КОНСУЛЬТАЦІЇ

Інститут юридичної відповідальності за порушення Закону України “Про доступ до публічної інформації” є однією з гарантій належної його реалізації. Ніхто не ставить собі за мету безпідставно “карати” державних службовців чи шукати додаткових приводів для цього, проте відсутність санкцій, здебільшого, негативно впливає на сумлінність виконання норми.


З 23 по 27 травня у Чернігові відбудеться перший семінар навчального курсу «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини - 2011». У семінарі візьмуть участь 20 представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації.

Одеський медіаексперт – про 108 телерадіокомпаній регіону, «мерське телемочилово» та бізнес журналістів-шантажистів

Кілька порад журналістам-початківцям з ділових видань.

До центрів права РОГО «Комітет виборців України» звертається чимало селян,які є власниками земельних паїв і надали їх в оренду агрофірма.

Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України", Могилянська школа журналістики та портал освітніх подій "Платформа" запускають онлайн-трансляцію школи "Журналістика цифрового майбутнього" (DFJ).

Працівники прес-служб та піарники можуть взяти на озброєння ці кілька хитрощів, журналісти і читачі – звернути на них увагу як на патерни потенційної маніпуляції.

Часто буває, що соціальна акція чи захід має актуальний привід і достойну мету, а ЗМІ залишають цю подію без уваги. Як же зробити так, щоб на захід прийшли журналісти, новина про подію потрапила на першу шпальту, а меседж почули люди?

Студентові, якому доводиться визначатися зі спеціалізацією після третього-четвертого курсу. Як підшукати місце, щоб виявити себе з максимальною користю собі й роботодавцю

До центрів права РОГО «Комітет виборців України» звертається чимало селян, які є власниками земельних паїв і надали їх в оренду агрофірмам.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору