КОНСУЛЬТАЦІЇ

Головне призначення депутатів – це служіння народу України та громадським інтересам. Серед великого арсеналу їх повноважень найпопулярнішими є депутатський запит і депутатське звернення. На жаль, депутати не дуже вправно використовують такі інструменти. Часто не розуміють їх суть і призначення.

Ви відкриваєте папку з «нерозібраними» фотографіями, і вкотре обіцяєте собі, що вирішите це. А згодом, знімків назбирується вже так багато, що вони починають залягати пластами.

Ви все ще старанно вигадуєте складні паролі, застосовуєте двохфакторну аутентифікацію і боїтеся бовкнути зайвого в Facebook, щоб вас не взламали? Видихайте, це вже сталося і досить давно. Правда в тому, що що б ви не робили, вам не вдасться захистити свої персональні дані. Але дещо ще можна врятувати. На конференції Kaspersky Security Weekendстарший старший фахівець і аналітик компанії з кібербезпеки Штефан Тенеса розповів про те, що робити, щоб остаточно не програти битву людства за приватність.

Рух по «знищенню шаф» набирає обертів. В моду входить «Fast Fashion». Це коли люди навмисно «не заморочуються» з приводу свого стилю. І одягають вранці перше, що намацали спросоння.

До кінця 2016 року громадські організації повинні узгодити свої статути з нормами Податкового кодексу або їм доведеться платити податок на прибуток.

ДПІ у м. Рівному повідомляє, що з 16 липня цього року діє новий Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій. Порядком визначено алгоритм подання документів для включення до Реєстру.

З початком сезону полювання всі мисливці звично оглядають зброю та закуповують патрони. Однак деякі з них цим не обмежуються й замислюють про придбання гарної оптики для своїх гвинтівок та дробовиків. Ці пристрої допомагають вполювати навіть найобережнішу та полохливу дичину.

Багато було сказано про те, як важливо прокидатися рано. Ще більше було сказано про те, що варто займатися спортом, про те, як варто починати свій день, щоб він був продуктивним, як планувати його. Але ми завжди забували про один важливий момент нашого дня – відхід до сну. І якщо вам здається, що немає абсолютно ніякої різниці в тому, якими справами займатися перед сном, то ви дуже сильно помиляєтеся.

Всі діти хочуть, щоб їхні батьки були добрими і чуйними і часто так воно і є. Але, досконалість немає меж, тому, ми впевнені, що і у цьому потрібно рости і розвиватись.

Відповідно до норм Податкового кодексу нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться органами фіскальної служби, які надсилають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку. Сплачується такий податок фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, тобто до 29 серпня включно.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору