КОНСУЛЬТАЦІЇ

У січні 2011 року набув чинності Закон України «Про захист персональних даних», мета якого  -  забезпечити захист персональної інформації про людину. Закон мав сприяти тому, щоб інформація про людину була максимально захищена. Водночас,  що ми маємо на практиці ?

До центрів права РОГО «Комітет виборців України» часто звертаються жінки з питанням, чи можна розраховувати на якусь допомогу від держави, якщо колишній чоловік не сплачує аліменти на дитину/дітей. Як виявляється – можна.

Як потрапити до редакції,  не справити надто поганого враження на редактора, почати робити пристойні матеріали та уникнути помилок, найчастіше притаманних юніорам. 

Вивчення геометрії корупційних схем, визначення типу корупції, вивчення документів, відповідь на погрози, розуміння перешкод, що стоять перед журналістом - це лише деякі аспекти розуміння влади корупції, які називає  Дон Рей.

Нова редакція базового закону в інформаційній сфері зазнає критики, і це природно, але в основному така критика виглядає відірваною від попередньої практики застосування норм закону. В цій статті викладено погляд одного зі співавторів тексту нової редакції Закону про інформацію на те, які нові можливості вона дає і чому вона не є такою невдалою, як вважають скептики.

Унікальні фізико-хімічні і технологічні властивості роблять золото незамінним для виготовлення ювелірних виробів. Золото відрізняється найвищою пластичністю та ковкістю з усіх дорогоцінних металів. Має сильний металевий блиск, гарну електропровідність, високу хімічну інертність та корозійну стійкість.

3-4 лютого 2011 року в Інституті розвитку регіональної преси відбувся круглий стіл з питань реформування традиційної редакції в конвергентну.

Рецепт викладача британського університету. Творчість замість семінарів, ідеї замість теорії, розважлива критика замість критиканства, і думати, думати, думати… Рецепт викладача британського університету. Творчість замість семінарів, ідеї замість теорії, розважлива критика замість критиканства, і думати, думати, думати…

Обгрунтування адвоката чому водоканал і ЖЕКи порушують права мешканців багатоквартирних будинків, коли намагаються відключати воду і каналізацію боржникам.

У зв’язку з численними запитами суб’єктів підприємницької діяльності, головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області надає роз’яснення щодо сплати фізичними особами-СПД, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований та єдиний податок) страхових внесків до Пенсійного фонду України за 2010 рік та єдиного внеску у 2011 році.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору