БЛОГИ

До чого все це пишу? А хочу сказати, що вставши з канапи, поборовши свою лінь, можемо і спортом займатися і одночасно про глибокі речі задумуватися. У Бога вчитися як жити, щоб не схибити. Щоб бути щасливими у міцній родині без алкоголю, тютюну, комп`ютерних ігор, ігрових автоматів , інших наркотиків. Тільки треба відкрити своє серце до Бога, бути нелінивими і проявляти творчість. У першу чергу священикам,щоб проповідувати про воскреслого Христа.

Життя навчило мене не здригатися кожного разу, коли дитина мене торкається, не витріщатися, навіть коли дуже хочеться, не робити співчутливої морди там, де тебе не просять про співчуття, а лише про співпрацю.

Звіт голови облради не затвердили. Це відкриває шлях до його можливої відставки.

Вдома – це час для відпочинку і максимум цікавих гуртків.

У Луцьку розпочався черговий опалювальний сезон. Успішно і з новим обладнанням він стартував у будинку на Молоді, 1. Будівлі вже 40 років тож цього року об’єднання співвласників багатоквартирного будинку знайшло кошти щоб поставити нове обладнання та оновити внутрішньобудинкові мережі.

Розслідування про сексуальні домагання в РДГУ. Ні, це не замовлення грантодавців, воно не навіяне голлівудськими заявами про домагання Вайнштайна. Воно з`явилося абсолютно випадкого, через необдуману заяву одного чоловіка…

Так трапилось, що наш ефір до 4-тої річниці Революції, принаймні, на чверть звівся до обурення діяльностю міського голови. Оцінки його роботи і ефективності викликали оплески, багато хто хотів сказати, що думає про міського голову за його відсутності.

Ви – ДНО! І заслуговуєте на те, щоб і далі перебувати в стойлі.

Завтра на засіданні НКРЕКП мають розглядати тарифи для Рівнеоблводоканалу на 2018 р.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору