Досьє

Гранітний Ярослав Сергійович

Підприємець, громадський активіст. Кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу №152, м. Рівне на парламентських виборах 2014

Інформація станом на 21 жовтня 2014 року

Автобіографія:

Подана до Люстраційного комітету, коли Гранітний був його членом. Доповнення з «Рівне Вечірнє».

Учасник «Правого сектору» часів Євромайдану. Проживає у Рівному.

Народився Ярослав Петрушин 1979 року в Рівному у робітничій родині. Батько працював електриком, мати – продавцем.

Згідно з ЦВК: освіта загальна середня. Закінчив 9 класів у школі №8. Загальну середню освіту здобув згодом у вечірній школі. Закінчив ПТУ №11. Навчався у Московській фінансово-юридичній академії (приватний навчальний заклад, очно-заочно навчався на юридичному факультеті 2 роки. Залишив навчання).

Службив у війську (десантно-штурмова бригада). Був звільнений в запас.

Працював токарем на Рівненському заводі тракторних агрегатів, також вантажником та охоронцем на ринку. З 2000 по 2007 працював на заробітках в Росії. З 2010 і приватний підприємець: прибирання будівельних майданчиків та ін. (в базі ЄДР – роботи із завершення будівництва). Під час Революції підприємницьку діяльність призупиинив.

У 2007-2013 роках член ВО «Свобода». У 2012-му займався передвиборчою кампанією Олега Осуховського. У 2013 році вийшов зі «Свободи» і вступив в партію УНА (Українська національна асамблея). 30 жовтня 2013 року обраний керівником Рівненської міської організації Українська Національна Асамблея. 9 лютого 2014 року обраний головою Рівненської обласної організації партії УНА (УНА в березні 2014 року перейменована в партію «Правий сектор». 8 квітня 2014 року, за повідомленням прес-служби «Правого сектору», Ярослав Гранітний виключений з партії «Правий сектор»).

Неодружений (у шлюбі не був). Має семирічного сина в Росії, стосунків не підтримує (каже, що не дозволили бачитись з дитиною). Для газети «ОГО» у травні 2013 року сказав: «Кілька днів тому подав заяву до РАГСу, в червні одружуюсь». Плани досі не здійснились.

До січня 2013 року мав прізвище Петрушин. Каже, що на зміну були особисті на те причини, а «Гранітний» обрав, бо ще ніхто не зміг мене зломити чи поставити на коліна».

В кінці червня зареєстрував ГО «Бойовий молот», в мережі – "Бойовий Молот" імені Олександра Музичка. Проводили заходи з військової підготовки молоді. [1] [2] [3]

28 серпня зареєстрував ГО "Рівненська обласна українська націоналістична сомооборона" (ГО РО УНСО). Керівник організації.

Головний командир УНСО (Шухевича) Костянтин Вінницький підтвердив ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ, що Гранітний дісно голова Рівненської обласної УНСОРівненська сторінка на порталі УНСО (Шухевича).

Контакти:

Фейсбук: www.facebook.com/profile.php?id=100000837828620&fref=ts

Вконтакте: vk.com/id2471820

Доходи:

Стосовно декларації:

– Що тут декларувати... Ніфіга в мене нема. Бо була революція: тоді від Білого ні на крок не відходив. Крім того підприємницьку діяльність я призупинив, тому доходів не було, – каже Ярослав. – Єдине, що в мене є це Reno Traffic 2002 року, червона, купив в жовтні, перед підвищенням цін на (рік тому – авт.).

На виборчу заставу 13 тисяч власних коштів, зароблених раніше на заробітках у Росії та підприємництвом. Окрім цього Гранітний каже, що отримав спадок у вигляді частини грошей від продажу квартири.

Джерело: Доходи рівненського кандидата Ярослава Гранітного: «ніфіга в мене нема»

Передвиборчі обіцянки:

З передвиборчої програми висуванця:

«Ось декілька пунктів, які ми з вами, можемо змінити:

1. Реформа судочинства і новий підхід до боротьби з корупцією на кожному рівні
• Суддя несе відповідальність за свої рішення. 
• Суддя відшкодовує збитки особам, що потерпіли від неправомірного рішення з власної кишені. 

2. Реформа армії за Швейцарським принципом
• Всі повнолітні, психічно та фізично здорові чоловіки в Україні є військовослужбовцями
• Кожен військовослужбовець, проживаючий на певній території, приписаний до військової частини і зобов’язаний проходити раз на рік 2-3-х тижневі військові збори (зі збереженням місця роботи і заробітної плати).
• Усі військовослужбовці мають вдома спеціально обладнаний сейф для зберігання зброї, боєприпасів і військової амуніції.

3. Закон про зброю
• Враховуючи ситуацію в Україні і велику кількість незареєстрованої зброї (як короткоствольної так і автоматичної) на руках у населення, вважаю за потрібне легалізувати її. 
• Усі психічно здорові громадяни України мають право на реєстрацію, зберігання і носіння зброї. 
• Проходження обов’язкової медкомісії раз на рік.
• Відповідальність лікарів-психіатрів, які тестують кандидатів на отримання дозволу на зброю на рівні з винним стрільцем, який за рішенням суду був визнаний психічно хворим.

4. Відміна депутатської недоторканості 
• Всі люди рівні перед законом: від вантажника до депутата.

5. Реформа медицини та освіти 
• Безкоштовна медицина для найменш захищених. 
• Лікарняні каси. 
• Збільшення виробничих аптек.

6. Реформа банківської системи
• Доступні кредити для фермерських господарств. 
• Доступні кредити для виробників. 

7. Загальна реформа оподаткування та економіки 
• Скасування великої кількості податків та введення єдиного податку. 

8. Реформування виробничого комплексу 
• Оновлення виробництва. Державні гранти для винахідників та використання цих винаходів у виробництві»

Згадки у ЗМІ:

Петрушин, як представник мешканців мікрорайону Ювілейний

УНСОвці заявляють, що Гранітний не має відношення до УНСО(Народної)

Організовано фестиваль «Покоровський вітер» спільними зусиллями громадського діяча Ярослава Гранітного, козацького табору «Гайдамаки» та Рівненської обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас»

14 липня 2012 відбулися Всеукраїнські змагання з кульової стрільби ВО "Свобода" на кубок "Яворина-2012". Срібну нагороду виборов Ярослав Петрушин з Рівного

22 березня 2014 року брав участь у зриві концерту DEFEAT GIG II у Рівному

Гранітного було виключено із лав Правого сектору, у ході конфлікту він звинувачував керівників організації у крадіжці грошей

Інші новини зі згадкою «Ярослав Гранітний» тут.

Фото:

 

Фото «VK.com» та «Чарівне»
 
 
Фото «Рівне вечірнє» та «VK.com»
 
 
Фото «VK.com» та «Вісник» 

ВІДЕО

вгору