РОЗСЛІДУВАННЯ

Четверта влада. Медіа-корупція (телепрограма) (ВІДЕО)

31.05.2011, 13:48      ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 5379

Чим загрожує суспільству прихована реклама, замовчування новин та «любов» преси до влади. Дивіться у телерозслідуванні "Четверта влада".

В часи президента Кучми влада надсилала засобам масової інформації темники – вказівки що і як висвітлювати, а що замовчувати. В часи президента Ющенка темники зникли, але з’явилася «джинса» по іншому – медіа-корупція – коли ЗМІ за гроші видають комерційну та політичну рекламу під виглядом звичайного журналістського матеріалу. В часи президента Януковича «джинса» залишилась, але рівень свободи слова знизився настільки, що журналісти заговорили про цензуру і політичний диктат, коли ЗМІ замість сторожових псів демократії стають слухняними песиками влади.

ТЕКСТОВА ВЕРСІЯ

Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, Тетяна Закордонець, ІА "Рівненське агентство журналістських розслідувань"

Матеріали за темою:

За ініціативи РОДА рівненські журналісти «пошились у дурні» (з лапками і без лапок)

Виктор Федорович, пора браться за своих

Чи вирішує влада проблеми висвітлені журналістами

Телепрограма підготовлена за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку через неурядову організацію «Інтерньюс Нетворк», в рамках угоди від 1992 року між урядом України і урядом США про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво, та Міжнародного Фонду «Відродження». Виключна відповідальність за викладену інформацію – ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору