КОНСУЛЬТАЦІЇ

На території міста Рівне працює сімнадцять книгарень. Також торгівлю книгами з окремих поличок у десяти супермаркетах та гіпермаркетах міста.

Зростання цін на газ та електроенергію змушує українців придивлятися до "зеленого" житла. Пропозиція вітчизняного ринку не забарилася.

Після того, як у 2014 році держава збільшила видатки на кіноіндустрію, кількість українських фільмів почала стрімко зростати. Українське кіно ожило.

Україну може по-справжньому погубити тільки одне – твоє бажання емігрувати. Сайт Business Views відшукав причини, через які це робити не варто.

У Рівному на дорогах ожеледиця, нагадують рівненські патрульні і радять водіям дотримуватися правил безпечної поведінки:

На території міста Луцька працює два десятки книгарень.

Чи не щодня виходять нові книги, і багато з них проходять повз нас. Але є і такі твори, яких читачі чекають з нетерпінням. AdMe.ru підготував список найбільш очікуваних книг, автори яких давно нам відомі й улюблені.

Третій рік поспіль українське суспільство живе в умовах посиленого стресу і тривог. Під особливий психологічний удар потрапляють військові, волонтери, громадські активісти та журналісти, які змушені пропускати усі події цих років через свої думки та серця. Є тільки одна категорія людей, які нічого не бояться – це покійники. Як виникає страх та яким чином йому можна зарадити, соціальний психолог Олег Покальчук розповів у Рівному при зустрічі з місцевими волонтерами та журналістами.

Якою зброєю і як озброювались рівняни протягом 2010-2016 років та скільки загалом зброї на руках в мешканців Рівненщини вивчала «Четверта влада».

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору