповідь не надійшла, хоча й була готова. Тому сьогодні ще раз написав і відразу отримав відповідь.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору