Досьє

Бляшин Микола Степанович

Рівненський адвокат, підприємець. Кандидат у народні депутати на позачергових виборах до ВР 2014 року. Самовисуванець, балотується за підтримки «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Інформація станом на 20 жовтня 2014 року

Біографія:

Автобіографія із сайту кандидата:

Народився 24.05.1981 року (33 роки) в місті Рівне.

Українець. Громадянин України. В громадянстві інших держав не перебуваю.

У 1998 році з «золотою медаллю» закінчив ЗОШ № 6 м. Рівне.

В 2004 році на правничому факультеті Національного Університету «Острозька Академія» здобув повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» і отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою).

Указом Президента України в 2002 році одним з перших в Україні удостоєний гранту Президента України для обдарованої молоді на реалізацію проекту створення юридичної клініки «PRO BONO» («Заради добра»). Лише за перший рік діяльності клініки було позитивно вирішено 87 справ переважно соціально незахищених громадян.

Навчаючись на останніх курсах правничого факультету, в липні 2002 року розпочав трудову діяльність в ТОВ «Виробничому підприємстві «АКВАТОН» на посаді юрисконсульта. Результатом моєї 5 річної роботи стало запровадження системи правової безпеки в роботі одного з найбільших виробничих підприємств міста Рівне.

В квітні 2007 року прийняв присягу та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. З того часу і до цього дня займаюсь адвокатською діяльністю в місті Рівне. Зареєстрований як фізична особа-підприємець (діяльність у сфері права).

Засновник та керівник АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «МИКОЛИ БЛЯШИНА», яке з дотриманням принципів адвокатської етики та професіоналізму щодня забезпечує юридичний захист вітчизняним та іноземним компаніям, а також громадянам.

Обраний Головою ревізійної комісії Ради адвокатів Рівненської області.

З 2004 року приймаю участь в роботі виборчих комісій різних рівнів.

Автор публікацій в ЗМІ та учасник телевізійних програм на правозахисну тематику.

Захищаю інтереси громади міста Рівне в боротьбі з незаконним будівництвом АЗС у по вул. Басівкутській та Соборній у м. Рівне, приймав активну участь в громадських слуханнях щодо добудови енергоблоків Хмельницької АЕС.

Моя сім’я: дружина – Бляшина Наталія Миколаївна, 1982 р.н., діти — Бляшина Софія Миколаївна, 2006 р.н., Бляшина Ірина Миколаївна, 2014 р.н.

Проживаю з сім’єю у місті Рівне (Басів Кут).

Безпартійний. До кримінальної відповідальності не притягувався.

Довідка з порталу who-is-who.ua:

Микола Бляшин нагороджений Почесною грамотою та нагрудним знаком Рівненської обласної ради.

Переконаний, що право є мистецтвом добра і справедливості.

Основними галузями практики є правова допомога суб’єктам господарювання та консультації у сфері договірного, податкового, митного, фінансового, корпоративного, трудового права, представництво інтересів у судах та інших державних органах.

Ключовим напрямком роботи є забезпечення юридичного супроводу і консультування іноземних та українських інцесторів, зокрема тих, що реалізують проекти в Рівненській області. Серед клієнтів є інвестори з Німеччини, Данії, Португалії, Польщі, Чехії, Італії та інших країн.

Бюро надає комплекс юридичних послуг у вирішенні питань, пов’язаних з будівництвом та нерухомістю, реєстрацією суб’єктів та отримання дозволів, захистом прав інтелектуальної власності, позасудового вирішення спорів.

Інформація ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ:

В жовтні 2011 року був обраний заступником Романа Коваля голови Рівненської міської організації Української народної партії. (ЧЕТВЕРТА ВЛАДА)

– Заяви про вступ в жодну партію я ніколи не писав, – каже пан Бляшин. – Заступником голови міської організації мене пропонували обрати, але я зняв свою кандидатуру і не розпочинав працювати на цій посаді. Інтереси УНП представляв також і в суді по деяких справах. Я не був членом ні Руху, ні УНП чи НРУ. Батько був членом партії.

22 грудня 2006 року вказаний керівником юридичного департаменту асоціація «Максі Кард®». Це місце роботи в автобіографії не зазначене.

– Представляв юридичні інтереси асоціації «Максі Кард», але ніколи там не працював. Очевидно Юрій Трачук записав для семінару таким чином, – пояснив пан Бляшин.

Контакти:

Фейсбук: www.facebook.com/bliashyn

Вконтакте: vk.com/id270667406

Канал Ютуб: www.youtube.com/channel/UClt19x28BNsfY8rG9hkkCHQ

Персональний сайт: bliashyn.org.ua

Контактна адреса: Україна, м.Рівне бульв. Б. Хмельницького, 50/1, Тел: +3 80362 64 24 25, Факс: +3 80362 64 24 25
E-mail: [email protected].net, [email protected]

Сім`я:

Дружина – Бляшина Наталія Миколаївна, 1982 р.н., діти — Бляшина Софія Миколаївна, 2006 р.н., Бляшина Ірина Миколаївна, 2014 р.н.

З розмови з журналістом ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ:

Виховувався в патріотичній сім`ї, батько був членом Народного Руху України та активно боровся за незалежність. У школі Бляшин очолював шкільний осередок просвіти. Залучався до участі у виборах, оскільки було цікаво, з 2004 року був членом виборчкомів та ОВК.

Не був членом жодних політичних партій. Національна ідеологія близька сім`ї Бляшина історично, оскільки «баба та дід по батьку відчули на собі всі «переваги СРСР» – Сибір, Казахстан. Батько народився в м. Балхаш (Казахстан).

Доходи:

Основне джерело доходів – підприємницька діяльність (Надання в оренду офісних машин і устатковання, у тому числі комп`ютери; Неспеціалізована оптова торгівля; Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; Діяльність у сфері права (основний); Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування; Консультування з питань комерційної діяльності й керування; Надання послуг перекладу). Внесений до бази фізичних та юридичних осіб ЄДР як фізична особа – підприємець.

Декларація кандидата за 2013 рік склала 860 тисяч доходу, живе у орендованому будинку, їздить на Ford Mondeo 2011 року. На виборчу кампанію офіційно витратив 48,8 тисяч гривень.

Передвиборні обіцянки:

«Микола Бляшин – адвокат нашого міста» на «Рівне вечірнє»

  

Згадки у ЗМІ:

Фаховий коментар стосовно проблем з іпотечними квартирами у конфлікті з банком

Відстоював права рівнян у боротьбі проти побудови АЗС на басів куті

Фаховий коментар стосовно продажу тютюну та алкголою неповнолітнім

Холодна війна у Басовому Куті

Як землю на Басівкутській під заправку віддавали: документи

Участь у семінарі «Адміністративні та судові процедури захисту інтелектуальної власності: практичні аспекти»

Участь у двохтисячному віче проти мовного закону у Рівному

Та інші публікації

Фото:

 Фото з мережі Фейсбук

ВІДЕО

вгору