КОНСУЛЬТАЦІЇ

Складне економічне становище в країні нерідко призводить до закриття підприємств, установ, організацій, тобто їх ліквідації чи реорганізації. У свою чергу, ці процеси супроводжується звільненням працівників, скороченням їх штату, переведенням на іншу роботу тощо.

Перевізники стверджують, що з наступного тижня можуть розпочати масові акції протести біля стін Мінтрансзв’язку та Міністерства внутрішніх справ у зв’язку з неправомірними діями представників контролюючих органів проти них.

Для того, щоб успішно схуднути, одночасно з дотриманням спеціального режиму харчування активізуйте процес жирового обміну в тканинах.

Вкрай важливо відразу після пологів докласти немовляти до маминих грудей. Це не просто процес годування, це сигнал на рівні інстинкту, що породжує взаємну близькість.

До центру права РОГО «Комітет виборців України» звернулася громадянка, в якої виникли проблеми з оформленням пенсії.

Вы безработный? Нет образования? Нет записей в трудовой книге? Идите к нам, государство вам поможет», - запевняє одна із російських соціальних телереклам. Скептики-сатирики переробили ролик: Вы безработный? Нет образования? Нет записей в трудовой? И-И-ИДИТЕ НА (вирізано цензуро)

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям» стаття 7 встановлює умови, за яких державна соціальна допомога не призначається.

Режиссеры сериалов хорошо знают как удержать внимание зрителей. С появлением пульта дистанционного управления удержание зрителя в течение 45 минут на одном канале стало настоящим искусством. Достаточно одной ошибки в сценарии, чтобы зритель выбрал на пульте дистанционного управления другой канал.

Законодавством України передбачено декілька видів пенсійного забезпечення. Для прикладу, трудова пенсія за віком призначається при досягненні 60 років для чоловіків та 55 років для жінок, за наявності відповідного стажу. Поряд з цим, окремим особам певної професії є можливість отримання пенсійного забезпечення до досягнення такого віку.

Я молода мамочка (мені 17 років), живу з дитиною, без її батька.На які субсидії я претендую, і яку суму на дитину мені мають виплачувати (дитині 2 рочки)?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору