КОНСУЛЬТАЦІЇ

Як швидко і безболісно повернутися в робочий режим – радить Work.ua.

Work.ua зібрав поради як розпізнати хронічну втому та запобігти згорянню на роботі.

Щоб атмосфера в колективі була доброзичливою і привітною, дотримуйтеся простих правил етикету.

З 1 січня 2017 року набули чинності три Закони України, якими змінену суми єдиного податку та ЄСВ,а також розміри добових.

Для того, щоб поліпшити показники стану здоров`я, людині потрібно сміятися приблизно 30 хвилин щодня.

Современный мир уже не может обойтись без качественной медицинской техники и дополнительных инструментов. Новые тенденции, которые задействованы в медицинских устройствах, рентгеновских и узи-аппаратах, помогают лучшим образом провести диагностику и обнаружить заболевания на ранних стадиях.

На Волині державний архів не надає на інформаційні запити від журналістів копії земельних рішень органів місцевого самоврядування. Все через те, що один закон встановлює, що такі документи є публічними та відкритими, а інший – обмежує доступ до них. Як посадовці ховають рішення про роздачу землі і що робити, щоб вирішити цю проблему читайте в матеріалі.

Кожен, хто хоч якось дотичний до школи, або просто небайдужий до якості навчання власних дітей – про цей законопроект, найімовірніше, чув багато разів.

Соціальний психолог Олег Покальчук третій рік працює для протидії інформаційним і психологічним впливам російської пропаганди і агресії. Входить у групу експертів СБУ, яка спеціалізується в цій проблематиці.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору