КОНСУЛЬТАЦІЇ

Від британського експерта Джона Мейра, члена журі Society of Editors’ Regional Press Awards.

Хочете поекспериментувати із власною соціальною мережею? Є сервіс, де кожен сам собі Цукерберґ.

«Віртуального світу» не існує. Все, що ви пишете у блозі, фейсбуку чи твітері, може бути використано проти вас. Ці поради допоможуть вам бути обережними, не впадаючи в параною.

9-10 квітня 2011 року. Цільова аудиторія :журналісти, фотографи та інші спеціалісти, котрі хочуть робити якісні фото для ЗМІ.

Більшість журналістів ненавидить планування, натомість менеджери обожнюють. Десять рекомендацій, які допоможуть вам примиритися з цією прикрою процедурою.

Від того, яке відношення до своїх інтимних зон і до інтимних зон значимих дорослих закладають в свідомість дитяти його батьки, залежить його відношення до себе, до своєї статі і його сексуальність. Прислухайтеся до рекомендацій лікаря-психотерапевта вищої категорії, психолога, міжнародного тренера-консультанта по питаннях збереження здоров´я Олени Голоцван.

Жоден читач у світі не дорікне тобі, що твоя стаття занадто просто написана. Звертайся до звичайної людини.  Не смій вважати читача ідіотом. Читай багато. Не бійся заглядати у словник. Пиши правду.(The Guardian)

З поширенням онлайн-видань журналістами себе почали називати сотні тисяч людей. Але дописування текстів туди, де їх приймають – це ще не зовсім журналістика.

Ви хочете зберегти більше грошей, але у вас це не виходить? Скористайтеся цими порадами, і ви гарантовано витратите менше на купівлю потрібних вам речей, ніж могли б. 

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору