БЛОГИ

Волинська обласна рада на пленарному засіданні 2 лютого 2017 року фактично висловила недовіру начальнику Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександру Кватирку. Наведу окремі факти, аргументи та висновки, яких, гадаю, достатньо, аби ні в кого не залишалося сумнівів, що Кватирко не справився з покладеними на нього обов’язками, тому повинен піти…

У 2013 році міський голова Рівного Володимир Хомко проводив швидкий конкурс з передачі теплопостачальної галузі міста в оренду. Настільки швидкий - що з охочих орендарів був лише трудовий колектив та "випадково" почувша про конкурс стороння приватна фірма "Рівнетеплоенерго". Комбінацію на двох розіграли - фірма прогнозовано перемогла і стала абсолютним тепловим монополістом в Рівному.

Уявіть, що в хаті завелись миші і господар приніс кота, щоб їх виловити. При цьому паралельно випускає в хату домашніх хом`ячків. І для чого коту миші, якщо він може спокійно ловити хом`ячків?

Про посади та звання (цікавий історичний факт, а не про сучасні ЗСУ).

Вранці 3-го лютого рівняни зіштовхнулися зі значною проблемою. Рухатися вулицями міста можливо лише дрібненькими кроками або ковзаючи – тротуари та проїжджа частина всуціль вкриті тоненьким шаром слизького льоду.

Ніколи не любив усі ці флешмоби. А нашим «політикам» треба взагалі заборонити ними займатись. Я маю на увазі популярний нині #22PushupChallenge.

Я зараз кричу, щоб ви розуміли!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору