КОНСУЛЬТАЦІЇ

Японець Масару Ібука – різнобічний і дуже обдарований. Серйозний бізнесмен і один із засновників Sony, він глибоко займався дитячою психологією і педагогікою та створив унікальну методику раннього розвитку дітей «Після трьох уже пізно».

Кіно, яке пропонує подивитися на працевлаштування та кар`єрне просування під іншим кутом, надихнутися іповірити в себе.

Кампанія декларування доходів громадян за підсумками 2016 року триває.

На території міста Рівне працює сімнадцять книгарень. Також торгівлю книгами з окремих поличок у десяти супермаркетах та гіпермаркетах міста.

Зростання цін на газ та електроенергію змушує українців придивлятися до "зеленого" житла. Пропозиція вітчизняного ринку не забарилася.

Після того, як у 2014 році держава збільшила видатки на кіноіндустрію, кількість українських фільмів почала стрімко зростати. Українське кіно ожило.

Україну може по-справжньому погубити тільки одне – твоє бажання емігрувати. Сайт Business Views відшукав причини, через які це робити не варто.

У Рівному на дорогах ожеледиця, нагадують рівненські патрульні і радять водіям дотримуватися правил безпечної поведінки:

На території міста Луцька працює два десятки книгарень.

Чи не щодня виходять нові книги, і багато з них проходять повз нас. Але є і такі твори, яких читачі чекають з нетерпінням. AdMe.ru підготував список найбільш очікуваних книг, автори яких давно нам відомі й улюблені.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору