БЛОГИ

Вони точно не люди і для багатьох нелюди. Вони точно роботи, яким не потрібно спати, які точно комусь належать і на когось працюють, при чому, коли п`ють з кимось каву, то теж на когось працюють і щось замишляють.

Екс-рівнянин, а нині 40-річний доктор наук та професор в університеті Північної Кароліни Vasyl Taras консультує NASA в їх місії по освоєнню Марсу.

Я зустрічався і спілкувався з ним усього кілька разів. Він справив враження інтелігента. Я побачив його як розумного, спокійного, врівноваженого чоловіка. У нього не було понтів. Із задоволенням розповідав про свою домашню ферму, як він любить тварин і доглядає за ними.

31 травня члени громадської організації «Україна + Польща» у форматі контролю за виборами суддів були присутні на зборах суддівського колективу Нововолинського міського суду, на яких обирали голову місцевого суду. Головував на зборах суддя Андрій Василюк.

Чергове судове засідання відбулося у Рівненському міському суді наприкінці квітня цього року. Суддя Оксана Крижова, яка наразі розглядає цю справу, своєю ухвалою зробила розгляд справи закритим.

Тому, завдання №1 зараз - здолати безвідповідальність влади та ігнорування цієї проблеми. Чимало колег-депутатів вже ініціюють необхідність змін і порятунку озера.

На найближчій сесії Рівненської обласної ради в змінах до бюджету депутати розглянуть важливе боргове питання. І без того куценького обласного бюджету хочуть виділити 20,6 мільйонів на погашення боргів 2012 року за другий лінійний прискорювач у рівненському онкодиспансері.

Свого часу на Рівненщині розгорівся скандал щодо закупівлі 9 шкільних автобусів, які по документам були українського виробництва, а по факту практично повністю виготовлені в Росії. Ціна на тендері на них була найнижча, тому хотіли-не-хотіли, а закон зобов’язував купити.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору