КОНСУЛЬТАЦІЇ

Безвіз для українців запрацював з 11 червня. Досі на Рівненщині закордонні біометричні паспорти, з якими можна без візи їхати до Євросоюзу, замовляли в структурах Міграційної служби, або, за завищеною вартістю, в структурах паспортної присоски ДП «Документ». З 1 липня це можна зробити в Рівненському ЦНАПІ, а записатися в «не зовсім електронну» чергу можна вже від сьогодні.

За прогнозами синоптиків, починаючи з 26 червня температура повітря суттєво підвищиться. Внаслідок цього на більшості території України спостерігатиметься найвищий клас пожежної небезпеки.

Думаєте, хоспіс – це місце, де вмирають? Вважаєте, що туди звертаються, коли опускаються руки? Переконані, що ті, хто перебуває в цьому закладі, розлучаються з рідними?

IT-спеціалісти з усієї України відкрили сезон полювання на житлову нерухомість. Які квартири потрібні програмістам, де їх шукати та як швидко вибрати помешкання за помірною ціною?

У понеділок, 19 червня, о 14.00 відбудеться відеоінтерв’ю зі співзасновником і головним редактором інтернет-видання молодіжних новин «Ровесник» Володимиром Андріїшиним та власником журналу "Бізнес-Компаньйон" та інтернет-видання «Бізнес Компаньйон Тернопіль» Олегом Жаком

Через новий підхід бюджети громад можуть стати більш незалежними, але існують і певні ризики. Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, пояснює, що може завадити успішному втіленню новації. Заступник голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR) Павло Кухта, наводить прогнозований обсяг доходів місцевих бюджетів у 2020 році.

З 1 липня уряд остаточно скасував державне регулювання цін на продукти.

Якими будуть літні ціни на фрукти, овочі, м`ясо, молоко та яйця – прогноз від Олени Білан, головного економіста інвестиційної компанії Dragon Capital.

Град розміром з перепелине яйце випав щойно біля Рівного у селі Вересневе.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору