КОНСУЛЬТАЦІЇ

У зв’язку з численними запитами суб’єктів підприємницької діяльності, головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області надає роз’яснення щодо сплати фізичними особами-СПД, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований та єдиний податок) страхових внесків до Пенсійного фонду України за 2010 рік та єдиного внеску у 2011 році.

Кожному, хто вважає себе експертом у будь-якій сфері, необхідно бути в курсі подій і тенденцій у цій конкретній галузі, постійно стежити за їхнім розвитком, чути думки інших експертів, відстежувати реакцію на них ЗМІ та громадськості в цілому.

До центрів права РОГО «Комітет виборців України» звертаються мешканці сіл області, яких цікавить питання оформлення права власності за давністю користування на земельні ділянки, якими вони тривалий час фактично користуються, але не мають жодних документів, що засвідчують право власності на ці землі.

Хоча морози цієї зими не настільки суворі, тим не менше, проблем з дизельним паливом не вдалося повністю уникнути. Деякі власники дизельних машин і в цьому році примудрилися знайти заправки з літнім дизпаливом. Як же йдуть справи на АЗС сьогодні?

Згідно із вимогами ДСТУ на пляшку із горілкою наклеюють художньо оформлену етикетку. На пляшці, з ковпачком, що закручується, окрім етикетки, може бути кол’єретка (фігурна етикетка зверху) та контретикетка (на зворотній стороні) .

Новорічно-різдвяні у розпалі. Попри попередження та застереження медиків щодо шкідливості вживання алкоголю, «атрибути» святкового столу в українців неодмінні — горілка,  вино, коньяк тощо. Півбіди, коли вони споживаються у межах розумного, а от біда, коли на стіл потрапляє фальсифікат, вживання якого може коштувати нашим громадянам здоров’я, а подекуди навіть життя. Якщо такий товар потрапив на прилавки магазину, то як відрізнити підробку від оригіналу.

Основні питання платників податків, з якими вони звертаються до контакт-центру податкової служби щодо роз’яснень норм Податкового кодексу.

Кожному, хто вважає себе експертом в будь-якій сфері, необхідно бути в курсі подій та тенденцій, які відбуваються в даній конкретній галузі, постійно стежити за їхнім розвитком, чути думки інших експертів, відслідковувати реакцію на них ЗМІ та громадськості в цілому.

Схоже, що в наших силових структур з’явилась нова цільова група для затримань, допитів, і арештів – журналісти. Чотири випадки лише за останні чотири дні, чи не забагато?

Складне економічне становище в країні нерідко призводить до закриття підприємств, установ, організацій, тобто їх ліквідації чи реорганізації. У свою чергу, ці процеси супроводжується звільненням працівників, скороченням їх штату, переведенням на іншу роботу тощо.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору