КОНСУЛЬТАЦІЇ

Відповідно до норм Податкового кодексу нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться органами фіскальної служби, які надсилають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку. Сплачується такий податок фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, тобто до 29 серпня включно.

З 16 серпня рух тролейбусів у Рівному здійснюють за новими графіками.

У Рівненській області створили 13 бюро правової допомоги. Для участі у конкурсі було подано 176 заявок.

Статтею 266 Податкового кодексу України, яка регулює порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не визначено такого платника як фізична особа – підприємець, тому такий платник – власник об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за нормами, передбаченими для фізичних осіб – громадян.

Податковий календар на серпень 2016 року.

Якщо ви запитаєте у дитини «Ну як справи в школі?», То, швидше за все, отримаєте відповідь: «Нормально». А якщо ви дійсно хочете дізнатися, як пройшов його день, то допоможіть своїй дитині: задайте таке питання, на якt можна буде відповісти докладно.

Видання The Verge опублікувало інтерв`ю з засновником і генеральним директором Facebook Марком Цукербергом, в якому підприємець розповів, які напрями компанія планує розвивати в найближчі 10 років.

В Україні посилили відповідальність водіїв, що сідають за кермо в нетверезому стані. Відтак, штрафи за п’яне водіння збільшили у три рази. Крім цього, правопорушників також позбавлятимуть права керування автомобілем – мінімум на рік.

В епоху мобільного інтернету знаходити нову інформацію з кожним днем стає все простіше. Якщо ви хочете повноцінно зануритися у вивчення англійської мови, вам допоможе мобільний додаток Telegram, який щодня надсилатиме нові слова і вирази, а також іншу інформацію, яка знадобиться вам при вивченні мови. Головне – підписатися на ці 6 основних каналів і ботів.

26 липня набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.06.16 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій» (Наказ № 547). Таким чином втратив чинність наказ Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 № 417, яким раніше регламентувалося питання застосування РРО та книг обліку розрахункових операцій.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору