КОНСУЛЬТАЦІЇ

Режиссеры сериалов хорошо знают как удержать внимание зрителей. С появлением пульта дистанционного управления удержание зрителя в течение 45 минут на одном канале стало настоящим искусством. Достаточно одной ошибки в сценарии, чтобы зритель выбрал на пульте дистанционного управления другой канал.

Законодавством України передбачено декілька видів пенсійного забезпечення. Для прикладу, трудова пенсія за віком призначається при досягненні 60 років для чоловіків та 55 років для жінок, за наявності відповідного стажу. Поряд з цим, окремим особам певної професії є можливість отримання пенсійного забезпечення до досягнення такого віку.

Я молода мамочка (мені 17 років), живу з дитиною, без її батька.На які субсидії я претендую, і яку суму на дитину мені мають виплачувати (дитині 2 рочки)?

В цьому числі газети згадаємо про дві дати, які у нас гучно і масово святкують. Це день «святого Валентина» і «Міжнародний жіночий день 8-го березня». Свята ці язичницькі і православним християнам святкувати їх не варто.

Корисні поради всім хто пише: журналістам, копірайтерам, письменникам тощо. (російською).

Зараз триває період Великого посту, і всі православні християни хочуть причаститися Святих Дарів. Друкуючи ці матеріали, ми хочемо, по-перше, нагадати собі про те, що треба підходити достойно до причастя, щоб воно не стало нам в суд і в осуд, і по-друге, вкотре хочемо нагадати про одну з найбільших проблем нашої Церкви – занепад євхаристичної свідомості у більшості її членів, як духовенства, так і вірних.

12 запитань і відповідей про піст

«Приходять вони в Єрусалим і ввійшовши у храм, Ісус став виганяти тих, що продавали і купували у храмі…» (Мр. 11, 11-23). Православні парафії мали б впорядкувати принцип збору пожертв згідно з євангельськими приписами, але на жаль, справа ця практично не рухається.

З квітня 2008 року в Україні діє програма “Онляндія”, що направлена на безпеку дітей в Інтернеті.

Вас викликають в міліцію як свідка в кримінальній справі, бо Вам відомі обставини, які підлягають встановленню по даній справі або Ви можете повідомити факти, що характеризують особу обвинуваченого або підозрюваного чи слід просто встановити Ваші взаємовідносини з ними. Від такої ситуації в житті не застрахований ніхто.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору