КОНСУЛЬТАЦІЇ

Фільми, засновані на реальних подіях, розповідають історії, які відбувалися насправді. І зовсім не важливо, йдеться про історичну подію чи особисту драму однієї людини. Тут зібрані кращі фільми, засновані на реальних подіях.

Знайти своє місце на ринку праці буває дуже непросто. І якщо недавно вам вдалося працевлаштуватися, то перед вами постає завдання другого рівня складності – не втратити щойно знайдену посаду. Work.ua задумався над важливістю цього питання і прийшов до такого висновку: в принципі кожен може втриматися на роботі, головне правильно до неї ставитися.

Формат відкритих офісів «open space» стає все популярнішим в сучасних компаніях. Таке планування має свої плюси, так само як і мінуси. Головне бути до цього готовими і знати, як себе вести в офісі без стін.

Японець Масару Ібука – різнобічний і дуже обдарований. Серйозний бізнесмен і один із засновників Sony, він глибоко займався дитячою психологією і педагогікою та створив унікальну методику раннього розвитку дітей «Після трьох уже пізно».

Кіно, яке пропонує подивитися на працевлаштування та кар`єрне просування під іншим кутом, надихнутися іповірити в себе.

Кампанія декларування доходів громадян за підсумками 2016 року триває.

На території міста Рівне працює сімнадцять книгарень. Також торгівлю книгами з окремих поличок у десяти супермаркетах та гіпермаркетах міста.

Зростання цін на газ та електроенергію змушує українців придивлятися до "зеленого" житла. Пропозиція вітчизняного ринку не забарилася.

Після того, як у 2014 році держава збільшила видатки на кіноіндустрію, кількість українських фільмів почала стрімко зростати. Українське кіно ожило.

Україну може по-справжньому погубити тільки одне – твоє бажання емігрувати. Сайт Business Views відшукав причини, через які це робити не варто.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору