КОНСУЛЬТАЦІЇ

Що потрібно почати робити в 20, щоб добре жити після 30-ти

31.10.2017, 00:46      портал «Четверта влада»      Переглядів: 836

Ілюстраційне фото з VK

Кожному з нас хочеться жити в достатку і гармонії з собою.

У AdMe.ru немає універсальних порад, як знайти щасливе життя. Але є 12 одкровень інтернет-користувачів, які поділилися досвідом і спробували сформулювати, що ж потрібно почати робити в 20, щоб добре жити після 30.

Вивчайте мови (англійська, французька, німецька, китайська). Це дасть вам простір для маневру. Знання мов може дати можливість жити більш забезпеченим життям.

Покращуйте пам`ять, покращуйте швидкість читання – це дозволить вам не загубитися у великій кількості інформації в нашому бурхливо мінливому світі.

Домовляйтеся – це навичка, яка потрібна завжди. Необов`язково в бізнесі – стане в нагоді навіть у спілкуванні з близькими людьми. Хоча б для того, щоб не сваритися через дрібні образи зі своєю дівчиною.

Виховайте культуру правильного харчування і фізичних вправ – це дасть вам здоров`я і добре самопочуття, яке ні за які гроші не купиш.

Дізнавайтеся нове, привчайте себе читати корисну і розвиваючу літературу, навіть якщо зовсім не хочеться (і здається, що вам це вже точно не потрібно). Навіщо? Мозок повинен задіяти в голові нові нейрони.

Визначайте причини чужих вчинків. Чим краще розумієш, чим керується інша людина, тим швидше знайдеш до неї правильний підхід, зможеш допомогти або отримати користь для себе.

Вмійте кинути все. У 20 років легко зробити помилку, та й в 25 теж. Якщо ви витратили кращі роки на непотрібне освіту або досвід роботи, яка приносить мало грошей, краще плюньте на все і почніть заново. Чи не тягніть на собі вантаж, який взяли помилково.

Зберігайте спокій. До 30 років життя вже встигне потріпати вас, і важливо вміти переживати «темні» періоди. Будете нервувати – зробите дурні вчинки.

Не зв`язуйте поняття «добре жити» з грошима. Повірте, якщо ви будете займатися улюбленою справою без зважання на гроші, постійно вдосконалювати навички, вчитися новому, вболівати і переживати за свою справу всією душею, ви неминуче станете професіоналом цієї самої справи через енну кількість часу. А професіонали цінуються завжди.

Потрібно навчитися відкладати гроші, розуміти, як ви взагалі працюєте з грошима. Без цього ви будете тільки їх витрачати, навіть якщо їх буде дуже багато, і у вас не вийде забезпечити собі пенсію, не кажучи вже про те, щоб подбати про сім`ю та дітей.

Всі чомусь пишуть про роботу. Без неї нікуди. Але є й інша, не менш важлива сторона. Подивіться на свою сім`ю, своїх батьків, близьких друзів на 7-10 років старших за вас. Це люди, завдяки яким складається ваш характер і світогляд. Подивіться і оцініть: чого їм не вистачає? Наявність яких навичок зробило б їхнє життя простішим? Тих якостей, яких у них немає, вам так само ніхто не прищеплював. І саме усвідомлення їх дозволить вам не наступити на ті ж граблі.

Не забувайте близьких людей і особливо батьків, адже час дуже швидкоплинний. Тому намагайтеся витрачати його тільки на тих, хто вам дорогий.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору