БЛОГИ

Що виберуть депутати: відкриту Госпітальну раду чи спокій для медчиновників?

Публікую результати опитування: «Кого треба делегувати до складу госпітальної ради від Рівного?». Проводилось у мережі Facebook з 30 червня по 4 липня. В підсумку за 9 кандидатур люди відали 723 голоси.

Межу прибережної захисної смуги навколо Басівкутського водосховища було перенесено в натуру і закріплено вказівними знаками. Ці вказівні знаки (які мають бути на місцевості) були передані на зберігання до ДКП «Рівненський міський трест зеленого господарства» згідно відповідних Актів у квітні 2002 р...

Цього року у дев’ятиповерхівці на вулиці Конякіна, 29а встановили індивідуальний тепловий пункт та тепловий лічильник. Це дозволить мешканцям економити значні кошти за опалення. Невдовзі тут проведуть ще й капітальний ремонт даху.

Про це не напише особистий прес-секретар мера Вараша

Нововолинський міський виконавчий комітет, який очолює Віктор Сапожніков, він же голова міської ради, він же і міський голова, за відмову виконувати ухвалу Львівського адміністративного апеляційного суду, був оштрафований обласною виконавчою службою на 5100 гривень.

Без черг, бюрократичної тяганини і зайвого спілкування із чиновниками. Така практика отримання послуг вже давно і успішно працює в Європі. До цього прагнемо і ми. І не тільки прагнемо, а й робимо усе, щоб такі європейські стандарти стали нормою й для українців.

Вперше День Молоді у Здолбунові відбувався у новому форматі на «ЗЕленому газОНі».

Вже, напевно, немає такої людини, яка б не чула про сміттєву кризу у Львові та її відлуння по всій країні.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору