БЛОГИ

Чи знаєш ти як помреш? Якщо знаєш то добре, якщо ні.., співчуваю. Ти можеш сказати, що «ніхто не знає». Можливо, це те в що ти хочеш вірити. В невідоме. Так спокійніше.

«Ну от уявіть: прийшли ви в кав`ярню, а вам подають недоїдки після інших відвідувачів... Та ще таке, що до вас пережували і виплюнули сотні людей... Гарно, так?» – підсумовує свій допис у фейсбуці рівненська фотографиня Валентина Захарова. І хоч порівняння тут із кав’ярнею, звертається цим дописом екс-журналістка до рівненських медійників. Її обурює, що журналісти дуже часто переписують/перепощують повідомлення з соцмереж, та ще й поширюють їх в усіх групах, де зареєстровані.

Мова піде про той «нещасний букет» для вчительки, який сьогодні став для когось «совпедією», «пережитком минулого», «прихованим хабарем», «випендрьожом» і невідомо ще чимось.

Якщо довго дивитися на паркан білоозерської приватної туристичної бази «Холодок», то можна побачити, як туди заходить голова ОДА.

У газетах та волинських сайтах є комерційна, політична та іміджеві джинса.

Одній з них було п’ятнадцять, другій – двадцять два. Ні, вони не були родичками. Лишень мешкали в одному селі. А проте їхні долі складалися тоді доволі подібно – обох збиралася зрепресувати радянська влада.

Ми найбільша за площею країна в Європі. Протяжність із заходу на схід (1 316 км) значно більша, ніж з півночі на південь (893 км). У розвинутих країнах на такі відстані і супер швидкісні потяги і лоукости і автобани. А у нас шо? Роздовбані еталони на міжобласних маршрутах,головне завдання пасажира в яких вижити? Плацкартні потяги укрзалізниці? 30 річні автокорчі? Що у нас доступного для пересування звичайного українця?

Я пам`ятаю тебе ще зовсім радянським, коли мамина українська в російськомовному дворі хрущовки в центрі різала вуха, коли РУМ, з якого чекала в центрі маму з роботи, здавався кінцем світу, а поїздка на тролейбусі до тата на нетканку – великою пригодою.

Вітаю Ігора Ярославовича Добровольського з зняттям догани! Прозорого вам неба, колосистої ниви! Ігор Ярославович людина, яка безмірно любить свою синьооку Рівненщину і дітей, які могли б стати її майбутнім.

Я знаю, що хтось дуже хоче щоб ми пішли один на одного лобами. Щоб сварилися та матюкались. Щоб кричали і відстоювали кожен свою позицію. Щоб раділи, що сильніше вдарили.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору