КОНСУЛЬТАЦІЇ

Подорожувати завжди здорово, але багатьох бентежить питання розміщення. Вартість готельних номерів в будь-якому світовому державі складно назвати доступною. Але добре, що у гостей Києва тепер є прекрасна можливість знайти житло до душі і по кишені на стільки днів, на скільки це потрібно!

Перші спроби кермувати більшість людей роблять без кваліфікованих інструкторів під наглядом діючих водіїв. Це нормальна практика у суспільстві, але без послуг автошколи не обійтись. Це є спеціалізований учбовий заклад, де дають систематизовані знання щодо правил дорожнього руху, ознайомлюють з технічними характеристиками автомобілів та готують до складання фінального іспиту на отримання водійських прав.

Напевно, сьогодні вже не зустрінеш жодної людини, який би не був користувачем тієї чи іншої платіжної системи. Але якщо все ж ви один з тих небагатьох, хто не знає, що собою являє платіжна система і які вона дає переваги, тоді вам варто ознайомитися з вмістом даної статті. Сьогодні існує величезний вибір електронно-платіжних систем (ЕПС) і іноді вибрати якийсь один варіант дуже складно. Давайте зупинимося на одній з найпопулярніших і затребуваних електронних сервісів серед користувачів - на PayPal.

З кредитною карткою Альфа Банку ви зможете здійснювати покупки, не виходячи зі свого будинку, і оплачувати обновки в офлайн магазинах, не маючи при собі готівки. Але найголовніше - ви отримаєте запас грошових коштів, який при необхідності зможете витратити на свої потреби, при цьому вам не доведеться платити банку комісію.

Медіаграмотність — це набір компетентностей, необхідних для активної й усвідомленої участі в житті медійного суспільства. Компетентності з медіаграмотності можно умовно поділити на чотири групи — розуміння медіа, використання медіа, комунікація за допомогою медіазасобів та вміння досягати власних цілей, застосовуючи медіа.

Ще десять років тому складно було уявити, що смартфони так надійно та швидко зміцнять свої позиції в ролі невід’ємного атрибуту кожної людини. Як машина чи гарний одяг, такий гаджет сьогодні необхідний кожному.

Безвіз для українців запрацював з 11 червня. Досі на Рівненщині закордонні біометричні паспорти, з якими можна без візи їхати до Євросоюзу, замовляли в структурах Міграційної служби, або, за завищеною вартістю, в структурах паспортної присоски ДП «Документ». З 1 липня це можна зробити в Рівненському ЦНАПІ, а записатися в «не зовсім електронну» чергу можна вже від сьогодні.

За прогнозами синоптиків, починаючи з 26 червня температура повітря суттєво підвищиться. Внаслідок цього на більшості території України спостерігатиметься найвищий клас пожежної небезпеки.

Думаєте, хоспіс – це місце, де вмирають? Вважаєте, що туди звертаються, коли опускаються руки? Переконані, що ті, хто перебуває в цьому закладі, розлучаються з рідними?

IT-спеціалісти з усієї України відкрили сезон полювання на житлову нерухомість. Які квартири потрібні програмістам, де їх шукати та як швидко вибрати помешкання за помірною ціною?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору