КОНСУЛЬТАЦІЇ

У понеділок, 19 червня, о 14.00 відбудеться відеоінтерв’ю зі співзасновником і головним редактором інтернет-видання молодіжних новин «Ровесник» Володимиром Андріїшиним та власником журналу "Бізнес-Компаньйон" та інтернет-видання «Бізнес Компаньйон Тернопіль» Олегом Жаком

Коли під час будівництва приходить час вибирати джерело опалювання, дуже важливо взяти до уваги важливі обставини.

Через новий підхід бюджети громад можуть стати більш незалежними, але існують і певні ризики. Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, пояснює, що може завадити успішному втіленню новації. Заступник голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR) Павло Кухта, наводить прогнозований обсяг доходів місцевих бюджетів у 2020 році.

З 1 липня уряд остаточно скасував державне регулювання цін на продукти.

Якими будуть літні ціни на фрукти, овочі, м`ясо, молоко та яйця – прогноз від Олени Білан, головного економіста інвестиційної компанії Dragon Capital.

Град розміром з перепелине яйце випав щойно біля Рівного у селі Вересневе.

Фільми, засновані на реальних подіях, розповідають історії, які відбувалися насправді. І зовсім не важливо, йдеться про історичну подію чи особисту драму однієї людини. Тут зібрані кращі фільми, засновані на реальних подіях.

Знайти своє місце на ринку праці буває дуже непросто. І якщо недавно вам вдалося працевлаштуватися, то перед вами постає завдання другого рівня складності – не втратити щойно знайдену посаду. Work.ua задумався над важливістю цього питання і прийшов до такого висновку: в принципі кожен може втриматися на роботі, головне правильно до неї ставитися.

Формат відкритих офісів «open space» стає все популярнішим в сучасних компаніях. Таке планування має свої плюси, так само як і мінуси. Головне бути до цього готовими і знати, як себе вести в офісі без стін.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору