РОЗСЛІДУВАННЯ

Четверта влада. Земля освіти (телепрограма)

22.03.2011, 00:59      ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 2911

Хто, як і чому зазіхає на землі рівненських шкіл. Дивіться у телерозслідуванні "Четверта влада".

Більш як третина рівненських шкіл, дитячих садків та позашкільних навчальних закладів досі не мають державних актів на землю.Вони не мають документа, який би офіційно закріплював за навчальним закладом земельну ділянку. В минулому це дозволяло забирати у шкіл та дитсадків частину землі. Яка ситуація з цим сьогодні, досліджувало Рівненське агентство журналістських розслідувань.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ТЕКСТОВУ ВЕРСІЮ: Земля освіти: хто, як і чому зазіхає на землі рівненських шкіл


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору