БЛОГИ

Натрапила сьогодні на сайт з іграми для приставок, в які всі грались в дитинстві. Це капєц, яка ностальгія )))) Скільки щастя було, коли наставали канікули або карантин.

-         Куди ти їдеш, дівчино? Там же одні мусульмани! Не їдь, кажу тобі! – водій таксі віз мене із Тівата у Будву, де я повинна була сісти на автобус до Ульциня – курортного містечка Чорногорії, розташованого близ кордону з Албанією. За словами таксиста, проблема з цим містечком була лише одна – албанці.

- Where are you going, girl? Only Muslims live there! Don’t go, I tell you, - a taxi-driver was taking me from Tivat to Budva, where I was supposed to take a bus to Ulcinj – Montenegrin resort close to Albanian border. According to taxi-driver, this place had the only problem – Albanians.

Взяти споживчий кредит – це як насц…ти собі у взуття в лютий мороз, – ділиться зі мною товариш і пояснює. – Спочатку, протягом короткого відрізку часу, дуже тепло і приємно, а потім довго холодно і боляче.

Хвилин сім спостерігала в селі за мухою, такою невеличкою, кусючою, яка намагалася вирватися з полону липкої стрічки.

Ми звикли завше прагнути чогось для себе. Брати, а не віддавати, стало нашою життєвою нормою.

Не хочу, щоб мої діти були відмінниками. Хоча сама закінчила школу із «золотою медаллю», а університет – з «червоним дипломом».

Сьогодні мав можливість дві години побувати у лікарняному маразмі дитячої обласної лікарні. Прикро за батьків і дітей, які там перебувають днями або й місяцями.

Хочете взнати правду про міліцію, прокуратуру, суди, владу, про зловживання чиновників – поспілкуйтесь відверто із журналістами. Не з усіма, а з тими, яким довіряєте. Правду можна дізнатись і у відвертій розмові із тими самими чиновниками та правоохоронцями, але треба їх добре знати, або добре напоїти, бо відвертості вони не люблять.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору