КОНСУЛЬТАЦІЇ

Со слякотью и дождями обычно приходит сезонный грипп. Пики заболеваемости фиксируются, как правило, дважды в году: в ноябре и в конце января. В этом году вспышки могут наблюдаться раньше обычного, предупредил Минздрав.

Приватизація земельних ділянок уже давно є безкоштовною в межах визначених законодавством норм. Але, взявшись за цю процедуру, громадяни України стикалися з ситуацією, коли за кожен папірець (за оформлення технічної документації) треба було заплатити певну суму. Це означало, що сама земельна ділянка віддавалась у власність безкоштовно, а за роботи з виготовлення документації державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» брало певну плату.

Пенсіонерам, які є інвалідами захворювань, пов’язаних з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, в управліннях Пенсійного фонду неправомірно відмовляють у проведенні перерахунків їхніх пенсій відповідно до законодавчо визначених розмірів. Про це, зокрема, свідчить аналіз звернень цієї категорії громадян до центру права РОГО „Комітет виборців України” в місті Сарни.

З червня цього року набирають чинності зміни, які 1 жовтня 2008 року були внесені Парламентом нашої держави до Закону України „Про нотаріат”. Частина цих змін набрали чинності вже з 2 грудня 2008 року.

Як купити телефон, щоб він служив довго і не завдавав проблем своєму власнику дізнавалась кореспондентка Рівненського агентства журналістських розслідувань.

В світі дискотек, барів, культу тіла важко вберегтися від гріха, а особливо важко це зробити молодим людям. Прагнення до тілесного задоволення і розваг прищеплюється з дитинства. А що робити тим хто хоче змінитися? Як молоді поводитись, щоб не бути снобами, але водночас жити християнським життям ми поцікавились у протоієрея Свято-Покровського собору в Рівному Юрія Велігурського.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору