КОНСУЛЬТАЦІЇ

Смартфони у нашому житті: чи можна обійтися без них?

04.07.2017, 20:18      На правах реклами      Переглядів: 5658

Ілюстраційне фото http://www.pcworld.com

Ще десять років тому складно було уявити, що смартфони так надійно та швидко зміцнять свої позиції в ролі невід’ємного атрибуту кожної людини. Як машина чи гарний одяг, такий гаджет сьогодні необхідний кожному.

Без мобільного вже не має комфорту

Результати великої частини соціологічних досліджень свідчать, що більшість опитаних буде почуватися не комфортно, якщо день не будуть користуватися своїм гаджетом. На щастя, ознайомитися з оглядом, характеристиками найбільш функціональних моделей, актуальними цінами та обрати найкращий смартфон можна на сторінці https://www.moyo.ua/telecommunication/smart/.

Корисні можливості

Користь, яку смартфон приніс у сучасне життя, – не злічити. Почнемо із найпростішої - доступ до Інтернету. Щоб подивитися погоду, не потрібно включати комп’ютер або чекати, щоб послухати прогноз по телевізору чи радіо. Достатньо просто розблокувати телефон і через пару секунд знайти необхідну інформацію. Звісна річ, що у всесвітній павутині можна дивитися не тільки погоду, а будь-що. Камера - незрівнянна річ, особливо якщо знімає у гарній якості. Набагато простіше сфотографувати документ, оголошення або довгу назву якихось ліків, ніж писати це на папері.

Спілкування

За останні 2-3 роки мобільні оператори втратили мільйони гривень через тепер популярні месенджери - Viber, Skype, Whatsapp та інші. Оскільки ціни на тарифи постійно зростають, надіслати 1-2 повідомлення або зателефонувати за кордон не так дешево. Завдяки месенджерам можна платити лише за Інтернет і насолоджуватись спілкуванням.

Ведення бізнесу сьогодні без телефону - міф із розряду фантастики. Телефон партнера чи співробітника - цілий букет корисних можливостей. Економія часу, підвищення якості організації роботи та багато іншого.

Медіаконтент

Смартфони – гарний спосіб розважитися. Аудіо-, відеоплеєр, ігри, електронні книги, різноманітні навчальні та розважальні додатки – усі ці «вміння» смартфонів можуть використовуватися їх власниками у будь-який момент.

Розвиток та нові можливості

Існує безліч альтернативних способів використання смартфонів. І ось тільки деякі з них: сканер штрих кодів, електронний гаманець, пульт від телевізора, бездротовий ігровий контролер. Продовжувати можна ще довго.

Смартфони допомагають майже в усьому. Вони спрощують наше життя, допомагають економити час, сили, гроші. Ще 5-6 років тому придбати такі пристрої могли лише одиниці, однак сьогодні вони стали набагато доступнішими, і усе більше і більше користувачів мають змогу відчути переваги новітніх технологій.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору