КОНСУЛЬТАЦІЇ

Современный мир уже не может обойтись без качественной медицинской техники и дополнительных инструментов. Новые тенденции, которые задействованы в медицинских устройствах, рентгеновских и узи-аппаратах, помогают лучшим образом провести диагностику и обнаружить заболевания на ранних стадиях.

На Волині державний архів не надає на інформаційні запити від журналістів копії земельних рішень органів місцевого самоврядування. Все через те, що один закон встановлює, що такі документи є публічними та відкритими, а інший – обмежує доступ до них. Як посадовці ховають рішення про роздачу землі і що робити, щоб вирішити цю проблему читайте в матеріалі.

Кожен, хто хоч якось дотичний до школи, або просто небайдужий до якості навчання власних дітей – про цей законопроект, найімовірніше, чув багато разів.

Соціальний психолог Олег Покальчук третій рік працює для протидії інформаційним і психологічним впливам російської пропаганди і агресії. Входить у групу експертів СБУ, яка спеціалізується в цій проблематиці.

Український центр вивчення громадської думки «Соціоінформ» провів опитування українських старшокласників про те, як вони використовують медіа, соцмережі і де черпають новини.

Наскільки старшокласникам притаманні демократичні цінності, як вони себе ідентифікують і яким бачать майбутнє України? У цьому розбиралися видання «MyMedia» разом з українським центром вивчення громадської думки «Соціоінформ».

Головне призначення депутатів – це служіння народу України та громадським інтересам. Серед великого арсеналу їх повноважень найпопулярнішими є депутатський запит і депутатське звернення. На жаль, депутати не дуже вправно використовують такі інструменти. Часто не розуміють їх суть і призначення.

Ви відкриваєте папку з «нерозібраними» фотографіями, і вкотре обіцяєте собі, що вирішите це. А згодом, знімків назбирується вже так багато, що вони починають залягати пластами.

Ви все ще старанно вигадуєте складні паролі, застосовуєте двохфакторну аутентифікацію і боїтеся бовкнути зайвого в Facebook, щоб вас не взламали? Видихайте, це вже сталося і досить давно. Правда в тому, що що б ви не робили, вам не вдасться захистити свої персональні дані. Але дещо ще можна врятувати. На конференції Kaspersky Security Weekendстарший старший фахівець і аналітик компанії з кібербезпеки Штефан Тенеса розповів про те, що робити, щоб остаточно не програти битву людства за приватність.

Рух по «знищенню шаф» набирає обертів. В моду входить «Fast Fashion». Це коли люди навмисно «не заморочуються» з приводу свого стилю. І одягають вранці перше, що намацали спросоння.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору