КОНСУЛЬТАЦІЇ

Медіаграмотність — це набір компетентностей, необхідних для активної й усвідомленої участі в житті медійного суспільства. Компетентності з медіаграмотності можно умовно поділити на чотири групи — розуміння медіа, використання медіа, комунікація за допомогою медіазасобів та вміння досягати власних цілей, застосовуючи медіа.

Кредитуванням населення сьогодні займається велика кількість банківських установ і багато комерційних компаній також пропонують отримати в якості кредиту потрібну суму грошей.

Ще десять років тому складно було уявити, що смартфони так надійно та швидко зміцнять свої позиції в ролі невід’ємного атрибуту кожної людини. Як машина чи гарний одяг, такий гаджет сьогодні необхідний кожному.

Греція - це так звана «скарбниця» світового туризму. Щороку сюди приїжджають з усіх куточків планети. Готелів на всіх не вистачає - особливо гостро дефіцит вільних номерів відчувається в розпал туристичного сезону.

«Благовіст» – спеціалізована компанія, яка працює на території столиці та пропонує свої ріелтерські послуги.

Безвіз для українців запрацював з 11 червня. Досі на Рівненщині закордонні біометричні паспорти, з якими можна без візи їхати до Євросоюзу, замовляли в структурах Міграційної служби, або, за завищеною вартістю, в структурах паспортної присоски ДП «Документ». З 1 липня це можна зробити в Рівненському ЦНАПІ, а записатися в «не зовсім електронну» чергу можна вже від сьогодні.

За прогнозами синоптиків, починаючи з 26 червня температура повітря суттєво підвищиться. Внаслідок цього на більшості території України спостерігатиметься найвищий клас пожежної небезпеки.

Думаєте, хоспіс – це місце, де вмирають? Вважаєте, що туди звертаються, коли опускаються руки? Переконані, що ті, хто перебуває в цьому закладі, розлучаються з рідними?

IT-спеціалісти з усієї України відкрили сезон полювання на житлову нерухомість. Які квартири потрібні програмістам, де їх шукати та як швидко вибрати помешкання за помірною ціною?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору