РОЗСЛІДУВАННЯ

Екс-нардеп регіонал Продивус повертається на бурштинові землі разом із товаришем з Рівного

12.02.2015, 23:20      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 10168

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ. Попередня публікаціяХто та чому хоче контролювати рівненське ДП «Укрбурштин»

Дві фірми намагаються встановити контроль та прибрати до рук Дочірнє підприємство «Укрбурштин» Державної акціонерної компанії «Поліметали».

Зі слів директора ДП «Укрбурштин» Павла Ніколаєнка, підприємство привабливе, оскільки має права на розвідку бурштинових родовищ, отримати які не просто (з попереднього досвіду, процес отримання дозволу може тривати до 5 років і не факт, що фірмі нададуть всі дозволи - ред.).

З моменту останньої публікації ЧЕТВЕРТА ВЛАДА з’ясувала деякі деталі щодо фірм-кредиторів, які намагаються отримати контроль над ДП «Укрбурштин». Йдеться про ТЗОВ «Газ-Волинь» та ТОВ «УМБ Фінанс».

Зареєстроване у Рівному «Газ-Волинь» на половину належить Наталії Мартинюк. Крім неї серед засновників нещодавно засуджений за неумисне вбивство рівненський бізнесмен Юрій Мірков та дві офшорні компанії: «ГУЛБРЕНД ВЕНЧУРЗ ЕС.ЙС.» – зареєстрована на Сейшелах, і «ЛАФОРЕМО ЛІМІТЕД» – з Кіпру. Як вже згадувалось, керівник фірми - Сергій Мартинюк.

Щодо другого кредитора ситуація наступна: через «прокладку» ТОВ «Будівельне управління механізації» «УМБ Фінанс» навпіл належить Дмитру Годованюку та Сергію Воловику, а керівником є Олексій Козловський.

Сайт «Наші гроші» показує зв’язок обох засновників ТОВ «Будівельне управління механізації» з екс-нардепом від «Партії регіонів» Володимиром Продивусом. Тим самим, який 9 травня 2014 року привіз у сарненські ліси бригаду озброєних «спортсментів», що вчинили стрілянину і спробував встановити контроль над видобутком бурштину на Рівненщині.

Згідно даних Smida.gov.ua 51% акцій Публічного акціонерного товариства «Мостобуд» належить Володимиру Продивусу, ще 21% Світлані Продивус.

Зайшовши на сайт «Мостобуду» у розділі «структура» зустрічаємо начальника управління механізації Дмитра Годованюка – засновника «УМБ Фінанс». На сторінці керівництва заступником голови правління з фінансових питань зазначено Олексія Козловського, відомого нам, як керівника того ж «УМБ Фінанс». Крім цього менеджер керує ще й ТОВ «Мостобуд-транс», яке пов’язане спільною адресою із ПАТ «Мостобуд» Володимира Продивуса.

Київська прописка «УМБ Фінансу» співпадає із адресою ТОВ «Київмостобуд». Там за інформацією «Наших грошей» з 2005 по 2011 рік працював другий засновник Сергій Воловик, а саме підприємство також пов’язане із ПАТ «Мостобуд».

Отже щодо зв’язку «УМБ Фінанс» з Володимиром Продивусом виходить така схема (клікніть для збільшення):

Також ми спробували перевірити чи пов’язані між собою керівники фірм-кредиторів, які разом проголосували за те, щоб усіх інших кредиторів виключити з ради кредиторів, яка приймає рішення під час санації ДП «Укрбурштин».

Двоюрідний брат Юрія Міркова бізнесмен, екс-зять президента Ющенка, а віднедавна ще й  голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов у телефонній розмові підтверджує дружні стосунки із екс-нардепом:

– Стосовно Володимира Продивуса – так, це мій товариш і не важливо з якого він блоку. В мене з ним давні приятельські стосунки, яким вже більше десяти років. Тому далі товариських стосунків… бізнесових інтересів в мене з ним немає, – каже Олексій Хахльов.

До бізнесових справ брата він не має стосунку, оскільки сам зайнятий у громадському секторі, пояснив пан Хахльов. Отож усі запитання радить ставити Юрію Міркову напряму.

Кредитори «Газ-волинь» та «УМБ Фінанс» наразі мають усі можливості для контролю над державним підприємством з можливістю отримання його частки, а то й всього підприємства.

Крім цього, згадуючи спробу Володимира Продивуса силою встановити контроль над видобутком бурштину, дії кредиторів стосовно ДП «Укрбурштин» видаються доволі логічними і послідовними.

«Хто зупинився, той відстав – це жорстке правило Володимир Продивус застосовує, насамперед, до себе», – пишуть на сайті екс-нардепа. Очевидно він дійсно не зупиняється, йдучи до мети.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

04.03.2015, 15:04 213.174.12.*** для 95.135.169.*** 12
звідки така інфа? звідки інфа, що поїхав ні з чим?
04.03.2015, 14:04 95.135.169.*** 12
Приїхав вчора в Рівне Продивус і їздив зі своїми дрязями Чугунніковим та Хахльовим рішати бурштинові питання в ментовку і прокуратуру (до Купчика), шукав одну суддю. Поїхав ні з чим. Влада на побігеньках в бандита-регіонала.
22.02.2015, 07:58 37.54.202.*** ..
Вимальовується схема, звідки Хахльов братиме кошти на відновлення професійного футболу на Рівненщині. Все бурштин.
14.02.2015, 00:51 77.123.56.*** Іван
Люди це бандіти його хочуть захватити.Це ж підприество має працювати,строїти дороги,школи,податки.Я з села,сам копач,життя заставило,але ж за державу обідно шо дальше знов кормимо бандітів,ментів,прокурорів і ховаємось.Був колись на зборах на гальбіні мене наговарювали шо приїдуть погані люди треба захищати,але приїхали буровики,геологі та два чоловіки Саша та Борисович чи то Демянович казали шо нам будуть робота,показали всі нам папери я таких навіть не бачив я не про то,видно було шо то люди порядні,бо бурили та кожен камінчик писали запечатували в мешки.Балакали вони чесно пропонували шо нам мона і так буде працювати законно або по іншому по чесному,не ховатися,не боятися шо в спину стрелять,а їм потім менти грозились ходили казали шо їм не бути тута шо б ми не слухались.Я звертаюсь до Тинян,Клесовців наших всіх мо давайте їм позвонимо,узнаємо шо як у них справи,чим допоможемо,десь телефон їх загубив,мо їм тож важко обєднаємось наша спільна.отака моя думка.Бережи усіх Господь.
13.02.2015, 19:37 91.124.63.*** модест
Ніяк не знайду відповіді на питання:"За що перемелено на фарш тисячі кращих людей????"...Мо,євроєнтегратори, які рік назад тусовались три місяці в Києві і по іншим майданам ,мені розкажуть???Тільки ,без гасел...
13.02.2015, 17:48 134.249.44.*** читач
Никорак Петро Павлович, 1960 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник голови правління відкритого акціонерного товариства "Мостобуд", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 18; - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v0093359-06 - ліва партія.
13.02.2015, 17:24 134.249.44.*** читач
Хахльов віднедавна ще й радник Чугуннікова з інформаційної політики. Штатний чи позаштатний не знаю.
13.02.2015, 16:05 213.174.12.*** Володимир
Підказав колега - Одним із заступників Хахльова в РОФФ став київський бізнесмен Петро Никорак. Google підказує, що свого часу (принаймні у 2006 році) він був заступником голови правління ВАТ "Мостобуд"
13.02.2015, 13:21 78.46.66.*** Мирослав Вікторович
Та цим має давно зайнятися прокуратура. Директор державного підприємства кудись звертався? Щож це за кредитори та акціонери, які хочуть повністю ліквідувати Укрбурштин?
13.02.2015, 13:15 106.187.45.*** Люстратор
Речі треба називати своїми іменами: дерибанять те що недодерибанив Берташ. Кругова порука.
13.02.2015, 12:29 93.183.229.*** Хахльову
Щось Хахльов через свій продажний сайт "ВСЕ" нічого не спростовує. Голова Федерації футболу буде спорт піднімати за бурштинові гроші: 1% на спорт 99% собі в карман. Покращення вже сьогодні.
13.02.2015, 12:28 78.108.63.*** Сотник
Продивус, Берташ, Юхименко, Хахльов, хто ще? Народ має право знати кому не треба державне підприємство. Що ж це за економіка така? Хто господар у нашій хаті?
13.02.2015, 12:10 188.138.1.*** Чугуннікову
А що ж наш голова ОДА мовчить. Це ж державне підприємство. Чи рука руку миє? Журналісти, візьміть у цього посадовця коментар розгорнутий. Бо хто ж це так заявляв про непримеренну боротьбу. А тим часом друзі Чугуннікова тихенько все дерибанять. Де прес-конференція?
12.02.2015, 23:48 77.123.15.*** Свобода
чому ця сука досі не на нарах? адже в нього вже немає депутатської недоторканності

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору