КОНСУЛЬТАЦІЇ

Основні питання платників податків, з якими вони звертаються до контакт-центру податкової служби щодо роз’яснень норм Податкового кодексу.

Кожному, хто вважає себе експертом в будь-якій сфері, необхідно бути в курсі подій та тенденцій, які відбуваються в даній конкретній галузі, постійно стежити за їхнім розвитком, чути думки інших експертів, відслідковувати реакцію на них ЗМІ та громадськості в цілому.

Схоже, що в наших силових структур з’явилась нова цільова група для затримань, допитів, і арештів – журналісти. Чотири випадки лише за останні чотири дні, чи не забагато?

Складне економічне становище в країні нерідко призводить до закриття підприємств, установ, організацій, тобто їх ліквідації чи реорганізації. У свою чергу, ці процеси супроводжується звільненням працівників, скороченням їх штату, переведенням на іншу роботу тощо.

Перевізники стверджують, що з наступного тижня можуть розпочати масові акції протести біля стін Мінтрансзв’язку та Міністерства внутрішніх справ у зв’язку з неправомірними діями представників контролюючих органів проти них.

Для того, щоб успішно схуднути, одночасно з дотриманням спеціального режиму харчування активізуйте процес жирового обміну в тканинах.

Вкрай важливо відразу після пологів докласти немовляти до маминих грудей. Це не просто процес годування, це сигнал на рівні інстинкту, що породжує взаємну близькість.

До центру права РОГО «Комітет виборців України» звернулася громадянка, в якої виникли проблеми з оформленням пенсії.

Вы безработный? Нет образования? Нет записей в трудовой книге? Идите к нам, государство вам поможет», - запевняє одна із російських соціальних телереклам. Скептики-сатирики переробили ролик: Вы безработный? Нет образования? Нет записей в трудовой? И-И-ИДИТЕ НА (вирізано цензуро)

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям» стаття 7 встановлює умови, за яких державна соціальна допомога не призначається.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору