РОЗСЛІДУВАННЯ

Будівництво велодоріжки в рамках «Зеленої стежки» Рівного передбачувано затягнулося до зими. Чому проект, який переміг у конкурсі громадських ініціатив кілька років тому, опинився на задвірках?

Слідство.Інфо вже три роки стежить за нелегальним бурштиновим бізнесом в Україні. З року в рік влада звітує про припинення видобутку. Втім, попри усі обіцянки, гучні затримання та заяви, ситуація майже не змінюється. Що з нелегальним видобутком бурштину сьогодні? Про це у матеріалі «Рівненського агентства журналістських розслідувань».

П`яні за кермом з поліції краще всіх знають як уникнути відповідальності за водіння напідпитку. Наприклад, працівницю відділу комунікації Головного управління Національної поліції Рівненської області Світлану Карачун, яку в липні впіймали за п`яним водінням, не покарали штрафом і не позбавили водійського посвідчення. Працівниця поліції відбулася усним зауваженням. Як їй це вдалося – у матеріалі.

Позавчора «Четверта влада» оприлюднила розслідування, підготовлене для проекту «Слідство.Інфо». Сьогодні публікуємо мультимедійну версію з розширеною версією програми. Зі свідченнями, які не потрапили до телеверсії. Спеціально для тих, хто, коментуючи в соцмережах, виправдовує професора.

У цьому розслідуванні йдеться про ганебну практику сексуальних домагань, яку роками чинить щодо студенток та викладачок професор Рівненського державного гуманітарного університету, завідуючий кафедрою хореографії Володимир Годовський. Нам вдалося зняти на приховану камеру один із випадків домагань. Далі – слово за правоохоронцями та керівництвом університету.

Рівненський державний гуманітарний університет не перестає дивувати. Влітку на хабарах тут затримали декана і завідуючого кафедри. Тепер, вслід за скороченнями, випливають все нові і нові історії, які додають роботи правоохоронцям. Сьогоднішня – про «концертмейстера-невидимку».

На прикладі горілки з бурштиновими камінцями «Четверта влада» з’ясувала чому продавати фальсифіковане спиртне на Рівненщині доволі безпечно.

Луцький міськрайонний суд виправдав провідного консультанта-адміністратора луцького територіального сервісного центру МВС Андрія Вороніна, який у 2015 році зареєстрував нерозмитнений автомобіль «Infiniti ЕХ 35» 2010 року випуску за підробленими документами.

Як зробити так щоб твій стартап за п’ять місяців отримав замовлень на мільйон бюджетних гривень? При цьому мав шанс у найближчий місяць-другий подвоїти цю цифру? Виявляється, для цього зовсім не обов’язково бути ІТ-компанією, винайти щось нове, виграти тендер чи витратити купу грошей на рекламу.

Численні випадки лікарських помилок в Україні, на жаль, майже не закінчуються притягненням винних до відповідальності. За даними Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні щодня від лікарських помилок помирає шестеро людей. Втім, за останні три роки було винесено лише 18 обвинувальних вироків, щодо лікарських помилок. Проблема притягнення лікарів до відповідальності полягає передусім в недосконалому законодавстві. Навіть якщо через помилку лікарів помирає дитина правди доведеться шукати дуже довго – чому так – у репортажі «Рівненського агентства журналістських розслідувань» для програми Слідство.Інфо.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору