КОНСУЛЬТАЦІЇ

Як не втратити роботу

12.05.2017, 11:23      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1049

Ілюстраційне фото:www.work.ua

Знайти своє місце на ринку праці буває дуже непросто. І якщо недавно вам вдалося працевлаштуватися, то перед вами постає завдання другого рівня складності  не втратити щойно знайдену посаду. Work.ua задумався над важливістю цього питання і прийшов до такого висновку: в принципі кожен може втриматися на роботі, головне правильно до неї ставитися.

П`ятьма правилами, як утримати роботу та забезпечити стабільну кар`єру ділиться Work.ua.

Не розслабляйтеся

На новій роботі вас взяли, тому що ви опинилися кращим серед претендентів, які претендували на посаду. На співбесіді, при виконанні тестового завдання, на випробувальному терміні ви залишалися кращим. І зарахування в штат компанії – це не зелене світло, що сигналізує, що тепер можна розслабитися і пливти за течією. Навпаки. Щоб утримати своє робоче місце, робіть більше за тих, хто був до вас і хто поруч з вами зараз хоча б на 10%, а краще на всі сто.

До речі, не варто розслаблятися і працівникам з великим стажем, які сповідують філософію – моя робота нікуди від мене не дінеться.

Покращуйте

У будь-якій сфері, на виробництві і в колективі є моменти, які можна поліпшити. Ви нова людина в компанії, у вас свіжий погляд, зараз вам добре видно, що працює не так. Уже помітили? Стривайте, не біжіть до начальства з критичними зауваженнями, підготуйте альтернативні пропозиції. Продумайте свою систему, яка, на вашу думку, принесе підприємству економію, стрімке зростання або популярність, запропонуйте ініціативу керівництву.

Свіжі ідеї, нестандартні рішення завжди затребувані. Та й власники дорожать співробітниками, які вміють оптимізувати робочі процеси і завдання, адже для бізнесу це означає скорочення витрат, зростання прибутку.

Розвивайтеся

Уявіть лікаря, який після закінчення університету не їздить на симпозіуми, не спілкується з колегами, не читає профільну літературу. Мовляв, я все знаю і цих знань достатньо. Він би лікував людей за застарілим протоколом, не застосовував нові препарати і методики лікування і тим самим гальмував процес одужання пацієнта. Ви хотіли б до такого потрапити? Навряд чи.

Намагайтеся постійно підвищувати свою кваліфікацію. Відвідуйте тренінги, виступайте на профільних заходах, стежте за новими тенденціями у вашій сфері, гугліть, в кінці кінців (якщо ви, звичайно, не лікар). Навчаючись новому, відточуючи набуті навички, ви розширюєте свої горизонти і можливості, які допомагають зберегти роботу. Роботодавець цінує різнобічних співробітників. Головне – не забувайте натякати керівництву, що ви не стоїте на місці.

Вмійте «продати» результати своєї праці

Ви придумали метод, як компанії заощадити великі суми грошей, виготовили на 1000 деталей більше ніж було заплановано, збільшили клієнтську базу в 5 разів? Говоріть про це. Цілком ймовірно, що керівництво відзначить ваші досягнення, але не виключено, що вони можуть бути сприйняті як належне.

Навчіться «продавати» результати своєї праці, накопичувати їх, аналізувати і в потрібний час надавати звіт безпосередньому начальнику. Цей звіт – ваш помічник, що дозволяє утримати посаду і, можливо, отримати підвищення.

Не бійтеся

Якщо чогось сильно боятися, то це обов`язково трапляється. Тому перестаньте відчувати страх з приводу того, що ще не відбулося. У компанії ходять чутки про скорочення? Це всього лише чутки. Іванова вигнали просто так без причини? Так це його версія, насправді він зіпсував репутацію фірми.

Роботодавці не розкидаються хорошими фахівцями, і якщо ви в своїй сфері ас, то звільнення вам навряд чи загрожує. І навіть якщо воно сталося, не впадайте у відчай, напевно ваша компанія не єдина, і ви знайдете інший варіант, може, навіть кращий за попередній.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору