ДОКУМЕНТИ

Прокурорський заповідник на Здолбунівщині

12.04.2009, 20:13      anti-crime.org      Переглядів: 4568

Схоже, прокурори Здолбунова, що на Рівненщині, знайшли спосіб, як позбутися кризи. Прокурори саджатимуть... дерева. Дивно? - Аж ніяк. Адже, згідно зрозпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації (No.126 від06.03.2009 р.), одинадцятьом працівникам прокуратури безоплатно передано у власність земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території Глинської сільської ради в урочищі "Три корчми".

Пікантність ситуації полягає в тому, що уродженці цього села напередодні "доленосного" рішення РДА отримали відмову у виділенні землі. Крім того, наземлі претендує садовий кооператив, який у пошуках справедливості звернувсядо обласного Апеляційного суду. І ще. Двоє прокурорів вже отримали земельніділянки для будівництва у... парковій зоні самого міста Здолбунів (див. Фотодокументів).

Отож, по 0,12 га за 15 км від обласного центру, зокрема, отримали ОлександрПришко (однофамілець прокурора області), Ігор Ольшанецький, Лариса Ютовець, Леся Іванків, Людмила Сандер, Олена Ходак, Ірина Дежнюк, Олександр Данилець, Ігор Пивоварчук, Сергій Іллюк та Дмитро Педич.

Районна влада любязно надала цим особам дозвіл на виготовлення проекту землеустрою. Земельні ділянки відводять за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення.

У той же час мешканці села Глинськ, які звернулися з таким же клопотанням доголови райдержадміністрації отримали відмови. Селянам влада пояснила, що дляних вільних земельних ділянок немає. Окрім того, Ігор Ольшанецький та Олександр Пришко торік також безоплатно отримали по 0,075 га за рахунок земель запасу в районі вул. Паркової в м. Здолбунів для будівництва індивідуального житлового будинку (Рішення Здолбунівської міської ради No. 988від 29.10.2008 р.).

Рівненський окружний адміністративний суд заборонив голові Здолбунівськоїрайонної державної адміністрації та іншим органам державної влади та місцевого самоврядування здійснювати будь які дії стосовно спірної земельної ділянки в урочищі <<Три корчми>> та зупинив дію розпоряджень (рішень) голови Здолбунівської РДА прийнятих з 4 листопада 2008 року про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення цих земельних ділянок.

anti-crime.org


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

15.12.2011, 21:13 95.135.163.*** Пришко
От козли!Не дають розбудуватись,в усіх районах.
21.04.2009, 15:41 77.120.80.*** Володимир
Прокурори, під тиском громадскості, відкликали свої заяви на отримання земельних ділянок. А Ольшанецький отримав житло в Здолбунові, тому також відмовився від земельної ділянки в центрі міста.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору