КОНСУЛЬТАЦІЇ

Хоча морози цієї зими не настільки суворі, тим не менше, проблем з дизельним паливом не вдалося повністю уникнути. Деякі власники дизельних машин і в цьому році примудрилися знайти заправки з літнім дизпаливом. Як же йдуть справи на АЗС сьогодні?

Згідно із вимогами ДСТУ на пляшку із горілкою наклеюють художньо оформлену етикетку. На пляшці, з ковпачком, що закручується, окрім етикетки, може бути кол’єретка (фігурна етикетка зверху) та контретикетка (на зворотній стороні) .

Новорічно-різдвяні у розпалі. Попри попередження та застереження медиків щодо шкідливості вживання алкоголю, «атрибути» святкового столу в українців неодмінні — горілка,  вино, коньяк тощо. Півбіди, коли вони споживаються у межах розумного, а от біда, коли на стіл потрапляє фальсифікат, вживання якого може коштувати нашим громадянам здоров’я, а подекуди навіть життя. Якщо такий товар потрапив на прилавки магазину, то як відрізнити підробку від оригіналу.

Основні питання платників податків, з якими вони звертаються до контакт-центру податкової служби щодо роз’яснень норм Податкового кодексу.

Кожному, хто вважає себе експертом в будь-якій сфері, необхідно бути в курсі подій та тенденцій, які відбуваються в даній конкретній галузі, постійно стежити за їхнім розвитком, чути думки інших експертів, відслідковувати реакцію на них ЗМІ та громадськості в цілому.

Схоже, що в наших силових структур з’явилась нова цільова група для затримань, допитів, і арештів – журналісти. Чотири випадки лише за останні чотири дні, чи не забагато?

Складне економічне становище в країні нерідко призводить до закриття підприємств, установ, організацій, тобто їх ліквідації чи реорганізації. У свою чергу, ці процеси супроводжується звільненням працівників, скороченням їх штату, переведенням на іншу роботу тощо.

Перевізники стверджують, що з наступного тижня можуть розпочати масові акції протести біля стін Мінтрансзв’язку та Міністерства внутрішніх справ у зв’язку з неправомірними діями представників контролюючих органів проти них.

Для того, щоб успішно схуднути, одночасно з дотриманням спеціального режиму харчування активізуйте процес жирового обміну в тканинах.

Вкрай важливо відразу після пологів докласти немовляти до маминих грудей. Це не просто процес годування, це сигнал на рівні інстинкту, що породжує взаємну близькість.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору