КОНСУЛЬТАЦІЇ

Для чого Рівненщині дитячий хоспіс

21.06.2017, 23:44      портал «Четверта влада»      Переглядів: 5775

Так виглядає Дитячий хоспіс Брайан Хаус (Великобританія). Фото з dragonbay.co.uk

Думаєте, хоспіс – це місце, де вмирають? Вважаєте, що туди звертаються, коли опускаються руки? Переконані, що ті, хто перебуває в цьому закладі, розлучаються з рідними?

Насправді це стереотипи, пише на своїй фейсбук-сторінці  керівниця благодійного фонду «Скарбниця Надії» Юлія Кутик.

Думаєте, хоспіс – це місце, де вмирають? Вважаєте, що туди звертаються, коли опускаються руки? Переконані, що ті, хто пе...

Опубліковано Юлією Кутик 16 червня 2017 р.


Бо в хоспісі втамовують біль, підтримують пацієнтіві їх рідних, а ще дбають про те, щоб невиліковно хворі прожили стільки, скільки їм відміряно, без страждань в очікуванні смерті та порожнечі навколо.

Фонд «Скарбниця Надії» намагається донести це до широко загалу. Також тут працюють над створенням дитячого хоспісу.

На жаль, питання дуже актуальне, адже щороку на Рівненщині паліативної допомоги потребує майже 200 дітей. Натомість на сьогодні в суспільстві існує чимало міфів про хоспіс. Але це не місце смерті, а будинок життя. Щоб пояснити це якомога більшій кількості людей і зруйнувати моторошні асоціації, пов’язані з цим словом, фонд підготував такі буклети. Їх буде поширено, зокрема, у медичних закладах.

26 червня на громадському обговоренні в InfoHUB (вул. Словацького, 3-А) представники фонду розкажуть чому Рівненщині потрібен БУДИНОК ЖИТТЯ.

Проект реалізується за підтримки ЄС та БО «Мережа 100 % життя Рівне».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору