КОНСУЛЬТАЦІЇ

Корисні поради всім хто пише: журналістам, копірайтерам, письменникам тощо. (російською).

Зараз триває період Великого посту, і всі православні християни хочуть причаститися Святих Дарів. Друкуючи ці матеріали, ми хочемо, по-перше, нагадати собі про те, що треба підходити достойно до причастя, щоб воно не стало нам в суд і в осуд, і по-друге, вкотре хочемо нагадати про одну з найбільших проблем нашої Церкви – занепад євхаристичної свідомості у більшості її членів, як духовенства, так і вірних.

12 запитань і відповідей про піст

«Приходять вони в Єрусалим і ввійшовши у храм, Ісус став виганяти тих, що продавали і купували у храмі…» (Мр. 11, 11-23). Православні парафії мали б впорядкувати принцип збору пожертв згідно з євангельськими приписами, але на жаль, справа ця практично не рухається.

З квітня 2008 року в Україні діє програма “Онляндія”, що направлена на безпеку дітей в Інтернеті.

Вас викликають в міліцію як свідка в кримінальній справі, бо Вам відомі обставини, які підлягають встановленню по даній справі або Ви можете повідомити факти, що характеризують особу обвинуваченого або підозрюваного чи слід просто встановити Ваші взаємовідносини з ними. Від такої ситуації в житті не застрахований ніхто.

«Щоб не змерзнути чи не підсковзнутися в морозну погоду» провокатори радять літнім людям не йти на вибори. І пропонують їм за це продуктові пакети. Про це розповів координатор виборчих програм ГМ «Опора» в Рівненській області Андрій Токарський на прес-конференції Незалежного громадського прес-центру «Рівненський вибір 2010».

Лохотрон з 25-м кадром: "Скачать программу Похудание 25-го кадра".

В день голосування 17 січня 2010 року в списках виборців на дільницях себе не змогли знайти тисячі українців.

В день голосування 17 січня 2010 року в списках виборців на дільницях себе не змогли знайти тисячі українців.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору