КОНСУЛЬТАЦІЇ

До центру права РОГО «Комітет виборців України» звернулася громадянка, в якої виникли проблеми з оформленням пенсії.

Вы безработный? Нет образования? Нет записей в трудовой книге? Идите к нам, государство вам поможет», - запевняє одна із російських соціальних телереклам. Скептики-сатирики переробили ролик: Вы безработный? Нет образования? Нет записей в трудовой? И-И-ИДИТЕ НА (вирізано цензуро)

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям» стаття 7 встановлює умови, за яких державна соціальна допомога не призначається.

Режиссеры сериалов хорошо знают как удержать внимание зрителей. С появлением пульта дистанционного управления удержание зрителя в течение 45 минут на одном канале стало настоящим искусством. Достаточно одной ошибки в сценарии, чтобы зритель выбрал на пульте дистанционного управления другой канал.

Законодавством України передбачено декілька видів пенсійного забезпечення. Для прикладу, трудова пенсія за віком призначається при досягненні 60 років для чоловіків та 55 років для жінок, за наявності відповідного стажу. Поряд з цим, окремим особам певної професії є можливість отримання пенсійного забезпечення до досягнення такого віку.

Я молода мамочка (мені 17 років), живу з дитиною, без її батька.На які субсидії я претендую, і яку суму на дитину мені мають виплачувати (дитині 2 рочки)?

В цьому числі газети згадаємо про дві дати, які у нас гучно і масово святкують. Це день «святого Валентина» і «Міжнародний жіночий день 8-го березня». Свята ці язичницькі і православним християнам святкувати їх не варто.

Корисні поради всім хто пише: журналістам, копірайтерам, письменникам тощо. (російською).

Зараз триває період Великого посту, і всі православні християни хочуть причаститися Святих Дарів. Друкуючи ці матеріали, ми хочемо, по-перше, нагадати собі про те, що треба підходити достойно до причастя, щоб воно не стало нам в суд і в осуд, і по-друге, вкотре хочемо нагадати про одну з найбільших проблем нашої Церкви – занепад євхаристичної свідомості у більшості її членів, як духовенства, так і вірних.

12 запитань і відповідей про піст

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору