Досьє

Капінос Микола Михайлович

Усі фото зі сторінки підтримки кандидата у Фейсбуці

Командир батальйону 51 ОМБР. Кандидат в народні депутати у одномандатному виборчому окрузі №152, м. Рівне. Суб`єкт висування – ВО «Батьківщина»

Інформація станом на 24 жовтня 2014 року

Біографія:

Інформація з автобіографії розміщеної на сайті ВО «Батьківщина»

Народився 3 листопада 1975 року в селі Буща Дубенського району Рівненської області у сімї військового.

У 1992 році закінчив 11 клас СШ №6 та вступив до Одеського вищого військового об’єднаного командного училища. У подальшому проходив службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України від командира взводу до командира окремого батальйону. Брав участь у миротворчих місіях.

Звільнений з лав Збройних Сил за режиму Януковича у серпні 2013 року. Активний учасник Майдану та Революції Гідності. У травні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України та призначений командиром першої батальйонної тактичної групи 51-ї бригади.

Пройшов бойовий шлях від Маріуполя та Новоазовська до взяття під його керівництвом Савур-Могили 8 серпня цього року.

Був висунутий кандидатом у народні депутати на виборах до Верховної Ради України по м. Рівному.

Незважаючи на можливість залишитися у Рівному, відбув із бойовими товаришами в розташування своєї військової частини.

Одружений.

Сім`я:

Дружина – Оксана Капінос. Подружжя має двох доньок.

Доходи і майно:

Протягом минулого року висуванець заробив трохи менше 56 тисяч гривень. Сім`я декларанта отримала майже 37 тисяч. Пан Капінос володіє автомобілем Peugeot Partner 2004 року, придбаним, згідно декларації, за 64 тисячі гривень.
Окрім вищевказаного інших доходів або майна в делараціїі нема. Судячи з документу, кандидат власного житла не має.

Передвиборча програма:

Відродження боєздатної Української Армії, здатної ефективно протидіяти зовнішній агресії – це головна задача, виконання якої я вважатиму своїм обов’язком у якості народного депутата.
Розвиток Збройних Сил передбачатиме:
- Повне кадрове оновлення керівництва ЗСУ та інших силових структур.
- Перегляд військової доктрини з урахуванням наявних викликів та всіх можливих загроз.
- Розробка програми реорганізації та розвитку ЗСУ на період 10-15 років: її неухильне виконання.
- Суттєве збільшення фінансування Збройних Сил з пріоритетом на проведення її системного переозброєння та забезпечення армії сучасними зразками ОВТ.
Внутрішня політика:
Розвиток Армії, її переозброєння та матеріально-технічне забезпечення стане локомотивом розвитку всієї економіки. Інвестиції у ВПК слід розглядати як інвестиції у високі технології, прикладну науку, інженерну справу; у розвиток українських виробництв та в створення нових робочих місць.
Переоснащення армії може стати комплексним інфраструктурним проектом, спроможним вивести на якісно інший рівень усю економіку України.
Ліквідація хабарництва та бюрократизму, орієнтація на власні сили, свідома підтримка підприємств-виробників, активний розвиток малого та середнього бізнесу, – усе це в комплексі має забезпечити Україні економічний поступ, а громадянам України – достойне життя.
Зовнішня політика:
Україні треба чітко ставити питання свого членства в НАТО. Активна зовнішня політика нашої держави має вестися з прицілом на створення нової конфігурації системи безпеки у світі, та перетворення України на регіонального лідера у центрі Європи.
Місто Рівне:
Як рівнян робитиму все для захисту інтересів усіх мешканців нашого міста.
У разі проведення адміністративної реформи та об’єднання Житомирської, Рівненської і Волинської областей в єдину адміністративну одиницю, добиватимусь, щоб центром такого об’єднання, стало наше рідне місто Рівне.
Загальні:
Україна переживає складний момент, який негативно позначається на добробуті людей. Тому реформи в Україні мають проводитися у першу чергу з урахуванням та для забезпечення інтересів широких верств населення.
У першу чергу наповнення бюджету має здійснюватися за рахунок детінізації економіки та послаблення загального фіскального навантаження на працюючі підприємства.
Уряд має активніше працювати над залученням в Україну фінансової допомоги від міжнародних інституцій для пом’якшення негативних аспектів реформ та забезпечення відродження регіонів, зруйнованих війною.
Окрема увага має приділятися розвитку ІТ-технологій, підтримці сміливих проектів, розвитку цифрових технологій; відродженню українського, звільнення українських телеканалів від продукції російського виробництва, її заміщення фільмами, серіалами, пізнавальними та шоу-програмами власного виробництва.
Загальний розвиток України як модерної європейської нації, яка твердо тримається коріння традицій, але є відкритою для всього позитивного і нового має забезпечити максимальну самореалізацію кожного громадянина на шляху побудови України, про яку ми завжди мріяли.

Згадки у ЗМІ:

На Рівненському полігоні розвідників навчать виживати та відпочивати

Комунальна газета Рівнеради друкує «джинсу» від «Батьківщини», яку очолює заступниця мера

Аналіз програм рівненських кандидатів-мажоритарників: обіцянки всіх (ВІДЕО)

«Військовослужбовець з 51-ої бригади - звучить гордо», - комбат Капінос

Фото:

 

вгору