РОЗСЛІДУВАННЯ

Закритий клуб СБУ: розслідування (ВІДЕО)

09.10.2014, 13:20      hromadske.tv      Переглядів: 7861

Начальники УСБУ у Волинській, Рівненській, Житомирській областях. Колаж Громадського ТБ

Служба безпеки України – не правонаступниця КДБ УРСР і ніколи не наслідувала «чекістських традицій». Під цими словами в «Білій книзі СБУ» у 2008 році підписався тодішній і вже нинішній глава СБУ, випускник Інституту розвідки імені Андропова КДБ СРСР Валентин Наливайченко.

Як працюють в СБУ яскраво показали події Євромайдану. Спалені автівки, побиті вікна активістів, прослуховування опозиції та журналістів, викрадення і розстріл людей, засилля на території країни іноземних агентів.

Всьому цьому мала запобігати Служба безпеки України. Натомість, вона сама брала участь у цих подіях.

Чому СБУ досі залишається закритим клубом і практично не оновлює та не очищає свої лави з’ясовували журналісти «Четвертої влади» для спільного проекту Громадського телебачення та Першого національного – «Слідство інфо».

_________________________________________

«Програма створена за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD) за посередництва Інтерньюз-Нетворк».

Уряд Канади не відповідає за зміст публікації і може не поділяти точки зору висловлені в публікації.

«Program undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through the Department of Foreign Affairs, Trade and Development (DFATD)»


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

11.10.2014, 12:17 77.123.15.*** Свобода
це правда, що при Янику замБердаша Юхімєнко зі своїм зятем-СБУшником кришували бурштинокопачів? чому ніхто не розслідує цей злочин?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору