КОНСУЛЬТАЦІЇ

Шість надихаючих фільмів про пошук роботи, кар`єру і мотивацію

07.04.2017, 13:20      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1767

Ілюстраційне фото: ostarbeiter.vn.ua

Кіно, яке пропонує подивитися на працевлаштування та кар`єрне просування під іншим кутом, надихнутися іповірити в себе.

Work.ua пропонує вам перемкнути увагу від роботи або її пошуку і відпочити. Адже хороший відпочинок –запорука успішної діяльності. Варіантів, як провести вільний час багато, але що може бути приємніше, ніж перегляд хорошого кіно?

Ми підготували добірку фільмів про те, як знайти себе, побудувати кар`єру в нових умовах. Звичайно, кіно – це вигадана реальність. І будь-яка картина, якою б реалістичною вона не здавалася, не дасть прямих пояснень, що потрібно зробити, щоб отримати роботу або підвищення. Але хто знає, можливо, якась думка чи кадр з фільму додадуть вам сил і бажання рухатися вперед, додадуть впевненості в собі, наповнять позитивом.

«У гонитві за щастям»

Фільм заснований на реальних подіях. Кріс Гарднер  батько-одинак. Він виховує п`ятирічного сина і дуже старається, щоб у дитини було безтурботне дитинство. Кріс працює продавцем, але грошей, які він заробляє, не вистачає на життя – наш герой і його син виявляються на вулиці.

Чоловік не збирається здаватися. Він влаштовується на роботу в брокерську фірму. Йому обіцяють хорошу посаду, однак на період стажування він не буде отримувати ніяких грошей, а триває воно 6 місяців...

Для чого дивитися?

Тому що це добрий і мотивуючий фільм.

У ньому втілені позитивні ідеї: якщо у вас є мрія - захищайте її; якщо ви хочете отримати роботу своєї мрії, то Всесвіт вам допоможе. Але тільки в тому випадку, якщо почнете прикладати зусилля.

«Кадри» 

Білл і Нік – колеги і кращі друзі. Вони працювали менеджерами з продажу. Все у них було добре, поки тотальна комп`ютеризація не зруйнує кар`єрну ідилію. Героїв звільнили. І вони вирішують: якщо ворога перемогти неможливо, значить потрібно до нього приєднатися.

Білл і Нік домагаються стажування в компанії Google. Але, дізнавшись, що тільки 5% стажерів отримують роботу, хлопці намагаються стрибнути вище своєї голови, щоб потрапити в той самий відсоток щасливчиків.

Для чого дивитися?

Історія буде близька тим, кого скоротили, і тим, хто збирається проходити стажування в найближчим часом.

Щоб подумати над тим, чи варто прагнути більшого.

«Роботодавець»

Це фільм про пошук роботи, в якому співбесіду представлено як природний відбір.

П`ять претендентів успішно пройшли інтерв`ю в корпорацію, діяльність якої оповита таємницею. Їх чекає останній етап, і він виявляється досить несподіваним. Кандидатів закривають в кімнаті з кодовим замком. Отримає місце в таємничої компанії тільки один, той, хто вибереться з кімнати живим і неушкодженим. Герої вирішують триматися разом, але принцип командної роботи не спрацював.

Для чого дивитися?

Щоб подумати, на які вчинки здатна людина заради кар`єри.

Проаналізувати свій стиль роботи. Хто я: хижак чи здобич?

Подивитися на альтернативний результат, який приносить командна робота.

«Мені б в небо»

Сполучені Штати Америки, кризовий час, скорочення в багатьох компаніях. Головний герой фільму – юрист Райан Бінгем. Його робота полягає в тому, щоб повідомити співробітникам з різних організацій неприємну новину, що їхніх посад  більше немає, а вони ... звільнені.

У Райана немає сім`ї, він постійно знаходиться у відрядженнях і завжди готовий до перельотів, щоб сказати комусь «Ви звільнені».

Для чого дивитися?

Фільм буде однаково корисний і тим, кого одного разу звільнили, і тим, кому доводилося звільняти співробітників.

Заради чудової гри Джорджа Клуні і його монологу, з якого можна почерпнути ази ораторського майстерності.

«Кухар на колесах»

Головний герой фільму – Карл Каспер – шеф-кухар з Лос-Анджелеса. Одного разу до нього в заклад приходить ресторанний критик, і Карл, щоб здивувати гостя високою кухнею, вирішує змінити звичайне меню. Власник ресторану розлютився і змусив шеф-кухаря готувати страви, які не змінювалися вже кілька років. У підсумку - критик друкує в своєму блозі розгромну рецензію, особливо відзначаючи бездарну роботу кухаря.

Після чергової перепалки з босом Карл звільняється. Знайти нову роботу ніяк не вдається, адже замітка критика зробила нашого героя популярним в соціальних мережах, похитнула його репутацію. Тоді він наважується відкрити свою справу – закусочну на колесах.

Для чого дивитися?

Фільм допомагає повірити в безмежність своїх можливостей.

Для мотивації. Історія показує варіант, як негативні відгуки в соціальних мережах повернути собі на користь.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору