БЛОГИ

«Благими намірами пекло вистелене». Ця українська приказка якнайкраще відображає те, що має на меті впровадити в життя Стамбульська конвенція (повна назва цього документу: «Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами»).

Отже, Америка. Чикаго. Звісно, вражень багато, як і багато думок з приводу. Кожна заслуговує окремої теми.

Вчора зробив хендмейд коробочку, куди можна здавати кошти на оплату мереж «Рівнетеплоенерго». Сьогодні презентували її міській владі.

Vitaliy Shabunin став лише першою жертвою цієї боротьби з корупцією "по новому". Можете не сумніватися - далеко не останньою. Незабаром така травля розпочнеться і на місцевому рівні...

11 квітня на засіданні Рвненського міськвиконкому мають розглянути проект рішення "Про підтвердження приєднаного теплового навантаження для всіх категорій споживачів ТОВ «Рівнетеплоенерго». При усій повазі до членів виконкому, але мало хто із них розуміє для чого це робиться і подальші наслідки цього рішення.

Чи замислюється людина, беручи до рук газету, відкриваючи сайт інтернет-видання чи вмикаючи якийсь телеканал, кому належить те або інше медіа? Чому саме таке його основне тематичне і змістове наповнення? Як визначається контент? Чому інформація про одні й ті ж події та явища в різних медіа подаються по-різному? Це бачення журналіста чи редакційна політика ЗМІ?

Моя реакція на зауваження була дуже типовою, а емоції стереотипні. Стало дуже неприємно, коли вказали при всіх, що своєю присутністю ми з сином завадили процесу. Я одразу вийшла. Відчуття було гнітюче і досі маю неприємний осад від згадки.

Виставка розповідає про історії жінок, які, ризикуючи власним життям, маючи тяжкі хвороби, відмовилися робити аборт, рятуючи життя дитини.

7 квітня радник голови Рівненської ОДА Андрій Андрощук фактично звинуватив рівненську журналістку Інну Білецьку у тому, що вона працює на російську пропаганду. Усе через пост у Фейсбуці, в якому журналістка показала, як на півночі Рівненщини бурштинокопачі створили блок-пост.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору