КОНСУЛЬТАЦІЇ

МАФи, малі архітектурні форми, для більшості міст нині є однією з найбільш актуальних та болючих тем у взаємовідносинах між місцевими підприємцями та міською владою.

Придбати житло на чорноморському узбережжі – це мрія багатьох українців та жителів ближнього зарубіжжя. Одеса приваблює потенційних новоселів своїм неповторним колоритом, живописними пейзажами, чудовим теплим кліматом, розвиненою інфраструктурною системою.

Чи відповідає університетська журналістська освіта тому рівню, який очікує від неї суспільство? Думки тих, хто на власному досвіді переконався, що «журфак не такий крутий, як його малюють». Чому журналістський диплом знецінюється на ринку медіа ми з’ясовували разом з експертами, роботодавцями, викладачами і студентами.

Знайти квартиру швидко, недорого, без посередників, з хорошим ремонтом та щей за низькою ціною. Такими пропозиціями заповнені сайти, де здають нерухомість в оренду. Втім багато із них – звичайне шахрайство. Як виявилось, неіснуючі квартири за дуже привабливами цінами здають по всій Україні. Про 24 випадки квартирного шахрайства цього року повідомили поліції Рівненщини. «Четверта влада» з`ясовувала яким буває квартирне шахрайство і як не стати жертвою зловмисників.

"Це звичайна будівля, які є у кожному місті світу і це не додає вартості вашій країні", – сказав мексиканський архітектор Фернандо Ромеро про будівлю готелю Хаятт, що на Софіївській площі.

Якісна дренажна система є надійним захистом житлової споруди від руйнівної дії ґрунтової вологи або дощової води. При її спорудженні використовується спеціальний фільтруючий елемент у вигляді геотекстилю. Головною функцією такого матеріалу є розподіл рідини і домішок, які в ній знаходяться. Геотекстиль, який пропонують власникам житлових будівель сучасні виробники, являє собою міцну композитну продукцію з високими показниками екологічності.

У посмішках, аплодисментах, вітаннях, краплях води і янгольському вбранні. З висоти пташиного польоту і в рисах облич. «Четверта влада» зафіксувала день міста Рівне у трьох хвилинах .

Цього року день Рівного пройшов з перегонами, виставками, концертами, ходою янголів, ярмарками та фестивалями. Протягом дня у мысты пройшло клька десятків заходів для адиторії різного выку. А увечері з днем міста Рівнян вітав гурт «ТІК».

Більшість дітей люблять купатися, але далеко не завжди в безпосередній близькості від будинку є водойма. В якості альтернативи можна звернути увагу на дитячі басейни. Вони пропонуються в широкому розмаїтті - мобільні, практичні, компактні і більш місткі варіанти. Головна перевага - маленька глибина, а значить, безпека для дітей.

26-річницю Незалежності України у Рівному провели з забігом, концертами, святом хліба, вшануванням пам`яті Героїв та нагородженнями. Кілька десятків заходів пройшло у різних куточках міста. «Четверта влада» побувала на деяких із них і зафіксувала найяскравіші моменти святкувань.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору