КОНСУЛЬТАЦІЇ

Скільки книгарень у Рівному: адреси

10.03.2017, 11:40      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1584

Ілюстраційне фото із www.bookclub.ua

На території міста Рівне працює сімнадцять книгарень. Також торгують книгами з окремих поличок у десяти супермаркетах та гіпермаркетах міста. 

Про це йдеться у відповіді Рівненської міської ради від 23 січня на запит громадянки Анастасії Дзюбак, розміщений на сайті «Доступ до правди».

Сайт «Доступ до Правди» працює як уніфікована платформа для надсилання електронних запитів розпорядникам інформації відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації». Він створений за ініціативи ГО «Центр UA». Скористатися запитом до органів влади через сайт може будь-який громадянин. Усі запити та відповіді, подані через сайт, публікуються на ньому і є відкритими.

Громадянка Анастасія Дзюбак звернулася до Рівненської міської ради із проханням надати перелік та адреси книгарень міста.

В муніципалітеті запит розглянуло управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування. У їхній базі зареєстровані 17 книгарень міста та 10 інших закладів торгівлі із книжковими поличками.

 

Книгарні Рівного

Заклади торгівлі Рівного із книжковими полицями

Відзначимо, що в Луцьку працює два десятки книгарень


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору