Правила використання публікацій порталу

1. Публікації порталу «Четверта влада» (тексти, фото, відео, аудіо, інфографіка) можна вільно використовувати за таких умов:

1.1. Для телебачення і радіо – при усному посиланні на портал «Четверта влада».

1.2. Для інтернет-видань, блогів, форумів, соцмереж – при відкритому для пошукових систем гіперпосиланні в першому або другому абзаці матеріалу на портал «Четверта влада» (текст і гіперлінк на матеріал порталу 4vlada.com)

1.3. Для друкованих ЗМІ – з посиланням в першому або другому абзаці матеріалу на портал «Четверта влада».

1.4. Посилання (гіперпосилання) є обов´язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

1.5. (Від 12.06.2017) Посилання під фото, інфографікою, відео, аудіо за таким прикладом: Фото «Четвертої влади». Якщо фото кілька: використані фото (відео, аудіо, інфографіка) «Четвертої влади» під першим з них.

2. У разі порушення будь-якого пункту цих правил порушник погоджується з тим, щоб сплатити власнику майнових прав (або уповноваженій ним особі) за використання кожної публікації згідно з виставленим рахунком – від однієї мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року і вище.

3. У разі порушення цих правил і непогодження з пунктом 2 правовласник  (або уповноважена ним особа) залишає за собою право звертатися до правоохоронних органів (ст.176 КК України) та до суду (Глава 36 ЦК України).

4. (Від 12.06.2017) Редакція забороняє використовувати свої публікації в будь-якому випадку для веб-сайтів: rovno.biz.ua, press-centr.com.

Прикінцеві положення:

Редакція може не поділяти думку авторів.

Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.

Матеріали у рубриці «Блоги» публікують блогери. Редакція не впливає на інформацію в блогах. Блогером може стати майже будь-хто, хто вміє цікаво писати у стилі блогу на суспільно-важливі теми.

Правила вступають в силу 1 травня 2013 року (зі змінами, вказаними в дужках до кожного правила). До 1 травня 2013 року покарання за порушення авторських прав – згідно чинного на той час законодавства.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору