КОНСУЛЬТАЦІЇ

Скільки книгарень у Луцьку: адреси

31.01.2017, 22:22      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1407

Ілюстраційне фото із book-ye.com.ua 

На території міста Луцька працює два десятки книгарень. 

Про це йдеться у відповіді Луцької міської ради від 23 січня на запит громадянки Анастасії Дзюбак, розміщений на сайті «Доступ до правди»

Сайт «Доступ до Правди» працює як уніфікована платформа для надсилання електронних запитів розпорядникам інформації відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації». Він створений за ініціативи ГО «Центр UA». Скористатися запитом до органів влади через сайт може будь-який громадянин. Усі запити та відповіді, подані через сайт, публікуються на ньому і є відкритими.

Громадянка Анастасія Дзюбак звернулася до Луцької міської ради із проханням надати перелік та адреси книгарень міста. 

В муніципалітеті на запит повідомили, що такі документи як дозвіл на розміщення об`єктів торгівлі та сфери послуг та дозвіл на розміщення на території об`єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення відмінені. Тому, очевидно, в міськраді не ведуть облік книгарень, тож управління розвитку підприємництва та реклами надала список тих книгарень, про який їм відомо. 

У переліку – двадцять книгарень, серед яких і популярні у місті «Дім книги», «Знання», «Освіта», «Є» та інші. 

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору