КОНСУЛЬТАЦІЇ

Вас викликають в міліцію як свідка в кримінальній справі, бо Вам відомі обставини, які підлягають встановленню по даній справі або Ви можете повідомити факти, що характеризують особу обвинуваченого або підозрюваного чи слід просто встановити Ваші взаємовідносини з ними. Від такої ситуації в житті не застрахований ніхто.

«Щоб не змерзнути чи не підсковзнутися в морозну погоду» провокатори радять літнім людям не йти на вибори. І пропонують їм за це продуктові пакети. Про це розповів координатор виборчих програм ГМ «Опора» в Рівненській області Андрій Токарський на прес-конференції Незалежного громадського прес-центру «Рівненський вибір 2010».

Лохотрон з 25-м кадром: "Скачать программу Похудание 25-го кадра".

В день голосування 17 січня 2010 року в списках виборців на дільницях себе не змогли знайти тисячі українців.

В день голосування 17 січня 2010 року в списках виборців на дільницях себе не змогли знайти тисячі українців.

Вас викликають в міліцію як свідка в кримінальній справі, бо Вам відомі обставини, які підлягають встановленню по справі або Ви можете повідомити факти, що характеризують особу обвинуваченого або підозрюваного чи слід просто встановити Ваші взаємовідносини з ними. Від такої ситуації в житті не застрахований ніхто. 

Со слякотью и дождями обычно приходит сезонный грипп. Пики заболеваемости фиксируются, как правило, дважды в году: в ноябре и в конце января. В этом году вспышки могут наблюдаться раньше обычного, предупредил Минздрав.

Приватизація земельних ділянок уже давно є безкоштовною в межах визначених законодавством норм. Але, взявшись за цю процедуру, громадяни України стикалися з ситуацією, коли за кожен папірець (за оформлення технічної документації) треба було заплатити певну суму. Це означало, що сама земельна ділянка віддавалась у власність безкоштовно, а за роботи з виготовлення документації державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» брало певну плату.

Пенсіонерам, які є інвалідами захворювань, пов’язаних з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, в управліннях Пенсійного фонду неправомірно відмовляють у проведенні перерахунків їхніх пенсій відповідно до законодавчо визначених розмірів. Про це, зокрема, свідчить аналіз звернень цієї категорії громадян до центру права РОГО „Комітет виборців України” в місті Сарни.

З червня цього року набирають чинності зміни, які 1 жовтня 2008 року були внесені Парламентом нашої держави до Закону України „Про нотаріат”. Частина цих змін набрали чинності вже з 2 грудня 2008 року.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору