КОНСУЛЬТАЦІЇ

Чи відповідає університетська журналістська освіта тому рівню, який очікує від неї суспільство? Думки тих, хто на власному досвіді переконався, що «журфак не такий крутий, як його малюють». Чому журналістський диплом знецінюється на ринку медіа ми з’ясовували разом з експертами, роботодавцями, викладачами і студентами.

Знайти квартиру швидко, недорого, без посередників, з хорошим ремонтом та щей за низькою ціною. Такими пропозиціями заповнені сайти, де здають нерухомість в оренду. Втім багато із них – звичайне шахрайство. Як виявилось, неіснуючі квартири за дуже привабливами цінами здають по всій Україні. Про 24 випадки квартирного шахрайства цього року повідомили поліції Рівненщини. «Четверта влада» з`ясовувала яким буває квартирне шахрайство і як не стати жертвою зловмисників.

"Це звичайна будівля, які є у кожному місті світу і це не додає вартості вашій країні", – сказав мексиканський архітектор Фернандо Ромеро про будівлю готелю Хаятт, що на Софіївській площі.

У посмішках, аплодисментах, вітаннях, краплях води і янгольському вбранні. З висоти пташиного польоту і в рисах облич. «Четверта влада» зафіксувала день міста Рівне у трьох хвилинах .

Цього року день Рівного пройшов з перегонами, виставками, концертами, ходою янголів, ярмарками та фестивалями. Протягом дня у мысты пройшло клька десятків заходів для адиторії різного выку. А увечері з днем міста Рівнян вітав гурт «ТІК».

Більшість дітей люблять купатися, але далеко не завжди в безпосередній близькості від будинку є водойма. В якості альтернативи можна звернути увагу на дитячі басейни. Вони пропонуються в широкому розмаїтті - мобільні, практичні, компактні і більш місткі варіанти. Головна перевага - маленька глибина, а значить, безпека для дітей.

26-річницю Незалежності України у Рівному провели з забігом, концертами, святом хліба, вшануванням пам`яті Героїв та нагородженнями. Кілька десятків заходів пройшло у різних куточках міста. «Четверта влада» побувала на деяких із них і зафіксувала найяскравіші моменти святкувань.

До Дня Незалежності у Рівному підготували десятки заходів, які пройдуть у різних куточках міста. Атракціони обіцяють для дітей, для дорослих – концерти, майстер-класи і ярмарки. Куди піти 24 серпня рівнянам? Публікуємо спиок заходів, які пропонує Рівненська міська рада.

Цей елемент меблювання практично незамінний у вітальнях, спальнях і дитячих кімнатах.

Подорожувати завжди здорово, але багатьох бентежить питання розміщення. Вартість готельних номерів в будь-якому світовому державі складно назвати доступною. Але добре, що у гостей Києва тепер є прекрасна можливість знайти житло до душі і по кишені на стільки днів, на скільки це потрібно!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору