БЛОГИ

"Хелікс" і "МММ" - курять в стороні.

Як довго воювали на Сході очільники волинської поліції? Відповідь на запит не здивувала.

Якось мені досі щастило не перетинатися із телефонними шахраями. Стикався із шахраями у соцмережах і багатьма іншими, але з телефонними ще ні. Особливо такими, які отак нахабно телефонували і питали персональні дані про банківські вклади. Тож, на власному прикладі опишу як це відбувається і як можна діяти.

Солідарність людей, котрі належать до певного середовища / соціуму є одним із найважливіших механізмів впливу, змін і захисту інтересів. Власне, чи не найбільшим її проявом став Майдан 2013-14 років. Однак чимало процесів стосуються певних суспільних сфер і вимагають цехової солідарності.

Як додаток до моїх судів із міським головою В. Сапожніковим, через його дику нехіть надавати мені списки про виділення квартир за період із 2004 по 2015 роки, всупереч «Постанові» Львівського адміністративного апеляційного суду, добрі люди принесли мені цікавий документ.

Зі свого досвіду знаю, що підсвідомо пацієнт шукає того, хто попаде з ним на одну хвилю. Хтось дуже любить антибіотик, а хтось – навпаки, хтось майже переконаний, що у нього пневмонія, а хтось – боїться це почути. І він довіриться тому, хто буде говорити так, як хотів би це почути пацієнт. Фактично, людина шукає не істину, а підтвердження своїй впевненості чи розвіяння своїм страхам

Благодійні внески у Луцькій дитячій поліклініці збираються відповідно до законодавства і є добровільними, а не примусовими.

Виживали два роки без культури і геть обніщали. Духовно. Але всьо норм. Всьо знов на своїх містах. Ну не на тих самих. Але сенс той же. Так що знову маємо небивалий підйом культури. І копають знов.

Про етику в часи війни, свободу ЗМІ, порушення прав журналістів під час конфліктів йшлося на конференції у Відні, де я мала можливість побувати.

Питання цікаве, адже більшість рівнян вперше чує ці прізвища. Рано чи пізно, дороги пересічних громадян ведуть до приміщення на вулиці Пушкіна, 4, в якому розміщена Рівненський міський відділ поліції, й приходиться стикатись із роботою слідчих.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору