КОНСУЛЬТАЦІЇ

Багато батьків, вирушаючи у відпустку, беруть з собою дітей. Подорожуючи Україною, кожному з батьків буде цікаво, куди можна зводити свого малюка. Якщо ви прямуєте до Вінниці, то знайдете безліч цікавих місць і пам`яток. Але чи буде такий відпочинок цікавий дітям?

«Ми з чоловіком вже 2 роки не живемо разом, офіційно розлучені. Наш спільний син живе зі мною. Аліментів мій колишній не платить, слава Богу можемо нормально жити без допомоги. Єдина проблема – не можу з сином поїхати відпочити закордон, бо його батько принципово не дає дозвіл. Чи можна якось вирішити це питання?»

Якщо ви хочете про щось дізнатися у влади чи в інших розпорядників інформації через інформаційний запит, а вам відмовляють, не надають інформацію, присилають відписку, надають неповну інформацію. Якщо вам не дають доступу до судового рішення, чи не відповідають на скаргу. Що робити? Куди і як скаржитися? Відповідь у консультації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

«Світ саун» - це компанія, яка пропонує своїм клієнтам придбати готові каміни, а також допомагає в їх установці.

Статистика показує, що щорічно 60% жінок купує золоті прикраси. Сучасні магазини пропонують необмежений вибір, від кілець до унікальних підвісок.

Громадська організація «Антикорупційний штаб» запустила чат-бота, який допоможе чиновникам заповнити е-декларації. Бота назвали Держслужбовець Тарас.

Кожному з нас хочеться жити в достатку і гармонії з собою.

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року.

Кожному важливо відчувати власну значимість в колективі. При цьому багато хто вважає, що їх незаслужено недооцінюють. Ви теж? Можливо, ви помиляєтеся.

Розкладний стіл – найкращій варіант для невеликого помешкання. Такі конструкції випускаються багатьма виробниками.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору