КОНСУЛЬТАЦІЇ

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року.

Кожному важливо відчувати власну значимість в колективі. При цьому багато хто вважає, що їх незаслужено недооцінюють. Ви теж? Можливо, ви помиляєтеся.

Останнім часом ситуація на ринку житлової нерухомості в Україні виглядала досить оптимістично. Після тривалої кризи і стрімкого зниження цін на квадратні метри кількість угод купівлі-продажу почала зростати, а вартість житла стабілізувалась. Аналітики дедалі частіше говорили про активне будівництво – подивіться самі, на порталі за посиланням https://novostroyki.lun.ua/ регулярно з’являються нові житлові комплекси у різних регіонах країни. Однак уже сьогодні експерти починають давати не досить оптимістичні прогнози.

Навіть профільні видання називають "землевласниками" тих, хто цю землю використовує. А справжні власники землі іменуються майже образливим словом "пайщики", від якого віддає безвихіддю.

Якщо ви приймаєте рішення про роботу з контрагентом, спираючись на його статутний капітал — ви ризикуєте. Ця сума не говорить про компанію майже нічого. Статутний капітал не розповість про репутацію вашого контрагента.

«Можливо, зловмисники, яких підтримує уряд, намагаються викрасти ваш пароль». Таке сповіщення зробив сьогодні google.com в акаунті електронної пошти рівненської журналістки Ольги Ферар.

МАФи, малі архітектурні форми, для більшості міст нині є однією з найбільш актуальних та болючих тем у взаємовідносинах між місцевими підприємцями та міською владою.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору