КОНСУЛЬТАЦІЇ

Навчання в автошколі – запорука вправного кермування

18.06.2017, 12:48      На правах реклами      Переглядів: 2178

Перші спроби кермувати більшість людей роблять без кваліфікованих інструкторів під наглядом діючих водіїв. Це нормальна практика у суспільстві, але без послуг автошколи не обійтись. Це є спеціалізований учбовий заклад, де дають систематизовані знання щодо правил дорожнього руху, ознайомлюють з технічними характеристиками автомобілів та готують до складання фінального іспиту на отримання водійських прав. Программа навчання (теоретична та практична) насичена, тому можна говорити з впевненістю, що після закінчення автошколи нові учасники дорожнього руху будуть почуватись впевнено.

Чому варто навчатись в автошколі

На це питання дати відповідь досить легко. Окрім теоретичної частини навчання та вдосконалення навичок кермування на практиці, автошкола дає відчутну впевненість в своїх силах, допомогає сформувати особливу водійську психологію. Людина вчиться аналізувати ситуацію на дорозі, заздалегідь визначати небезпечні моменти, уникати їх, щоб запобігти виникненню аварійних ситуацій.

Водій, сідаючи за кермо, має відчувати себе впевнено. Він повинен бути складовою частиною загального руху, в якому приймають участь пішоходи, інші транспортні засоби, враховуючи погодні умови та стан дорожнього покриття. Треба розуміти, що люди, які вчаться кермувати самостійно без складання подальших іспитів, становлять небезпеку. Тільки професійна автошкола може провести якісну підготовку водіїв на різні категорії.Питання вибору автошколи

Майбутні водії мають вибір, куди податись – до державної чи приватної автошколи. Різниця стосується більше не юридичної приналежності, а особливостей організації учбового процесу, наявності оновленого автопарку, обладнаних класів для лекцій. Від правильного вибору залежить якість отриманих знань. Не варто записуватись до шкіл, де низька вартість курсів та щедрі обіцянки виконати підготовку в максимально стислі терміни.

Зверніть увагу на досвід роботи інструкторів з практичного водіння та викладачів теоретичної частини. Вони мають бути показовим прикладом, а не просто розумітись на темі. Важливим моментом є строк існування власне самої автошколи. Для впевненості у виборі можна пошукати відгуки про неї. Наприклад, професійна автошкола autoshkola.com.ua має хорошу репутацію.

Автопарк – ще один критерій, на який варто звернути увагу. Якщо ви не хочете навчатись на старих екземплярах 20-30-ти річної давності, поцікавтесь про це заздалегідь. Автомобілі мають мати хороші технічні характеристики та бути обладнаними спеціальними дублюючими педалями для інструкторів. Це потрібно для безпеки в процессі практичного навчання. Враховуючи всі ці критерії, вибір автошколи не стане проблемою.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору