КОНСУЛЬТАЦІЇ

Правила поведінки в офісі без стін

26.04.2017, 13:22      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1056

Ілюстраційне фото: ДеньгоДел.com

Формат відкритих офісів «open space» стає все популярнішим в сучасних компаніях. Таке планування має свої плюси, так само як і мінуси. Головне бути до цього готовими і знати, як себе вести в офісі без стін.

Порадами ділиться Work.ua.

Роботодавці виділяють кілька вагомих аргументів на користь офісів з великим відкритим простором. Здійснювати контроль стає набагато простіше – все відбувається на виду, тому просидіти половину дня в соціальних мережах замість роботи не вийде. Також варто враховувати і економічну вигоду. Офісний простір обійдеться дешевше у використанні і обслуговуванні, ніж десяток кабінетів. Але основною перевагою вважають можливість оперативно вирішувати робочі питання. Ніяких ходінь кабінетами, можливість якнайшвидше обговорити справи з колегами, передати документи або попросити пораду. Що в свою чергу корисно і для зміцнення корпоративної культури.

Все добре, але ...

Далеко не всі співробітники задоволені роботою в open space. Перебування весь час на очах у колег і керівництва багатьох може збити з робочого ритму. Прийняти важливе рішення, коли колега поруч постійно говорить по телефону, для деяких неможливо. Вцілому фоновий шум знижує концентрацію і легко може підвищити ймовірність помилок. Не варто і забувати, що постійне перебування в людному місці позначається і на здоров`ї, особливо в період захворювань ГРВІ. Якщо при хворобі потрібно просто залишитися вдома, то інші фактори побороти складніше, але це не означає, що неможливо.

Work.ua підготував кілька простих правил, які допоможуть вам звести до мінімуму дискомфорт роботи у відкритих офісах. Якщо ви і ваші колеги будуть їх дотримуватися, то з великою ймовірністю вийде отримувати від такого формату роботи тільки його позитивні моменти.

Позначте особистий простір

Не бійтеся сказати колегам, що, наприклад, сьогодні вас чіпати не можна, позначте коло питань за якими вас можна турбувати, зверніть увагу, що якщо ви в навушниках, то зайняті чимось важливим і не можете відволікатися. Встановіть правила. Це допоможе зберегти вам багато часу.

Тиша понад усе

Якщо фоновий шум заважає працювати всім, то всім і потрібно від нього позбуватися. У кожному колективі знайдеться кілька людей, які з радістю розповідають всім, який фільм вони вчора подивилися, як їм не подобається поточне завдання, який жарт вони вичитали в інтернеті і таке інше. Інші ж підтримають бесіду з ввічливості. Поясніть їм, що краще це робити не в загальному просторі в робочий час, а під час перекурів або на обіді. Просто скажіть як є, що це заважає зосередитися. Не забувайте й самі дотримуватися цих правил.

Нехай приватне залишається особистим

Ваш телефон повинен стояти на беззвучному режимі, а не розриватися на все приміщення гучного мелодією. Особисті дзвінки повинні проходити в коридорі, а не в загальній кімнаті. Особисті проблеми і бурхливі обговорення з колегами так само повинні залишатися за дверима open space.

Робоче спілкування

Якщо ви знаходитесь поруч з колегами, це не означає, що потрібно кричати один одному через два столи. Якщо у вас не термінове питання, то візьміть за правило спочатку написати колезі в Skype, щоб випадково не відвернути його від чогось важливого. Якщо вам потрібно щось уточнити – підійдіть до його комп`ютера і тихо вирішуйте питання. Якщо у вас назріває тривале обговорення, то краще зробити це в іншому приміщенні. Менше шуму – більше продуктивних дій і чітких правил, і офіс без стін стане не таким вже дратівливим.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору